wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Und ei tule peale trenni.  (Read 4351 times)

chuteboxe

• View Profile
Und ei tule peale trenni.
« on: August 22, 2014, 13:30:37 »

Tere mul selline küsimus, viimased 2 kuud treenisin ennast umbes poolteist tundi peale hommikusööki , ehk hommiku poole, toitumine on kindlatel kellaaegadel ja äratus ka alati ühel ajal, treenisin 6 korda nädalas ja vorm päris hea, kõike on vastupidavust ja jõudu. Nüüd see nädal jäi mul toitumine ja äratus ühele ajale aga trenni tõstsin õhtusse, peale trenni söön veel ühe korraliku eine ja siis umbes paari tunni pärast peaks olema magama minemise aeg, aga need päevad kui olen nüüd tõstnud trenni hilisemaks, pole mul und tulnud , vähklen voodis mingi kella 3-4 öösel. Seega kas võib nt olla et mõnele inimesele ei sobigi hilisem treening või siiski äkki keha mingi aja pärast harjub sellega ja ei tohiks mingi aja pärast probleeme olla. Vaevalt see uneprobleem millegist muust tulnud on, elurütmis mingit muud muutust pole olnud ju.
Rääkige mis arvate ja kas äkki on ka äkki olnud sarnast olukorda.
Aitäh.

Inimene

• View Profile
Re: Und ei tule peale trenni.
« Reply #1 on: August 22, 2014, 15:05:44 »

Mul on samamoodi ja on alati olnud. Kui midagi une jaoks spets ei võta siis ka ei maga enne hommikut, kui olen õhtul treeninud.

Siim M

• View Profile
« Reply #2 on: August 22, 2014, 15:09:19 »

Tee aken lahti, enne magama minekut.

HK

• View Profile
« Reply #3 on: August 22, 2014, 15:12:36 »

Arvatavasti on see subjektiivne iseärasus, teie aju on selline lihtsalt, teistel ei ole selline.
Loomariigis on ka nii, et osad loomad on öösel aktiivsemad, osad päeval.
Eks siis korraldage oma elu endale sobivaks, ärge treeninge nii hilja õhtul.

Kunagi psühhiaatria tekke algus-aastatel arvati, et ajus on 2 peamist kemikaali, mille tase ja omavaheline suhe siis määrab peamised asjad paika. Sero ja Dopa. Aga seejärel saadi targemaks, et poel asi nii primitiivne. No ja nüüd siis tänapäeval ei osatagi seletada aju asju, aga teatakse, et 60% juhtudest sobib lahenduseks mingi rahusti "X" ja siis proovitaksegi esmalt seda, kui edu ei saavutata, siis võetakse teine ravim proovimisele, ja nii enamasti 1-3 ravimi proovimisega siis saab mingi soovitud efekti aju sees.

Teile siis soovitaks ette võtta esimene unerohi, seejärel teine ja siis kolmas. Et proovige järgi, milline ravim toimib.

gmaster

• REVAL SPORT
    • View Profile
    • Professionaalne füsioteraapia ja massaaž
« Reply #4 on: August 22, 2014, 16:19:48 »

Arvatavasti on see subjektiivne iseärasus, teie aju on selline lihtsalt, teistel ei ole selline.
Loomariigis on ka nii, et osad loomad on öösel aktiivsemad, osad päeval.

Kunagi psühhiaatria tekke algus-aastatel arvati, et ajus on 2 peamist kemikaali, mille tase ja omavaheline suhe siis määrab peamised asjad paika. Sero ja Dopa. Aga seejärel saadi targemaks, et poel asi nii primitiivne. No ja nüüd siis tänapäeval ei osatagi seletada aju asju, aga teatakse, et 60% juhtudest sobib lahenduseks mingi rahusti "X" ja siis proovitaksegi esmalt seda, kui edu ei saavutata, siis võetakse teine ravim proovimisele, ja nii enamasti 1-3 ravimi proovimisega siis saab mingi soovitud efekti aju sees.

Teile siis soovitaks ette võtta esimene unerohi, seejärel teine ja siis kolmas. Et proovige järgi, milline ravim toimib.

Lihtsam oleks ju trenniaega muuta...
Tippkvaliteediga füsioteraapia, massaazh, terapeutilised treeningkavad jm.
Kunderi 23/1. www.georglaasik.ee / georg@georglaasik.ee
+372 53836066

HK

• View Profile
« Reply #5 on: August 22, 2014, 16:48:08 »

Lihtsam oleks ju trenniaega muuta...

Teil mõlemal on arvatavasti teoreetiliselt hea soovitus. Aga praktiliselt mitte. Sest praktiline elu ei anna kavandada ja plaanida, näiteks on tööpäev väga pikk, või poes ei müüda vastavat juustu. Seetõttu pole kava'd edukad kunagi olnud, nad on elukauged.

Bundas

• View Profile
« Reply #6 on: October 15, 2020, 21:31:08 »

Sirvisin foorumit ning nägin seda teemat...
Mitu aastat tagasi küll postitatud aga avastasin iseennast ka sellises olukorras!
Alguses ehmatas täitsa ära, et mis nüüd. Aga ma muutsin suhteliselt kiirelt enda treeningu hommikusse. Enne tööpäeva.

EndelK

• View Profile
« Reply #7 on: October 16, 2020, 12:55:45 »

Hommikuste trennidega on minu arust muidugi see jama, et kui ikka korraliku trenni oled ära teinud, siis pärast tööle minna on päris raske. Nii mõtte- kui ka füüsilinetöö. Olen kogenud mõlemat. Ideaalne minu puhul on kunagi päeval ära tsurada või siis paar-kolm tundi enne kerra minekut.
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube