wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Down

Author Topic: Treeni nagu Arnold - Fullbody!  (Read 28626 times)

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
    • Langeta kaalu ja saavuta oma unistuste vorm!
Re: Treeni nagu Arnold - Fullbody!
« Reply #45 on: July 01, 2014, 19:04:55 »

Taaskord - ärme võrdle ratturit kulturistiga. Ja nende lihas on seal vägagi arenenud - mitt küll massiivseks - mis ei ole ka eesmärk, nagu me teame. Öelda, et keskmisel maanteeratturil ei ole väga sitke, vastupidav ja kaugelt üle keskmise reielihas, nõustu, oleks vale.
Me ei räägi sitkusest, vaid lihase suurusest siin foorumis arvatavasti.

René Laane

• ARCTIC SPORT
  • René Laane
    • View Profile
    • Langeta kaalu ja saavuta oma unistuste vorm!
« Reply #46 on: July 01, 2014, 19:08:23 »

Tead, nett on täis selliseid nõuaandjaid ja kui neil on ühel korral õigus, siis ei pruugi neil olla seda teisel korral. Seepärast nõuannete kinnituseks peaks midagi endal ette näidata olema. Teiseks isegi kui mõned teavad asja, siis suudavad nad lõpuks tohut müra toota ja otsi sealt seda tõde. Üheks sellseks on näiteks Ralf, mõlemas foorumis paneb tarka, aga kui küsida kuidas lõpuks on õige - üritab teemat rahaks pöörata. Deem, milleks siis tasuta niisama targutada, targutaks kohe tasuliselt:D

Ma ei saa kuidagi nõus olla sellega, et endal peaks olema midagi ette näidata.
Mitte üks inimene ei saa teisi õpetada targalt treenima või mõistlikult toituma, kes on ennast steroididega üles timminud ja samas ise mitte midagi ei jaga.
Siin on neid lambaid päris palju Eestis, kes on end ajutiselt "õhku täis" nö pumbanud.
Kas siis peaks neid võtma kui spetsialiste? Arvan, et ei!

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #47 on: July 01, 2014, 19:30:40 »

Tead, nett on täis selliseid nõuaandjaid ja kui neil on ühel korral õigus, siis ei pruugi neil olla seda teisel korral. Seepärast nõuannete kinnituseks peaks midagi endal ette näidata olema. Teiseks isegi kui mõned teavad asja, siis suudavad nad lõpuks tohut müra toota ja otsi sealt seda tõde. Üheks sellseks on näiteks Ralf, mõlemas foorumis paneb tarka, aga kui küsida kuidas lõpuks on õige - üritab teemat rahaks pöörata. Deem, milleks siis tasuta niisama targutada, targutaks kohe tasuliselt:D

Ja mis tarkust sina  oled teemadesse toonud? Mis kasu sinust on olnud?
Ma vähemalt annan linke, mis arendavad silmaringi ja viivad tõele lähemale.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #48 on: July 01, 2014, 20:10:25 »

Ja küll on kummaline, kuidas häirib see, et keegi viitsib anda mõtlemiseks linke(gi), vahel "hädalist" kuskile(gi) suunates. Ei tohiks olla midagi lihtsamat seda ebavajalikuks pidades lihtsalt ignoreerida, elada oma ilusat elu oma maailmas edasi ja lasta sama teha teistel.
Algharidus on (vist veel?) kohustuslik - kõrgem on juba siiski väljavalitute teema.

Ütleme nii, et guugel näeb kõikide jaoks ühtemoodi välja aga aru saadakse erinevalt.Mina sooviks, et postitaja võtaks oma sõnadega
ja puhtas emakeeles teema kokku ja vajadusel viitaks võõrkeelsele  materjalile, mida luges.Kui keegi viskab mulle kilomeetrise
artikli, siis ma ei viitsi seda lugeda, sest ööpäevas on 24h ja ma pean selektiivne olema.

Vahel on Sinu lauseehitus nii kohmakas, et ma pean seda mitu korda üle lugema.Ma ei mõelnud sellega midagi halba - Sa oled lahe tüüp ja
meil on sarnane mõttemaailm.

Edu!

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #49 on: July 01, 2014, 20:44:25 »

Me ei räägi sitkusest, vaid lihase suurusest siin foorumis arvatavasti.

Et ikka nii ongi - ainuke eesmärk on, et olgu selle lihase ümbermõõt võimalikult suur? Selles foorumis.

Üldse ei huvita, mis muudel "spordialadel" toimub? Isegi, kui see teema haakub lihastega. Nende kasvu, arendamise, jõuga. Really?
Nii lühinägelikuks piirame selle foorumi kasutaja?

Ja jälle-jälle: google ja nett võivad kõigile samad olla aga see ei tähenda, et kõik neid kasutavad/seda teha "oskavad".

Kui palju kordi võib korrata:

> Kordan: see ei ole kohustus - loeb vaid see, kes arvab midagi kasu saavat. <

Ning kuna neid linke või võimalikke lahendusi ei pakuta siin mitu tükki tunnis.. igas alateemas...ja iga kord otti mängu tuues...siis kus on probleem?

« Last Edit: July 01, 2014, 20:49:34 by mp »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #50 on: July 01, 2014, 20:57:07 »

Ütleme nii, et guugel näeb kõikide jaoks ühtemoodi välja aga aru saadakse erinevalt.Mina sooviks, et postitaja võtaks oma sõnadega
ja puhtas emakeeles teema kokku ja vajadusel viitaks võõrkeelsele  materjalile, mida luges.Kui keegi viskab mulle kilomeetrise
artikli, siis ma ei viitsi seda lugeda, sest ööpäevas on 24h ja ma pean selektiivne olema.

Vahel on Sinu lauseehitus nii kohmakas, et ma pean seda mitu korda üle lugema.Ma ei mõelnud sellega midagi halba - Sa oled lahe tüüp ja
meil on sarnane mõttemaailm.

Edu!

A.

Tänan, on.

Aga ka sinule - kellel on vaid 24h ööpäevas - ole selektiivne, ära klikka linkidel, kus ei ole juttu juures. Selleks ongi meile antud vabadus valida mida oluliseks peame, mida mitte.

Kohmakusest sooviks lausa paari lause võrra pikemalt rääkida, sest kohmakas võib olla ka lugeja.. hinnangute küsimus :D
Aga kuna mulle tundub, et võiks püsida pigem üldisemate teemade juures, kus ei ole tegemist üksikisikute iseloomuomaduste või detailide kallal võtmisega siis võime sellest mõnikord omavahel jutelda.

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #51 on: July 01, 2014, 22:13:40 »

Ma ei saa kuidagi nõus olla sellega, et endal peaks olema midagi ette näidata.
Mitte üks inimene ei saa teisi õpetada targalt treenima või mõistlikult toituma, kes on ennast steroididega üles timminud ja samas ise mitte midagi ei jaga.
Siin on neid lambaid päris palju Eestis, kes on end ajutiselt "õhku täis" nö pumbanud.
Kas siis peaks neid võtma kui spetsialiste? Arvan, et ei!

Steroiditüübil võib kaa olla teadmises olemas ala omad kogemused ja eksimused. ;)
Sellega olen Renega täiega nõus et spesialistiks ei pea omama suuri või suuremaid lihaseid kui klientidel/õppilastel,se on vale..Soome parimad treenerid on ja oli
ikka need tavainimise suurused meehed/noormeehed kes on käinud spordialased ülikoolid ja valmistunud sealt välja heade numbritega/diplomitega ja nemad on need
kes kirjutavad artikleid body meestele ja naistele ja koolitavad nende samade bodymeeste ja naiste treenereid ehk siis nemad on need kes teevad seda
teadmiste ja koolituse alusel ja teadmised on proff tasemel ega seal pole ruumi "seletusile" ega "imedele" kõik on külma faktiga seotud ja faktid on uuritud.

Nende käe all ettevalmistub kaa praegu mõned tipp fitness/bikini fitness ja kulturismi tegelased

Ise kaalutleme Veronikaga et läheksime soome parima sellise treenerite treeneri kursusele soome septembri kuus http://th-valmennus.blogspot.fi/search?updated-min=2014-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2015-01-01T00:00:00-08:00&max-results=10

Absoluutne tõe on absoluutne tõe ikka iga ühele inviduaalne ja et treener saaks iga ühest parima tulemuse lahti peab olema personaalne lähenemine.

Kõik kavad on paremad kui mitte midagi teha.
Imekavad annavad alati tulemusi...ostetud kavad annavad tulemusi ja saavad inimised kiitma neid sõbradele...aga jutt pole "imest" vaid sellest et liigusid
eelmisest kavast uue peale.

Jälle tagasi teema juurde...olin kunagi ehitusel tõõl ja samal ajal sõõklas õuetõõtajatega..silma pistis lihtne tõõmees..rasva vist 10-15% eriti head käed ja selg..
ei toidulisasid ega valgujooke....aga 5x nädalas 8tundi päevad mulla silutamist lapidaga ja rehega ;)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

hop

• View Profile
« Reply #52 on: July 02, 2014, 10:27:38 »

Ja mis tarkust sina  oled teemadesse toonud? Mis kasu sinust on olnud?
Ma vähemalt annan linke, mis arendavad silmaringi ja viivad tõele lähemale.

Polegi olnud, sest ega ma polegi end pidanud teiste õpetajaks. Olen nö tarbija ja räägin tarbija seisukohast.
Tegelikult mõlemad foorumid jagunevadki kaheks, ühed on kasutajad kes tahavad koguaeg kedagi õpetada (aga nad ise trenni ei teegi ja nad ei saa 100% kindlad olla, et nende soovitatu tegelikult ka töötab) ja teised kes siis nohistavad omaette trennida ja räägivad ainult oma tegemistest. Kuna õpetajatel on tihti igav, siis nad üritavad ka neid omaette nohistajaid rajalt kõrvale puksida, sest nad teevad ju midagi ikkagi valesti.

Ralf, pane end tarbija v siis treenija olukorda ja hakka näiteks pidama blogi. Räägid teistele kuidas treenid ja korraga on sul tohhujaa õpetajaid ja nõuaandjaid ja sinu enda visioon asjast kaob ruttu kui hakkad kellegi järgi midagi tegema. Üsna ruttu oled omadega mudas, sest teiste arvamused muutuvad kiiremini kui naiste kleidimood.
« Last Edit: July 02, 2014, 10:29:47 by hop »

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #53 on: July 02, 2014, 11:19:12 »

Polegi olnud, sest ega ma polegi end pidanud teiste õpetajaks. Olen nö tarbija ja räägin tarbija seisukohast.
Tegelikult mõlemad foorumid jagunevadki kaheks, ühed on kasutajad kes tahavad koguaeg kedagi õpetada (aga nad ise trenni ei teegi ja nad ei saa 100% kindlad olla, et nende soovitatu tegelikult ka töötab) ja teised kes siis nohistavad omaette trennida ja räägivad ainult oma tegemistest. Kuna õpetajatel on tihti igav, siis nad üritavad ka neid omaette nohistajaid rajalt kõrvale puksida, sest nad teevad ju midagi ikkagi valesti.

Ralf, pane end tarbija v siis treenija olukorda ja hakka näiteks pidama blogi. Räägid teistele kuidas treenid ja korraga on sul tohhujaa õpetajaid ja nõuaandjaid ja sinu enda visioon asjast kaob ruttu kui hakkad kellegi järgi midagi tegema. Üsna ruttu oled omadega mudas, sest teiste arvamused muutuvad kiiremini kui naiste kleidimood.

Selle kohta on hea ütlus:
Ei ole nii lolli inimest, kellelt ei ole midagi õppida ja ei ole ka nii tarka inimest, kes ei räägiks lollusi.

Enda visioon. Sellega on nii, et kõigepealt peavad sul olema asja olemusest eelteadmised. Siis püüad midagi enda peal kasutada, arened teatud määrani, siis pead midagi muutma, sest ükski süsteem ei tööta kaua, sest igal süsteemil on oma head küljed ja ka vead. On asju, mida saad muuta - treeningsüsteem, toitumine, taastumisvahendid. Nende muutmiseks on vaja teadmisi ja kogemusi. On ka asju, mida ei saa muuta - geneetilised eeldused. Kas teiste kogemusi saad enda peal rakendada? Kindlasti mitte kõiki, sest inimesed on siiski erinevad. Samal põhjusel ei saa oma kogemusi teistele jagada. Pead teadma  oma organismi eripärasusi. Aga teiste arvamusi kuulata ja arvesse võtta, võid, aga  siis pead uurima inimese tausta, kas ta teab midagi inimese anatoomiast, füsioloogiast, treeningu metoodikast üldse, toitumisest, spordimeditsiinist.

Paju Tom

• FITNESS4U Sport Club
    • View Profile
« Reply #54 on: July 02, 2014, 11:31:34 »

Ei ole nii lolli inimest, kellelt ei ole midagi õppida ja ei ole ka nii tarka inimest, kes ei räägiks lollusi.

Enda visioon. Sellega on nii, et kõigepealt peavad sul olema asja olemusest eelteadmised. Siis püüad midagi enda peal kasutada, arened teatud määrani, siis pead midagi muutma, sest ükski süsteem ei tööta kaua, sest igal süsteemil on oma head küljed ja ka vead. On asju, mida saad muuta - treeningsüsteem, toitumine, taastumisvahendid. Nende muutmiseks on vaja teadmisi ja kogemusi. On ka asju, mida ei saa muuta - geneetilised eeldused. Kas teiste kogemusi saad enda peal rakendada? Kindlasti mitte kõiki, sest inimesed on siiski erinevad. Samal põhjusel ei saa oma kogemusi teistele jagada. Pead teadma  oma organismi eripärasusi. Aga teiste arvamusi kuulata ja arvesse võtta, võid, aga  siis pead uurima inimese tausta, kas ta teab midagi inimese anatoomiast, füsioloogiast, treeningu metoodikast üldse, toitumisest, spordimeditsiinist.

+1 !!!

hop

• View Profile
« Reply #55 on: July 03, 2014, 10:44:18 »

Ma arvan, et keegi pole huvitatud sinu kavadest ja seepärast oled elus pettunud ja siis pillud kõigile kaikaid kodaratesse ;D
Asi pole sinu teadmistes ega kogemustes vaid selles kuidas teisi segad nendega. Nagu pealepressitud nõuanded.

Sarge

• Nõo Spordihoone / TÜ ASK
    • View Profile
« Reply #56 on: July 03, 2014, 11:52:30 »

Ma arvan, et keegi pole huvitatud sinu kavadest ja seepärast oled elus pettunud ja siis pillud kõigile kaikaid kodaratesse ;D

Üks inimene, kes siin foorumis kunagi kasutaja oli, ütles, et kui ta peaks kelleltki siit foorumist kava ostma, siis kindlasti Ralfilt. :)

hop

• View Profile
« Reply #57 on: July 03, 2014, 12:05:39 »

Ma kirjutan lahti kuidas mina mõlemat foorumit näen.

1 kasutajad on Joker, Timo, Vähi, Kalmus jpt. kes tõesti väga super tulemusi teinud ja räägivad oma treeningutest ja plaanidest mida võiks proovida teistmoodi teha. Ühesõnaga tõelised tööhobused, kes kõik omal nahal on läbi proovinud või proovivad.

2 kasutajad on vaidlejad. Näiteks Ralf, MP jpt, kes ise trenni ei tee, aga kasutavad foorumit vaidlemiseks ja arvustavad 1 kasutajate tegevusi. Kuna nad ise ei treeni, siis kasutavad nad oma väidete tõestuseks linke 5ndatele kasutajatele. Iga teema muudetakse vaidluseks kellel on rohkem õigus.

3 kasutajad on lollikesed nagu näiteks mina. Meie püstitame teemasid ja küsime lolle küsimusi, kus kasutajad 1 ja 2 jälle omavahel vaidlema lähevad. Kui ma teeks mingi teema, siis pärast vaidlust üldjuhul ma miskit mõistlikku vastuseks ei saagi. Kui küsida mis on siis õige, saan vastuseks - maksa raha:D

Mina oleks rõõmus kui kasutajad 2 üldse ei oleks ja jälgiks ainult kasutajaid 1 sest nende puhul ma näen oma silmaga tulemusi. Kui Joker hakkaks täna järgima arnoldi kava ja 6 kuu pärast vaatan tema tulemusi, siis ma usun teda. aga Ralvi või MP jutt on kuue kuuga jumal teab kuhu muutunud.

Kõvemad mehed nagu Kalmus, Ott, Vähi jt. ei tee ju ammu enam kasutajatest 2 välja, sest nad ei lase võõrastel end juhtida.

/ Teed blogi ja kirjutad kuidas meeldib kohvi juua ja oooppss kargab mitu inimest peale ja kukuvad pärima miks sa jood kohvi sedasi, joo parem nii nagu mina joon / Nagu eraelu ei tohigi olla :o
« Last Edit: July 03, 2014, 12:08:03 by hop »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #58 on: July 03, 2014, 12:11:31 »

Asi pole sinu teadmistes ega kogemustes vaid selles kuidas teisi segad nendega. Nagu pealepressitud nõuanded.

Vabandust, aga kedagi ei tohiks solvata see, kui antakse nõu. Või endast välja ajada.
Kui see tundub sulle peale pressitud, võta seda nii. Sina - võta. Lihtne.
Aga piisab kui on kasvõi 1 lugeja, kes sealt saab midagigi, on eesmärk täidetud.
Mõnede inimeste suhtumise põhjal jääb üldse segaseks, mis eesmärki selline foorum täitma peab.
Ralf (kes on oma üldteadmistelt, elukogemuselt ja palju muugi poolest enamusest peaajagu üle) on soovimatu postitaja, mina, kes lingin targutusi, mille läbi juhin viisakalt tähelepanu sellele, kui palju võib viga teha ENDALE vale tehnikat kasutades, olen mõttetu mees. Jne.
Lihtsalt kuiva statistikat mitu kg ja mitu kordust? Tjorveni otisaagat? Biitsapilte? Kõik? Ok.

hop

• View Profile
« Reply #59 on: July 03, 2014, 12:21:37 »

Vabandust, aga kedagi ei tohiks solvata see, kui antakse nõu. Või endast välja ajada.
Kui see tundub sulle peale pressitud, võta seda nii. Sina - võta. Lihtne.
Aga piisab kui on kasvõi 1 lugeja, kes sealt saab midagigi, on eesmärk täidetud.
Mõnede inimeste suhtumise põhjal jääb üldse segaseks, mis eesmärki selline foorum täitma peab.
Ralf (kes on oma üldteadmistelt, elukogemuselt ja palju muugi poolest enamusest peaajagu üle) on soovimatu postitaja, mina, kes lingin targutusi, mille läbi juhin viisakalt tähelepanu sellele, kui palju võib viga teha ENDALE vale tehnikat kasutades, olen mõttetu mees. Jne.
Lihtsalt kuiva statistikat mitu kg ja mitu kordust? Tjorveni otisaagat? Biitsapilte? Kõik? Ok.

aga hakka trenni tegema, äkki jõuad samale arvamusele nagu mina? Oma vaatevinklist sa äkki ei tunneta kõiki nüansse?
Ja häda ongi vaidlustes, aga paratamatult on igal nõuandjal veel oma nägemus mis teise nõuandjaga kuidagi kokku ei lähe. Te vaidlete pigem ju omavahel ja mis on eesmärk? Hakka treenima ja kui sa teed oma nõuaannete järgi biitsa ja suudad lühikese ajaga väga häid tulemusi teha (näitad seda pildi vahendusel teistele), siis ma usun sind palju rohkem.

Häda ongi, et te ei jõua oma vaidlustes kunagi konsensusele, mida siis teie lugejad teist arvama peaks? Väike kriitika????
p.s. asi pole solvumises vaid ei saa tegelikult kasulikku infot. fitnessi foorum täpselt sama, vaata kriitiliselt seal uusi teemasid ja mõtle, kui paljud teemaalgatajaid tegelikult asist vastust said?

väljamaa lehtedel on alati all lause - kas leht oli sulle kasulik - jah / ei ja nii nad koguvad kasutajate arvamust ja üritavad oma lehte paremaks teha.
« Last Edit: July 03, 2014, 12:23:41 by hop »
Pages: 1 2 3 [4] 5   Go Up

Kaubamaja
youtube