wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Piht suuremaks  (Read 2628 times)

Eestimees4x4

  • Posts: 1
    • View Profile
Piht suuremaks
« on: January 09, 2017, 19:39:50 »

Tere!

Küsimus selles, et pärast paari aastast pidevat kaalukaotust (kokku vast kuni 40kg), siis on jäänud kõhule natuklene liigset nahka. Sirgena seistes pole midagi näha, aga just kummardades. Minu mõistus ütleb, et kui piha ümbermõõt on suurem, siis ka nahk rohkem pingul ja ei ole olen "liigne". Hetkel on treeningtulemuseks nähtav abs, pihaõmbermõõt u 77cm. Kuidas ja mis lihasgruppe peaks treenima. Hetkel olen kolinud üle kodus treenimise peale (muudetavate raskustega hantlid, biitsepsikang, kõhulihastele keharaskustega harjutused, kätekõverdused jne). Varem käisin regulaarselt jõusaalis, aga hetkel ei näe sellel mõtet - kui vajadus siis lähen muidugi uuesti.
Saav aru, et V-kuju moes, aga kui võrdselt treenida ülemist osa, siis peaks see ka enam vähem säilima, aga see ei ole eesmärk.

Lugupidamisega
Logged

dront

  • Posts: 1035
    • View Profile
Re: Piht suuremaks
« Reply #1 on: January 10, 2017, 00:08:40 »

Kui kõhunahk on lõtv siis seda saab pingumale tõmmata kahel viisil. Sööd/jood kõhu punni  või lased operatsiooniga liigse rippuva naha eemaldada. kõhulihaseid treenides nüüd küll rippuvat nahka eemaldada ei saa.
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube