wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Naised Ahistavad Mind!  (Read 1597 times)

Mesilasehunt

• View Profile
Naised Ahistavad Mind!
« on: March 09, 2019, 12:13:30 »

Volume 1: Algus

Mind noomitati esimeses jõusaalis (endises artic spordis) naiste ja paari paksukese poolt kuidas ma teen "liiga palju häält" ehk kui ma teen normaalse tempo ja oskustega trenni siis pasa väljanägemisega feministid arvasid miks see üksik poiss teeb nii palju trenni. Kui me kõik mängime trenni tegemisest selle asemel, et seda teha siis nagu kogu olukord on okei aga see kuradi Mesilasehunt ju rikub meie ilusioonist tulnud heaolu! Nagu kes ikka siuksesse hoonde tuli trenni tegema lmao eksole? Kõvad jõutõmbe hääled ja mitte textbook vorm rowidel häirib tagumikkest selfisi tegemast. "Haha Mesilasehunt, me ju ütlesime sulle tee vähem häält sa rikud mu kliendi atmosfääri! Me üritame üksteisega mingitest pidutest rääkida aga sa loll siin teed ju trenni!".

Volume 2: Muutsin Jõusaale

Enam pole neid paksukesi kes arvavad 5x5 jõutõmmete volüüm teeb mind sandiks või murrab mu alaselja ära. Ahh hea saan lõppuks keskenduda trenni tegemisele. Hmm mis see on? Miks ma pidevalt saan punaseid lööve üle naha? Miks ma kuulen kuidas teises (Tartu) Gymis elab mu sõber samat kogemust? Äkki koristus on kehv ja varustust ei pesta siin? Misiganes, vähemalt saan oma jõutõmbeid ja kükke rahus teha. Oot, mingi androgüüniline tegelane jooksis minu juurde ja ütles "me oleme sulle korduvalt öelnud, et teeksid vähem lärmi!" ja sama kiiresti kui seda ütles kadus ka ära. Ma pole teda varem näinud ja ta pole seda mulle öelnud. Kas teised treenerid räägivad minust? Okei ma siis uurin internetist kes see tegelane oli kuna ta ei tutvustanud ennast. Hmm mingi kont ja luu... hmm miks vaevu tõstab 60kg pildil?

Mida peaks tegema siukse olukorraga kus väiksemad tegelased kui mina tunnevad ennast õigustatuna kui ütlevad mulle mida teha kuigi neil ei saa praktiliselt mitte mingil moel isegi arvamust olla sellel teemal kuna ise nad tegelikult trenni ju pole kunagi elus teinud. Ma kahtlustan ma pean jõusaale jälle muutma enda mentaliteedi jaoks kui ka tõenäosusega mind kas lõppmatta hakkatakse ahistama või lihtsalt visatakse ise välja.

Kus peaks tallinnas uut asukohta otsima?
« Last Edit: March 09, 2019, 12:15:09 by Mesilasehunt »

visionofdisorder

• View Profile
Re: Naised Ahistavad Mind!
« Reply #1 on: March 09, 2019, 13:09:23 »

igas saalis on värdjaid, kes arvavad, et neil on õigus sulle tulla ütlema midagi. HC gymides üldiselt vähem kui teistes kohtades, nii et see on minu soovitus.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #2 on: March 09, 2019, 19:36:29 »

Alati saab kõrvaklpid kõrva panna kui häirib. Jõusaal pole jah raamatukogu kus peab sosistama jms... Aga kui mõni härra karjub surumist tehes aga pingutus on kuni 80% siis on see pigem koomiline :)

dront

• View Profile
« Reply #3 on: March 10, 2019, 21:53:57 »

Kerge bitchslapi pärast ei kaeba ju keegi sind kohtusse,aga eemale peletab küll need ütlejad.

Liinu

• View Profile
« Reply #4 on: March 16, 2019, 18:56:50 »

Minu mees ka karjub jõusaalis nagu alfaisane. Klapid on peas ja teda üldse ei koti, mis ümber toimub. No tal selline kuri nägu jõukas peas, et keegi ei julgegi ligi tulla. Kuigi ega ta miski lai poiss ei oleveel!
Käib Pärnus Tervise Paradiisi jõusaalis :)
God Gives Talent. Works Transform Talent Into Genius.  /Anna Pavlova/

malta

• View Profile
« Reply #5 on: March 16, 2019, 20:29:25 »

Aastaid tagasi Revalis Siim Rast (160kg mehemürakas) enne rasket seeriat röökis täiest kõrist kangi peale. Ei, mitte seeria ajal, vaid enne sooritus! Hirmutas ilmselt nii mõnegi mehe uut saali otsima.

Аябо

• REVAL SPORT
    • View Profile
« Reply #6 on: March 23, 2019, 20:42:08 »

Aastaid tagasi Revalis Siim Rast (160kg mehemürakas) enne rasket seeriat röökis täiest kõrist kangi peale. Ei, mitte seeria ajal, vaid enne sooritus! Hirmutas ilmselt nii mõnegi mehe uut saali otsima.

HAHAHA :D

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #7 on: March 24, 2019, 11:03:35 »

igas saalis on värdjaid, kes arvavad, et neil on õigus sulle tulla ütlema midagi. HC gymides üldiselt vähem kui teistes kohtades, nii et see on minu soovitus.

Alati kui loen selliseid kommentaare ja muresid tuleb "dejavu" tunne ...kas ikka on veelgi inimisi kes ennast nimetavad tõsisteks tegijateks ja ei tea mida ja kus on HC GYM?

Kui teie teete laste, naiste ja vanurite saalides ( ma ei taha kasutada väljendid jõusaal ) siis mida peab imestama kui tahad päriselt trenni teha ja areneda ? Kasutada suuremaid raskusi , lasta suust häält , kasutada magneesiumid? 
On ka teine teooria: Ei taheta tulla HC Gymmi kuna seal võiks juhutuda et saali kunnist saaks algaja ...ja muidugi meie ei nimeta trenniks seda et jalutetakse jooksulindis natuge..tehakse selfie ja jätgetakse edasi sauna poole " rasva põletama"  :)

Pakun välja et keegi ei paneks sind tähelegi enda trenni tehes...aga enne ei saa teada kui oled HCs trenni teinud:)
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

StenPv

• View Profile
« Reply #8 on: March 24, 2019, 11:44:06 »

Alati kui loen selliseid kommentaare ja muresid tuleb "dejavu" tunne ...kas ikka on veelgi inimisi kes ennast nimetavad tõsisteks tegijateks ja ei tea mida ja kus on HC GYM?

Kui teie teete laste, naiste ja vanurite saalides ( ma ei taha kasutada väljendid jõusaal ) siis mida peab imestama kui tahad päriselt trenni teha ja areneda ? Kasutada suuremaid raskusi , lasta suust häält , kasutada magneesiumid? 
On ka teine teooria: Ei taheta tulla HC Gymmi kuna seal võiks juhutuda et saali kunnist saaks algaja ...ja muidugi meie ei nimeta trenniks seda et jalutetakse jooksulindis natuge..tehakse selfie ja jätgetakse edasi sauna poole " rasva põletama"  :)

Pakun välja et keegi ei paneks sind tähelegi enda trenni tehes...aga enne ei saa teada kui oled HCs trenni teinud:)

Ja täpselt sellepärast ma koguaeg kopli hc gymis käinud olengi.Saan seal  nurgas  küki puuri  peale rahulikult karjuda  ;D  teine kodu

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #9 on: March 24, 2019, 14:27:07 »

Ja täpselt sellepärast ma koguaeg kopli hc gymis käinud olengi.Saan seal  nurgas  küki puuri  peale rahulikult karjuda  ;D  teine kodu

sama siin. :D hea rahulik, vahest peab ootama kui keegi teine kasutab aga üldiselt vähe jamamist võrreldes teiste kohtadega.
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything