wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: milliseid synlab teste tellida?  (Read 4842 times)

vvosu

• View Profile
milliseid synlab teste tellida?
« on: June 01, 2020, 17:35:35 »

tervutus,

oli plaan synlabis teha testosterooni test ja tekkis küsimus, milliseid teste peaks veel tegema seoses sellega et  viimasel ajal trennis väga enam tulemust ei näe. Intensiivsus on pigem aastatega jäänud samaks aga ära ei taastu enam väga hästi. Iga kord kui mingi tervislik põnts on...külmetushaigused sealhulgas, on nädalaga poole aasta trenn vastu taevast, jõunanäitajad kukuvad suure kolinaga.
« Last Edit: June 02, 2020, 17:17:13 by vvosu »
kes ei tööta, see ei söö...kes ei söö, see ei kasva ;)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: milliseid fitlab teste tellida?
« Reply #1 on: June 02, 2020, 10:32:56 »

Raske öelda. Ei tea sinu treeningkava. Toitumist, tööelu, und, igapäeva stressi põhjustavaid tegureid ja muud. :)

ragz

• View Profile
Re: milliseid synlab teste tellida?
« Reply #2 on: August 28, 2020, 14:31:42 »

võibolla sa relaxid liiga vähe? Kas sa selle riiklikult määratud alkoholi normi jood ikka iganädalaselt kenasti ära? meeldetuletuseks et see oli siis 4 pudelit õlut kolmel päeval nädalas.

Kui seda ei tee, siis pole mõtet mingite testide peale raha raisatagi.

Noh steroide võib ka proovida muidugi aga ma ei hakka sinna teemasse üldse laskumagi...

dront

• View Profile
« Reply #3 on: August 29, 2020, 00:49:02 »

Hea küsimus. Mida peaks testima. Endal ka jalg täitsa sodi,ei ole sellist teravust ega kestvust nagu aprillis-mais oli.Pikemal tõusul lihtsalt tuleb käik alla lasta,ei vea üles. Tahtmist on ja vitamiinid on ka peal...midagi on puudu...

ps. Riläksin piisavalt.Varuga.

Joonas K.

• View Profile
« Reply #4 on: November 03, 2020, 14:53:48 »

Tekkis ka see huvi ja kirjutasin neile oma soovidest, et milline pakett oleks mulle kõige mõistlikum valida, kui ma soovin meesterahvana oma sporditulemusi parandada (kuna neil on erinevaid pakette miljon).
Et teada saada, millest mul on puudus või mis tahaks reguleerimist.

Sain vastu kirja, et registreerige end "eelkonsultatsioonile" ning tasuge 26eur, siis ütlevad, mille eest ma veel maksta võiks :D
Eks see vist ole mugavusmaks, arusaadav, kes ei viitsi ise uurida ja lugeda :D

dront

• View Profile
« Reply #5 on: November 03, 2020, 22:17:37 »

Mul meenus,et kevadel ma võtsin benfotiamiini (benfogamma 50mg), küüslaugukapsleid ja veel mingit parajalt kanget b-kompleksi. Ja tõepoolest,suutlikkus oli hoopis teine kui nüüd viimastel kuudel.Nüüd võtan ka mõningaid vitamiine aga mitte eelnimetatuid.

troll123

• View Profile
« Reply #6 on: November 05, 2020, 12:15:45 »

tervutus,

oli plaan synlabis teha testosterooni test ja tekkis küsimus, milliseid teste peaks veel tegema seoses sellega et  viimasel ajal trennis väga enam tulemust ei näe. Intensiivsus on pigem aastatega jäänud samaks aga ära ei taastu enam väga hästi. Iga kord kui mingi tervislik põnts on...külmetushaigused sealhulgas, on nädalaga poole aasta trenn vastu taevast, jõunanäitajad kukuvad suure kolinaga.

Kas toidule lisaks vitamine võtad ?   Hommikusöögiga B komplex + Zinc picoliante D3 10 000 iu + Magneesium    B12 2000mg  pärast lõunat  1gC vitamiin ja õhtul jälle 1g C vitamiini. Kohvi asemel roheline tee  ja tervis tuleb.  Telli siit  iherb.com  parim koht  vitamiinide tellimiseks.  Ise võtan talvisel perioodil 4,5g C 15 000 iu D3( kasutan liposoomset C ja D )  juba aastaid ja  pole mingeid nina kurgu vaeguseid olnud aastaid, ja testo on 18-19 ilma mingite muude lisadeta, keskeas pole paha .
« Last Edit: November 05, 2020, 12:30:38 by troll123 »
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube