wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Harjutuste soorituse tehnika topic  (Read 1565 times)

Joonas K.

• View Profile
Harjutuste soorituse tehnika topic
« on: June 28, 2020, 00:46:07 »

Tervist.
Nädalake tagasi tegin plokitõmbeid kitsalt vastu kõhtu ning peale sooritust tuli üks noorem poiss-mees mu juurde ja küsis, et "Kas peabki nii tegema, et seljaga liigud kaasa?"
Siis jäingi mõtlema, et 8 kuud on möödas sellest, kui ma alustasin ja koos treeneriga need harjutused läbi tegin.
Jäingi mõtlema, et huvitav kas ma üldse õigesti teen neid harjutusi enam.
Kindlasti on raskuste kasvuga ning ajaga mingil määral midagi "valesti" läinud soorituste juures.
Kuna siin corona jamaga jäi kerge auk sisse, siis juuni algusest alustasin uuesti regulaarselt jõusaaliga. Raskused lükkasin alguses 50% peale sellest, millega ma enne jõusaalide sulgemist tegin.
Praegu vast olekski hea aeg tehnikad üle vaadata.
Praegu paneks 3 harjutust üles. Mis te arvate, kommenteerite ? Kuidas sooritused on ?

https://youtu.be/ZZaWtXpPVz0 *Kuidas selle ploki tõmbamisega vastu kõhtu on. Kas on okei selga liigutada, või peaks ta pigem paigal olema ?
https://youtu.be/wfQdjST51uM
https://youtu.be/7k7aVKFaThc * Ülevalt ploki tõmbamine kukla taha - See video oli 3x12 viimase seeria ajal. Päris ära väsitas, videos ka näha. Kas selline selja kõverdus on veel okei või peaks seda rohkem kontrollima ?
« Last Edit: June 28, 2020, 01:00:07 by Joonas K. »

Revo

• REVAL SPORT
    • View Profile
Re: Harjutuste soorituse tehnika topic
« Reply #1 on: June 29, 2020, 13:13:30 »

video 1 ) võta raskuseid vähemaks
video 2 ) võta väiksemad hantlid
video 3 ) ära kuklataha tõmba, tõmba ette / raskused vähemaks.

*ma pole treener, ega oma mitte mingisugust kvalifikatsiooni sind õpetama, kuid enda treeningkogemusest annan lihtsalt nõu.*

EndelK

• View Profile
« Reply #2 on: June 29, 2020, 20:44:27 »

Revol on tõsi. Käi Marekiga veel paar korda trennis, las ta näitab. Või võtku ise sõna siin. Silmale oli kohati valus vaadata seda. Võta raskusi ikka veel kõvasti tublimalt maha, ei pea fleksima - jõmmis keegi nkn ei vaata.

Tänasel päeval on youtube ka ikka abiks või mõni muu sait.

Edu!

metsakaja

• View Profile
« Reply #3 on: June 30, 2020, 18:51:19 »

Kontrollitud tehnikast siin midagi küll polnud.  See pigem selline "must tehnika" mida võiks ka vahepeal teha, et mingeid lävepakke ületada.  Mingisugust jõnksu pole vaja teha. Tuleb kohe silme ette, kui keegi teeb nõksuga/jõnksuga lõuatõmbeid...milleks? 
Tunnetusega tuleb teha. Kas Sa ise tunned, kuidas lihas töötab? (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

Bonsunax

• View Profile
« Reply #4 on: July 07, 2020, 17:33:23 »

video 1 ) võta raskuseid vähemaks
video 2 ) võta väiksemad hantlid
video 3 ) ära kuklataha tõmba, tõmba ette / raskused vähemaks.

*ma pole treener, ega oma mitte mingisugust kvalifikatsiooni sind õpetama, kuid enda treeningkogemusest annan lihtsalt nõu.*

Kitsalt plokil eest vastu kôhtu. Keha liikumine ette ja taha on igati ok ja vajalik, et saada ette liikudes max lailihase lahtivenirus. Vales asendis oli vaid alaselg. See on videos ette nô kaardus kuid peab olema KINDLASTI nôgus kogu soorituse jooksul. Kui selle vea àra parandad on tipp topp.

Hantli tômme. Keha liigub ylemises  faasis liiga pysti. Lailihase môju vàheneb ja rohkem saab pihta trapets.

Ylevalt laialt kuklataha. Tàiesti ok natuke musta  teha. Kui seda ei tee siis lihast juurde ei saa. Fakt. Seega seda tee samamoodi edasi. Teised vead mida kirjeldasin pyya àra parandada. Korraks natuke raskustes tagasi ja làbi korrigeeritud tehnika uuesti yritada raskusi kasvatada.
Neid nn ideaalse steriilse tehnikaga tegijaid - vôid kuulata kuid siis jààd ka samasuguseks nagu oled. Progress on null.
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything