wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Aeroobne ala + mass  (Read 1993 times)

greenhut

  • Posts: 4
  • DIMKA
    • View Profile
Aeroobne ala + mass
« on: December 16, 2012, 00:27:47 »

Tervist!

Tegelen aeroobse alaga e. lestaujumisega. Mis asi on lestaujumine? Here it go :
FinSpirit /ARENA sprint meeting 2009


Kuna praegu tegin ~8k. pausi ja tegelesin ainult jõusaaliga siis selle ajaga tuli mass peale ja pole enam nii kuiv. Nüüd otsustasin, et teen comebacki aga tuleks teistmoodi treenida jõusaalis. Kuna ala nõuab peamiselt ainult jalgu, kõhulihaseid ja alaselga siis võib ülakehasse tuima massi edasi pumbata aga mida tuleks teha jalgadega? Kõige mõistlikum oleks hakata tegema vastupidavust ja plahvatusliku, siit ka küsimus : Kõige paremad harjutused selle jaoks? Kükk on kindlasti üks nendest aga veel midagi?  ;)

Ja mida tuleks teha, et säilitada massi aeroobse alaga? Päevas võib tulla ~6km vett + jõusaal? Tuleks lihtsalt tõsta päevast kaloraaži?

Logged

Paju Tom

  • FITNESS4U Sport Club
  • ****
  • Posts: 1223
    • View Profile
Re: Aeroobne ala + mass
« Reply #1 on: December 16, 2012, 14:20:22 »

Suht kummaline arusaamine sul inimorganismist.Ujumises teeb "tööd" nii üla- kui alakeha.  Kõige sagedasem näide on see ketiteooria - " Iga kett on just nii tugev kui tugev on tema kõige nõrgem lüli".
Oletame, et selles ketis on 10 lüli, me oleme teinud ausalt kõik selleks, et 9 lüli oleksid maksimaalselt tugevad. Ühe aga oleme unustanud või lihtsalt vähemtähtsaks pidanud. Sellisel juhul on see kett ju ikkagi nõrk. Ja oleme näinud tühja vaeva, et need teised lülid tugevaks saada.

PS! Kui keha ei saa  piisavalt energiat süsivesikutest läheb ta lihaste kallale energia saamiseks.Sinu alal on süsivesikud peamine "kütus".
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything