wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 [2]   Go Down

Author Topic: Vajan abi!  (Read 7153 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Vajan abi!
« Reply #15 on: November 11, 2016, 15:00:26 »

Tavatoidus rohkem mineraale, ntx veisepraes k6vasti seleeni, tsinki, b vitamiine, fosfori, rauda, ja tahke toit tavaliselt maitsvam ja täiskõhu tunne püsib kauem... Aga kui inimene insuliini tundlik ja tal valmistab ntx 4000kcal söömine raskusi siis miks mitte vedelal kujul tarbida, või kui ei oska aega planeerida/ei viitsi.

Lauri

• View Profile
« Reply #16 on: November 11, 2016, 16:34:19 »

Ei jää ikka mõte samaks. Mõte ongi selles , et 150g on lihtne toidust saada.
Vaat kui keha hakkab nõudma 300g päevas lihaste säilitamiseks/kasvatamiseks , siis on teine asi. Siis ilmselt tuleb pulbrid appi võtta.

Pidev soovitamine korralikult toituda ongi selleks et inimesed õpiksid ja harjuksid korralikult toituma.
Mitte nii ,et "ah mul on tänane valgukogus pulbritest käes , nüüd võin purksi õgida"
Kuidas ta ei jää samaks ? Ma olen harjunud rohkem sööma ja ka maitsetumat kraami, teades milleks mul seda vaja on, aga kui nüüd on tegu algajaga, ja eriti nii vähe kaaluvaga, siis ilmselgelt ei ole ta harjunud palju (kvaliteetset kraami) sööma. Seega on tema jaoks see 150 g kätte saada sama raske kui minul 250-300 g päevas. Ja mineraalide sisaldust oma toidus mõõdavad küll perverssed inimesed, selleks peab ikka midagi reaalselt peas viga olema, et hakata selle peale aega raiskama. Kui süüa üldlevinud arusaamade järgi jõualadel, siis on tähtis makrod ja toidu kvaliteet (liit- lihtsüsivesikud, küllastunud- ja küllastumata rasvad). Kui nendega on korras, siis paratamatult tarbid sa ka toiduaineid, kus on kõik mineraalid sees, vitamiinidega võib jama olla, kui ainult riisi, leiba ja putru süüa, natuke värskemat köögi- puuvilja juurde ja jällegi, mingit defitsiiti ei teki.

Üleüldse nii siin kui ka fitnessi foorumis (käin mõlemas harva, aga hakkab silma), räägitakse koguaeg ,et toidulisandeid pole vaja ja need on nii halvad jne jne. Kas te ei saa aru, et toidulisandid on need, mis hoiavad nii seda kui ka teist portaali elus. Natuke silmakirjalik tulla toidulisandite peal elavasse kohta ja hakata rääkima, et neid asju ei ole vaja, see on sama hea kui minna jõusaali ja hakata seal inimesi ainult jooksulinti kasutama veenma (jalutamiseks), ei ole vaja neid raskuseid tõsta ja riskida vigastustega.

Martin123

• View Profile
« Reply #17 on: November 12, 2016, 22:01:08 »

Urmo see on SINU arvates loll küsimus said peaaegu, et ära panna, ma arvan, et algajale sellest pulbrist on pigem rohkem kasu, kui kahju kui teda kohe peale trenni juua kuna enamus ajast süüakse nkn makarone ja viinereid, ehk ei saada oma vajalikku valgukogust täis, aga jah jällegi ei saa loota mingitele pulbritele, jõuame jälle siia, et toitumine ja kindel kaloraaz tuleks paika panna, kui juurde soovid võtta, või siis ka  vastupidi. Edu ja tuult tiibadesse igaljuhul!☺

UrTz

• View Profile
« Reply #18 on: November 12, 2016, 22:14:35 »

Lauri, tõesti mul toitumine pole "korras", kuna minu jaoks elus muud ka kui igapäevaselt oma kaloreid lugeda ja profi tõstjaks vms ma ka ei ole plaaninud hakata kunagi. Aga see ei tähenda siiski, et peaks mingeid pulbreid sööma. Oma mitte korras toitumisega, on mul siiski olnud kõik vereproovid ja muud näidud korras.
Aga teema algatajale, kui tõesti huvi, siis uuri Martini käest kui ta abi pakub, siis kasuta võimalust :)

troll123

• View Profile
« Reply #19 on: January 30, 2017, 16:41:47 »

Sain kingituseks paar karpi Kyani sunrise ja peale nädalast  selle manustamist  on tekkinud paar kysimust ehk keegi  siin ka tarvitab  või on tarvitanud seda.
Praegu võtan paki Kyanit  kohe peale  ärkamist .   Koos hommikueinega läheb veel  1x B kompleks 100mg  1x tsink 32mg 2x60mg ginko .
enne trenni tass  kohvi  ja  trennis bcaa. 

Olen täheldanud  ,et higistan rohkem  ja  pisut hajevil on olemine  Kyanit   selle komplekti juures tarvitades.   

Kas Kyani ja must kohv lihtsalt ei sobi ?   
Kohvi asemel   kange roheline tee ?
B vitamiin  ja Kyani ei sobi?
Kyani  lihtsalt üldse ei  sobi  vitamiinidega  ja bcaa-ga ?

dront

• View Profile
« Reply #20 on: January 30, 2017, 19:12:27 »

Vähe on asju mida ma erinevaid teid pidi kätte ei saa , b-100 on üks neist. Kustkohast seda imet välja võlutakse küll?

troll123

• View Profile
« Reply #21 on: January 30, 2017, 19:50:44 »

Vähe on asju mida ma erinevaid teid pidi kätte ei saa , b-100 on üks neist. Kustkohast seda imet välja võlutakse küll?
mitte b100 vaid b vitamiinide  kompleks 100mg
Pages: 1 [2]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja