wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Vajan abi!  (Read 7154 times)

Fluwless

• View Profile
Vajan abi!
« on: November 09, 2016, 22:33:30 »

Olen nimelt, uus tulnuk jõusaalis ja üleüldse sellel alal.. Kuid soovin hakata arendama ennast.. jõu ja lihasmassiga!
16a, 1.93cm, 75,4kg
Sooviks, teada,et milliseid pulbreid võimis peaksin hakkama tarvitama? :)

UrTz

• View Profile
Re: Vajan abi!
« Reply #1 on: November 09, 2016, 22:36:59 »

Anaboolseid steroide! (Nali)

dront

• View Profile
« Reply #2 on: November 09, 2016, 22:45:09 »

Tere.  Alustuseks tasuks lugeda treeningu ja toitumisalaseid artikleid , et teha vahet mis on valk ja mis süsivesik jne. Mida ja miks süüa jne.
Pulbrid tulevad hiljem.
Näiteks kui teed nii ränga jalatrenni ,et ükski söök sees ei püsi  , aga vahetult peale trenni oleks nagu ikkagi valku vaja , siis võtadki valgushake , sest shaket on palju mahedam välja oksendada kui tahket toitu.

Selliseid pisinüansse on väga palju.
Kui kontseptsioon paika saab  , siis on juba lihtne :D

UrTz

• View Profile
« Reply #3 on: November 09, 2016, 23:08:16 »

Kindlasti pead selgeks tegema kumb on parem kas valk või proteiin :)

Martin123

• View Profile
« Reply #4 on: November 09, 2016, 23:22:00 »

Milleks puid alla panna poisile tõstab enesehinnagut, pakub rahuldust? Parem vastake midagi asjalikku, andke nõu või olge vakka, ma võin öelda, et tule kasvõi minuga trenni küsi, või mida iganes ma aitan hea meelega sind niipalju, kui oskan isegi kunagi samas olukorras olnud, et kumb parem on kas valk või proteiin, kui enda huvi sul kindel siis kirjuta! Kõik me tahame midagi, aga kui väga me tegelikult tahame?  Selles on küsimus kena õhtut!☺ 8)

dront

• View Profile
« Reply #5 on: November 09, 2016, 23:26:59 »

Urtz läks selgelt üle piiri.

Jään enda vastuse juurde , teha selgeks alustõed. Detailid loksuvad paika aja jooksul.
Ja pulbritega pole esialgu kiiret.

Siim M

• View Profile
« Reply #6 on: November 10, 2016, 00:01:17 »

Isegi koll ei soovita anaboolseid steroide, keerab neerud pekki.

16 aastaselt tasub süüa rohkelt liha ja alksi vähe tarvitada. Muu tuleb loomulikult.

Googelda Starting Strenght. Saad algaja kava. Kui seda oled mingi pool aastat teinud, tee edasi mingi splitti, mis sobib.

metsakaja

• View Profile
« Reply #7 on: November 10, 2016, 07:12:25 »

Toitu tuleb tarvitada, palju toitu :)
Võid vabalt kodus ka treeningutega alustada.
Lihtsalt hakka pihta, kasvata distsipliini. Tarkused ja kogemused tulevad asja käigus. Oluline on säilitada tahet.
Get it!
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

UrTz

• View Profile
« Reply #8 on: November 10, 2016, 10:08:29 »

Milleks puid alla panna poisile tõstab enesehinnagut, pakub rahuldust? Parem vastake midagi asjalikku, andke nõu või olge vakka, ma võin öelda, et tule kasvõi minuga trenni küsi, või mida iganes ma aitan hea meelega sind niipalju, kui oskan isegi kunagi samas olukorras olnud, et kumb parem on kas valk või proteiin, kui enda huvi sul kindel siis kirjuta! Kõik me tahame midagi, aga kui väga me tegelikult tahame?  Selles on küsimus kena õhtut!☺ 8)
Sp et minu arust on see loll küsimus... Kui sa oled uustulnuk, siis pole vaja kohe pulbreid osta vaid leida sobiv treener või ise internetist korralik treeningkava, teha harjutuste õige tehnika selgeks, panna paika toitumine ja teha järjepidevalt trenni. Kui oled nii oma max tulemuse saavutanud siis võid hakata alles mõtlema mingitele lisanditele ja sellele kas sul neid vaja on.

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #9 on: November 10, 2016, 10:44:54 »

Väga hea ja lihtne abimees alustuseks. Arvutad oma BAV-id välja lisad tiba juurde ja seal ka enam vähem vist annab palju proteiini, rasvu ja süsivesikuid peab olema. Nii nagu tõstad tõsiselt kangi, niisama tõsiselt peaks ka toitumisse suhtuma, sest tulemused 70-80% on ju selle taga. Kui trennid nagu loom, aga toit tagaplaanil, siis saavutad heal juhul 30% oma potentsiaalist. Kui sedagi.
http://www.fitness.ee/kaloriarvuti
« Last Edit: November 10, 2016, 10:48:07 by Joker »
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee

T-Mac

• View Profile
« Reply #10 on: November 10, 2016, 12:59:05 »

Sp et minu arust on see loll küsimus... Kui sa oled uustulnuk, siis pole vaja kohe pulbreid osta vaid leida sobiv treener või ise internetist korralik treeningkava, teha harjutuste õige tehnika selgeks, panna paika toitumine ja teha järjepidevalt trenni. Kui oled nii oma max tulemuse saavutanud siis võid hakata alles mõtlema mingitele lisanditele ja sellele kas sul neid vaja on.
Öelda algajale, et see on loll küsimus, mida sa küsid, ei ole just kõige parem reageering. Mäletan isegi, kui sai kunagi alustatud, siis mõtlesin ka, et muskli kasvatamiseks on raudselt ikka neid pulbreid vaja. Vot oleks siis olnud keegi tark, kes öelnuks, et ei ole vaja, söö aga liha, muna ja kohupiima ja lihas kasvab. Oleks ka keegi öelnud, et ei ole mõtet lõhkuda 10 erinevat harjutust iga trenn ja 3-4 harjutust lihasgrupi kohta, siis olnuks mitu head aastat ebaefektiivset trenni tegemata jäänuda. Ei maksa oma teadmisi nii iseenesestmõistetavana võtta ja mõelda veidi algaja tasandil. Pealegi pole olemas lolle küsimusi, on ikka lollid vastused.

Fluwless

• View Profile
« Reply #11 on: November 10, 2016, 21:13:43 »

Nimelt sellejaoks ma nagu siin olengi? Ma olen algaja, ning sooviksin saada asjaliku nõu asjatundjate käest!! Mitte mingit negatiivsust, õpi inimesi hindama, mitte kukkuma solvama, see ei vii mitte kuskile :)

dront

• View Profile
« Reply #12 on: November 10, 2016, 22:19:52 »

Esmases postituses küsid ainult ühe küsimuse , milliseid pulbreid manustada.
Lihtsale küsimusele lihtne vastus http://pood.bonsuna.com/toidulisandid-114/proteiinid/2x-hc-professional-100-whey-1kg.html 
Virsiku maitse on hea , ei tüüta ära ka. Lahustub ka nagu iseenesest.   Head isu.

Lauri

• View Profile
« Reply #13 on: November 11, 2016, 07:55:47 »

Mina ei saa aru, miks te nii toidulisandite vastu olete kõik siin, ainult toit toit toit toit. Kui süüa 300g valku päevas, siis on sitaks nüri ainult kohupiima või liha süüa, päris palju peab seda sööma. Ok teemaalgatajal piisaks ka 150g, aga mõte jääb ikkagi samaks. Kui raha on ( või vanematel raha on), siis mis vahet seal on ? Ja miks soovitada asju, milles sa ilmselgelt ise pädev ei ole (@UrTz), vb su harjutuste tehnika on enam-vähem, aga ilmselgelt toitumine sul korras ei ole, seepärast sul ka raskused ei suurene, sa oleks pidanud esimese aasta lõpuks juba jõutõstmist tehes 2x suuremad numbrid saama.

dront

• View Profile
« Reply #14 on: November 11, 2016, 14:48:28 »

Ok teemaalgatajal piisaks ka 150g, aga mõte jääb ikkagi samaks.

Ei jää ikka mõte samaks. Mõte ongi selles , et 150g on lihtne toidust saada.
Vaat kui keha hakkab nõudma 300g päevas lihaste säilitamiseks/kasvatamiseks , siis on teine asi. Siis ilmselt tuleb pulbrid appi võtta.

Pidev soovitamine korralikult toituda ongi selleks et inimesed õpiksid ja harjuksid korralikult toituma.
Mitte nii ,et "ah mul on tänane valgukogus pulbritest käes , nüüd võin purksi õgida"
Pages: [1] 2   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja
anything