wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Down

Author Topic: Nüüd andekas!  (Read 126183 times)

Sinitaevavaal

• GymLeco
    • View Profile
Re: I Ain't Dead Yet Mother Fuckers!
« Reply #420 on: May 26, 2019, 23:01:34 »

Uhh, olin eemal, istusin ALPIMAJAS. Nüüd rsk, hemoglobiin kahesaja peal. Veri nii pax, et teed näppu augu aga ei tule. Puhas sport, päkapikud ja jõuluvana on mulle alati meeldinud.

Üks päev astus üks tüüp ligi ja ütles, et teab mind. Ei no selge see, ma juu suur influentser, toidugurmaan ja maailmaparandaja. Kes siis mind ei teaks? Palusin tal ennast tutvustada aga ta jäi napisõnalisekset ja ütles, et on Bonsunast aga kasutajanimi on siuke, mida ilusal päikesepaistelisel päeval öelda ei ole sünnis. Et mis siis? Astud ligi, surud kätt ja tutvustad ennast: Tere, mina olen Bonsunast Kakajunn! Nais to miit ju! Tead noormees, kui Sul tulevikus peaks perekonda laps sündima, siis ära talle jumala pärast "Suhkru Asendaja" nimeks pane, sest ta peab ju sellega vähemalt 18. eluaastani piinlema. Või oli see 21?

Käsin üks päev külmkappe vaatamas. Avastasin, et pilt ja reaalsus ei lähe ka sellel alal kuidagi kokku. Electrolux nägi pildil väga nunnu välja aga reaalsus oli kohutav. Mingi odav plastmassikäkk. Euronicsi müüja ütles, et ma olen lollakas, kui ma selle pasa omale kaela ostan. Oi kuidas mulle meeldib inimeste otsekohesus. Kohta ma ei ütle, sest vb lastakse ta sealt lahti kohe.

See uus Mealy kana-kikerherne salat on väga hea, kus Oti pilt peal on. Maitsed on kuidagi väga hästi kokku pandud - erit meeldivad mulle granaatõuna seemned, mis seda kompotti seal hästi
tasakaalustavad. Ei usu, et sellel salatil Otiga mingit pistmist on, sest peale pudru solkimise valgupulbriga ja selle mürk-juustu juurutamisega, ta rohkemaks võimeline ei ole.

Kuskilt jäi silma, et Paljasporgand unistas sellest uuest "high protein" änd "low carbs" proteiinijäätisest Breyers. Jopakolla, ma unistan sellest, et see poelettidelt ära korjatakse. Selle nimega on ikka nii puusse pandud, kui vähegi saab. Mitte jäätis, vaid pigem jähtis või siis jäärtis. Normaalse jäätisega saab ikka kükki teha aga sellega võib küll ainult aeroobist vihtuda.

Juulis tuleb Tapperisse kaks head bändi, mida näha tahaks. Üks on COC - Corrosion Of Conformity ja teine Carach Angren Hollandist. Rsk ma ei tea, olen vanaks jäänud ja ei kannata enam 3h püsti seista. Mõlemad neist on väga omapärased - see viimane just oma teatraalsusega.

Kuigi ma ei ole sellise muusika austaja aga seda olen vast 20x vaadanud :)

Aga tuleb suvi, reisige ja avardage oma silmaringi :)

A.
« Last Edit: June 22, 2019, 18:32:51 by A.L »
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Suhkru Asendaja
« Reply #421 on: May 27, 2019, 13:11:32 »

Aeroobset tehes on rohkem  kaloreid vaja kui jõutrenni :)

Sinitaevavaal

• GymLeco
    • View Profile
Re: Suhkru Asendaja
« Reply #422 on: May 27, 2019, 18:05:10 »

Aeroobset tehes on rohkem  kaloreid vaja kui jõutrenni :)

Kui Sa vaatad näiteks Postimehe artikleid ja siis neid kommentaare mis seal all on, saad aru, et inimloomus ongi konstrueeritud nii, et leida puuduseid- ja vigu - samas süvenemata tervesse pilti. Aga see on täiesti aksepteeritav nähtus ühiskonna poolt :)

Kui keegi tunneb ennast puudutatuna minu kirjutistes, siis vabandused ette, kuna pole tahtnud teadlikult kellelegi ära panna ega kedagi halvustada :) Kui ma suudan mõne inimese "smaili" arvuti taga välja võluda, on eesmärk täidetud :)

Ilusat suve :)
A.
« Last Edit: May 27, 2019, 18:22:39 by A.L »

Sinitaevavaal

• GymLeco
    • View Profile
Re: Ka nälginud keskealine pelmeen!
« Reply #423 on: June 22, 2019, 19:34:54 »

Käisin just ameerikamaal ja tahtisn rääkida sellest, kui perses see lennundus siiski on. Vahet pole, kas Finnair, American Airlines, Alaska Airlines jne. Ok, eelmisel aastal lendasin Katar Air-ga ja sealt on küll ainult head mäletused. NO aga nüüd? Ameerika siselend, 3,5h selles võrris, pea huugab ja siis pakutakse ÜKS SITANE KÜPSIS! Palju ei puudunud, kui ma oleks sealt pukist püsti tõusnud ja armsas emakeeles küsinud: MÕNITATE VÄ? Täitsa kohutav, kuhu me jõudnud oleme. The Fucking Cookie! Kohvi? Vb nooremad inimesed ei mäleta aga Estonian Airi aegadel pakuti kardulast- ja heeringat. Kohvi oli JUMALIK! Aga nüüd? AA pakutav oli PRUUN SUHKRUVEDELIK! Selle sõna kõige otsemas mõttes. Nuusutasin mitu korda aga selleks pidi iromant olema, et sealt kohvi lõhna ja maitset oleks suutnud ajule selges kõnekeeles edasi anda. K O H U T A V! Finnair esitles seda pruuni shukruvedelikku veel omas võtmes. Ma isegi ei taha mõelda, et mul on veel üks lend ees, kuigi sinna ballooni mina enam iial istuda ei taha ...

Olge sõbralikud ja head jaani :)
A.
« Last Edit: July 14, 2019, 17:44:14 by Sinitaevavaal »

Sinitaevavaal

• GymLeco
    • View Profile
Re: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?
« Reply #424 on: July 14, 2019, 17:43:38 »

Parem reis on 60 ja vasak 59. Säär vasak 37 ja parem 36,5 :)

A.

Tere!

Ükspäev vaatasin peeglist, et jalad on nagu jämmemaks läinud ja täna viskasin huvipärast lindi peale. Nüüd on seis selline, et üks jalg on 62 ja teine 61 - hetkel ma olen nii umbes täpselt 1kg ( 76kg ) võrra raskem ja pole ka ime, et ma seda kõike omale ette kujutan. Eks mõõdus annab reie tagaosa kõvasti juurde ja see mul hästi arenenud. Pildi pealt polegi seda aru saada nagu ka teisi parameetreid inimese kohta. Kõige raskem on vanust määrata, kuna naised on väga kavalad :)

Ma ikkagi olen avastanud endas ühe unikaale ande - nimelt, ma oskan joonistada. Peaks kunistikooli minema? Hämmastav, endal ka nii hea meel, sest muidu ma olin nii andetu, nii andetu.

Aga muidu sõbrad, latt läheb järjest madalamale ja madalamale ja ühel ilusal päeval on see vastu maad nagu ka minu vanus :)

A.
« Last Edit: Today at 00:45:20 by Sinitaevavaal »
Pages: 1 ... 27 28 [29]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything