wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 26 27 [28]   Go Down

Author Topic: I Ain't Dead Yet Mother Fuckers!  (Read 120527 times)

dront

• View Profile
Re: Be happy, it drives people crazy.
« Reply #405 on: November 19, 2018, 22:17:59 »

Minu esimene oli sepultura schizophrenia. Klassivend lindistas enda kassetilt mulle ümber selle. Päris järsk üleminek oli hunt kriimsilmalt sepulturale.   Esimene jääb ikka alatiseks meelde.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #406 on: November 19, 2018, 22:22:21 »

Minu esimene oli sepultura schizophrenia. Klassivend lindistas enda kassetilt mulle ümber selle. Päris järsk üleminek oli hunt kriimsilmalt sepulturale.   Esimene jääb ikka alatiseks meelde.

No sellel ajal polnud Sa veel vanematel plaanis ka? :) Aga, mulle ka mõned Soulfly asjad meeldivad ...

What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

dront

• View Profile
« Reply #407 on: November 19, 2018, 22:28:27 »

Tõsi. Aga sepultura oli ikkagi esimene. Mul.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #408 on: November 19, 2018, 22:35:53 »

esimene metal mis kuulsin oli iron maiden vast. peale seda kuulasin igasugust, korni ja slipknoti eriti. umbes 14 aastasena avastasin underground bändid, või noh, mis tol ajal tundusid underground. converge näiteks:

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #409 on: November 25, 2018, 21:35:46 »

Rääkisin täna emaga telefonitsi ja ta ütles, et üks sõbranna olevat perearstile pissiproovi asemel teed viinud ja hiljem arst kiitnud, et kõik tip top korras  ???

Mida bataadist arvate? Mulle isiklikult väga meeldib just maitse poolest aga kui fitnessist rääkida, siis tavalises kardulas on mineraale ikka rohkem.

Ütleme nii, et see kangi "path" on mul väga hea. Hetkel käin lihtsalt Lakis 60 kiloga hüppamas ja pigem ma paigutaks selle "enhanced" aeroobise alla.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Enhanced aerboobis
« Reply #410 on: December 02, 2018, 15:48:17 »

Olin juba koduteel, kui järsku tuli meelde, et säär jäi tegemata. Ots ringi ja tagasi. Kaart enam ust ei ava. Helistan siis 24/7 helpi ja tütarlaps telefoni otsas vastab, et meil on selline kord, et ainult 1x päevas saab trenni teha. Et mida kdit rsk? Tasuta sain teilt JALASEENE FOR LIFE ja nüüd sisse järsku enam ei saa? Joppenpuhh ...

Ma ei teagi, kas ma annan selle tasuta kellelegi või pakub mõni tüüp vahetust millegi huvitava vastu? Potska peale on maitseks kirjutatud Strawberry/Kiwi aga mind on järjekordselt petetud. Ma nüüd proovin ühe lausega kirjeldada seda maitset: Istute baaris, joote õlut, tšatšat segamini ja siis hommikul ärkate ei tea kus kohas ja peale seda on täpselt selle BCAA maitse suus :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Kiwi/Pohmakamaitseline BCAA
« Reply #411 on: December 02, 2018, 20:54:21 »

Täna vaatasin, et üks lollakas treener teeb 200 trapetsit. Täitsa idioot. Kus inimesel mõistus küll on?

Aga sõbrad, kes Kiwi/Pohmakamaitselist BCAA soovib, siis DM :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Kiwi/Pohmakamaitseline BCAA
« Reply #412 on: December 03, 2018, 19:21:56 »

Pohkamaitseline BCAA on nüüd uue kodu leidnud. Tänan tähelepanu eest :)

2:10 - We've got work in the morning, But it's nearly 5 AM, Is this really what we envisioned? We won't be 21 again ...

And you don't know what you've got until it's gone
And you don't know who to love until you're lost
And you don't know how to feel until the moment's passed
I wish you'd live like you're made of glass

Aitäh Crimson! Kuulasin seda lugu vist 20x :)

Ilusat õhtut,
A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: No Arms, No Legs, No Worries!
« Reply #413 on: December 08, 2018, 21:47:27 »

I realized that I may not have hands to hold my wife's hand but when the time comes, I'll be able to hold her heart.

:)
A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Merri Kristmas matherfakers :)
« Reply #414 on: December 25, 2018, 22:27:39 »

Merri Kristmas matherfakers :)

Tegelikult pole juba ammu enam mitte sittagi näidata ega rääkida - nagu 99,9% inimestest. Aga tegelege sellega, mis teeb Teid õnnelikuks. Kui Te oodate, siis ainukene asi mis juhtub on see, et jääte vanemaks. Pidage meeles: "Kui õnn ei koputa, siis ehitage uks. Elu on lühike ja kui keegi on läinud, siis igaveseks. Sina oled unikaalne, nagu kõik teised. Mida vaiksemaks Sa muutud, seda rohkem kuuled."

Minu silmis kõige andekam muusik maailmas :)

A.

dront

• View Profile
« Reply #415 on: December 27, 2018, 22:39:50 »

Paar moslemiradikaali oleks ka võinud laval olla,siis oleks saanud korralikult lõimuda omavahel ja multikultitada. Aga oleks ei maksa midagi, eksole.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #416 on: December 29, 2018, 16:13:10 »

Vanemate majas elab üks 30. aastane kutt, kes on autist. Ainukene, kellele ta alati tere ütleb olen mina - isegi emale mitte. Mina mäletan teda juba sellest ajast, kui ma veel vanemate juures elasin ja see jääb eelmisesse sajandisse. Ema rääkis, et nüüd käivad nad ühe autistist tüdrukuga koos päevakeskuses, kus neile õpetatakse selliseid elementaarseid asju ja mis kõige tähtsam, saavad kodust välja. Ühel hommikul oli aga siuke pull olnud, et tüdruk ootas bussi aga kutil oli närv nii kottis, et küsis tüdruku käest: "Kas tappa tahad saada rsk?" Ma ei tea mida tüdruk vastas aga mõne aja pärast käis siuke pauk,
et kogu majarahvas oli akna peal - nimelt põrutas ta jalaga vastu välisust siukse pauguga, et kiirabi tuli välja kutsuda. Ei tea, kas jalaluu purux? Hull viha pidi ikka sees olema. Meie siin põeme, et 3 muna asemel sai 4 söödud aga mõelge, mida selliste laste vanemad läbi elama peavad? Mina igatahes nende nahas olla ei tahaks.

Kati siin ütles, et ma olen iga asja suhtes pirts. See on TRUE AS FUCK - riided, toit jne. ALATI ON HÄDA! Ma olen perfektsionist. Üks päev käisin ühes uues kohas lõunal ja vaatasin menüüd, kui korraga kokatädi ligi astus ja küsis: "Mida teile?". Ja noh, mina siis vastasin: "Miks teil siin midagi süüa ei ole? Ah?". Punnitasime seal minut aega teineteisele silmi aga lõpuks pidin ikka sellest SITAST valikust VÄHEM SITEMA välja valima. Saate aru, kui raske mul elada on? Riik peaks mind eripensioniga kindlustama elulõpuni ...

Aga muidu olge sallivad ja head vana aasta lõppu :)
Teie treener,
A.L

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #417 on: December 29, 2018, 17:11:57 »

Paar moslemiradikaali oleks ka võinud laval olla,siis oleks saanud korralikult lõimuda omavahel ja multikultitada. Aga oleks ei maksa midagi, eksole.

Selles videos on kaks perfektse kehaga fitness naist :) Pealegi pole keegi meist siia maailma "pahana" sündinud ja seda olenemata rassist :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: I Ain't Dead Yet Mother Fuckers!
« Reply #418 on: February 24, 2019, 10:38:31 »

Tere Sõbrad ja head Eesti Vabariigi aastapäeva!

Üks õhtu lamasin voodis nagu meritäht ja kui olin jõudnud 1089 lambani, siis tekkis selline mõte: On teiega juhtunud midagi sellist, et olete millegis 200% kindel ja isegi ei mõtle selle peale enam ja siis ühel ilusal päeval avastate, et see on reaaluseks muutunud? Võimatu -> Võimalikuks. Elus lihtsalt on selliseid asju, mis mitte mingite märkide järgi ei tohiks reaalsuseks muutuda. Ütleme nii, et juba 20 aastat tagasi matsin ühe plaani maha ühel kindlal põhjusel ja isegi ei mõelnud selle peale enam, kuna teadsin, et sellel samal "kindlal põhjusel" pole see määratud lihtsalt juhtuma - aga võta näpust, imed siiski juhtuvad :)

Vaatasin siin uut kodu vahepeal ja käisin igasuguseid putkasid kaemas. Kuna ma ei soovi, et mõni arendaja mind kohtusse kaevaks, siis nimetame ühte konkreetset firmat nimega "Sihtasutus Papist Kodud". Teate ka, mis kinnisvara turul toimub? Te ei taha teada - või veelgi parem, on hea, kui te ei tea, sest siis magate rahulikumalt. Mustamäel, 2-toalise uue korteri eest tuleb 95k välja laduda. Teate, see on nagu uue auto ostmine - rool, tagumised uksed ja istmed on lisavarustuses. Ostad 4 seina ja sinna veel juurde parkimiskoha, panipaiga ja jumal teab mida veel. Ok, siin Tallinna ligidal on üks koht, kus sõna otseses mõttes karjamaal on papist putkad püsti. Kui mul oleks ruupor käepärast olnud, siis oleks tahtnud sinna karjuda järgmise teate: Kallid kaasmaalased, palun väljuge nendest putkadest, sest ma tahan TEID KÕIKI, KES TE OLETE SIIA 125k EEST OMALE KODU OSTNUD, LIHTSALT KALLISTADA ja küsida: MIKS JUMAL TEID KÜLL VIHKAB? AAMEN!

Detsembri lõpus näitas kaal ühel hommikul 80,6kg. Mõtlesin, et aitab, sest riided ei mahtunud enam selga ja uusi ma küll sellepärast ostma ei hakka. Nüüdseks olen paastunud pea kaks kuud ja number kaalul on jälle silmasõbralik 75kg ja mis peamine, ma olen tugevamaks muutunud. Jõutõmbes tegin ilma rihmata 2x200 ja kükis 1x160 ja seda selles kärbeskaalus. Pole paha! Jõutõmbes 225 on täitsa reaalne aga kükki ma vist üle 170 kuidagi ei venita - vähemalt mitte selles elus.

Viimati tegin kükis sellise seeria - 5x 100, 110, 120, 140 ja 2x 150, 1x 160. Peaks konkreetselt ainult maxi peale minema ja 172,5kg peale laduma? Enne jäätis, rullbiskviit, koogikesed ja täissuitsuvorst? Imed ju sünnivad iga päev? See 160, mis siin videos, oli minu elu kõige raskem kükk.

Urmoga siin tegime võidu jõutõmmet aga temaga juhtus see, et läks nagu kõrsik "krõpsti" keskelt pooleks - kiirabi, voolikud jne. Säh sulle fitnessi ...

Lemmikkanal. Ma ei tea, ma võiks seda lõppmatuseni vaadata. Orgasm on garanteeritud! Rsk, nutt tuleb peale - miks ma nii andetu? Muideks, selles maailmas nagu ka teistes, käib pidevalt igasugune ärapanemine. Üks trummar vastas lahedalt: Thanks for all the nice comments, and a special thanks to all the professors that tell me what to buy, use and how to play because I really
didn't know before :) Tuleb tuttav ette?

Mida sellest aparaadist arvate? Keegi proovinud? Nagu aru saate, siis mina olen oma ajud sellega pehmeks vibreerinud.

Tänan tähelepanu eest, kes viitsis lugeda. Eile õhtul kadus mul internet ära ja olin 4h koos oma lähedastega. Ausalt, täitsa toredad inimesed!

A.

« Last Edit: February 24, 2019, 11:11:39 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: I Ain't Dead Yet Mother Fuckers!
« Reply #419 on: March 03, 2019, 16:50:40 »

Yo mehed!

Vahepeal olen väga erinevates saalides käinud ja mõtlesin, et muljetaks natukene sellel teemal. Hetkel on saunatopis väike muutus toimunud - tihedas konkurentsis on MyFitness Kärberi esikoha haaranud. Tükk aega oli Arigato esirinnas aga nüüd, kui ma olen 2x Kärberis käinud, siis on tekkinud muutus. Arigato kõige suurem viga seisneb selles, et ma ei saa duši vee temperatuuri ise muuta ja vahel on see liiga kuum, vahel liiga külm jne. Saun on seal muidugi top 3 ja selles pole kahtlustki. Ma võin valetada aga mulle tundub, et Kärberis käivad mõned tegelased ainult saunas, sest trennis ma pole neid kunagi näinud. Istuvad mütsid peas ja kannatavad seal. Tegelikult tekitab see isegi sellise koduse tunde, kuna ma ise käin ka ikka 3-4x leili võtmas.

Mis mind kõige rohkem härib? See, kui vesi "tibutab"! Selline tunne nagu kerge "seenevihm" oleks väljas. Vahel lausa vaatan automaatselt lae poole ja otsin pilvi, et aru saada, kunas see kerge sabin küll üle läheb. Vanasti oli Lakis ennast mõnus pesta - vesi lihtsalt jooksis mõnusalt aga täna oli Murumets oma karvase käega selle ka p***e keeranud. Tilk, tilk ...

Sparta. Esimene mõte mis selles saalis mulle pähe tekkis oli VALGUS. Võimalik, et ma sattusin valel ajal aga siis oli see KOHUTAV. Jõusaal ise karjub investeeringute järele aga ma loodan, et keegi seda kriitikat nüüd südamesse ei võta ja mulle keeldu ei pane :) Ketastest ka aru ei saanud - kas 15,20 vms. Leida oli neid ka ikka päris raske sealt. Tipptunnil, kui tahaks seal klassikat teha, siis oleks see suht lootusetu. Vesi "tibutas" nagu igas teise kohas. Saun polnud ka hubane nagu Arigatos või mõnes Myfitis. Ootused olid kõrged, pettumus suur. Kui ma veel saan sinna sisse, siis lähen ja proovin korra veel :)

Ja nüüd, kõige tähtsam - otsustasin ikka 200+ kükkida. Helistasin Alaverile aga telefon oli välja lülitatud. Ma ise arvan, et haigeks jäänud või oli kohas, kus telefoniga rääkida ei saanud. Noh, praegu ju gripiperiood ja pole väga ime, kui keegi nohu saab ja kerge palavik tekib. Ei taha ju telefoniga suhelda siis?

Plaan on poolenisti juba executed aga puudu on veel selle doktori kontakt, kes selle vere minusse nüüd pumpaks. Ise ma kardan igasugust süsti, verd jms. Täitsa jama ikka. Nüüd mul siin sahvris seisab 3L purk Urmo verega ja ootab. Ei tea, kas testosterooni molekul paneb sealt mõne aja pärast plehku? Mõni targem järsku vastab?

Selle nädala maiuspala on siin. Pole sõnu. Trummarite Mr. O.

Aga muidu sõbrad, lav ya  :-*

A.

« Last Edit: March 03, 2019, 16:58:34 by A.L »
Pages: 1 ... 26 27 [28]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything