wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102048 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Peace sells but who's buying?
« Reply #375 on: September 15, 2018, 22:45:35 »

Võtsin sellelt Arigato ilma peeglita räkilt eile süütuse. Pauh, sajakuuekümnekahega vastu maad. Nüüd seal suur auk sees. Ei tea, kas pean räki nüüd kinni maksma või tuleb terve maja pangalaenu peale võtta? Täitsa pucis värk.

Cheers,
A.
« Last Edit: October 14, 2018, 18:55:42 by A.L »
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
« Reply #376 on: September 16, 2018, 11:00:07 »

HCs poleks seda probleemad tekinud ;)

Ntx linnamäe saalis betoon põranda paksus minimaalselt 60cm..+ kummimatid veel selle peal
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #377 on: September 16, 2018, 11:59:44 »

HCs poleks seda probleemad tekinud ;)

Ntx linnamäe saalis betoon põranda paksus minimaalselt 60cm..+ kummimatid veel selle peal

Arvad ka, et peaks Arigato maja järelmaksu peale võtma? Või ostan sulas välja, sest mul neud laene rsk palju?  ???

Aga Linnamäele kindlasti tulen  :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #378 on: September 22, 2018, 23:18:05 »

Reedel võtsin esimest korda elus 170 selga - noh, kerge ei olnud aga raske ka mitte. Pigem oli vaimselt kuidagi harjutamtu. Kuna läksin soojendusseeriatega alt, siis seekord jäi realiseerimata, kuna jalg lihtsalt ei läinud soojaks ja mingil hetkel vajus selg ka kokku. Aga noh, täitsa kükitav raskus. Lootsin, et teen sel korral asja ära, kuna tulemas on keeruline tööperiood ja oleks tahtnud mõneks ajaks pisike diiloadi teha aga nagu kombeks, on elul alati teised plaanid. Kaal kõigub ikka seal 76-77 vahel.

Soojendusseeria: 3x 100, 110, 120, 140 ja 1x 150, 0x 170 - oleks pidanud viiestega üles minema aga mis tehtud, see tehtud. Peale seda aga jalg läks soojaks ja tegin veel järgneva trenni ...

Kükk: 8x 140, 7x 130, 6x 120, 5x 110 SEEKORD VIHAGA ja PERSEGA VASTU MAAD
Eeskükk: 5x1 @ 120
Jalapress: 2x Egolaks
Sääre sirutus; 2x Egolaks
Kakspea: 2x Egolaks
Säär, Saun

21. sajandi parim metal plaat on siin. Esimest korda ma nägin neid Londonis, Camdenis ja nüüd viimati Santa Barbaras ühes pisikeses klubis. Pidin öösel kell 1 hakkama Los Angelsesse tagasi sõitma aga KÕIK pentsukad olid kinni! Pole sellist luksust nagu meil siin, et tangid siis, kui heaks arvad. Seier näitas, et võib jõuda ja võib ka mitte. Ma teadsin, et enne LA on kiirteel siuke uss, kus ma pean mahasõidu kuskil kiirtee keskel tegema ja kui ma seal eksin, siis rampapaa +20km otsa. Palvetasin terve tee ja juba mõtlesin, et kui küte otsas, siis pargin kuhugi äärde ja küll mõni pollar mind hädast välja aitab aga see mitsu, millega ma sõitsin, ainult HINGAS kütet! Jubedalt karjus see cvt käes ja edasi ei liikunud aga kütet tõesti ainult nuusutas. Täpselt hotelli ees näitas kompu 9 miili rimeining ...

! No longer available

Olge mõnusad ja nautige sügist! :)

A.
« Last Edit: October 14, 2018, 18:55:21 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: MOTHERFUCKERS 200 :)
« Reply #379 on: October 14, 2018, 18:58:27 »

MOTHERFUCKERS 200 :)

Nüüd on nii, et 2-3kg pekki on lihtsalt selga hüpanud. Kuidas see võimalik on? Ma olen ülifitness olnud ja viimasel ajal tarbinud ainult konserve, jäätist, koogikesi jne. Ühel päeval toitusin ainult Croissantidest. Ma ise siin mõtlen, et järsku on mul krooniline leutsiini puudus nagu igal teisel eestlasel? Olen ma õigel teel?

Üks päev vaatasin Prismas, et Oti juust on kadunud?!? Arvasin juba, et üliohtlik kemikaal on poe letilt ära korjatud aga võta näpust - täna oli kõik juba tagasi. Mida see tähendab, et Ott läheb profileeri? Kas seda, et nüüdsest steroids lav ya?

Mulle tundub, et see fitness on inimeste ajud vussi keeranud - iga noor tütarlaps arvab, et peab bikiinifitnessis võistlema ja need, kes nii ei arva, soovivad treenerid olla. Siuke sõu-sõu värk, millest mina aru ei saa. Aga, aga, aga - minu vaimne tervis pole ka väga kiita. Olen suht kindel, et selles varjatud telgitaguses on kindlasti mõni noor inimene, kelle elu saatusliku hoobi saab. Kurb.

Ma enam ei mäleta, et kas Jokeril oli instas pilt, kus Kati morni näoga munakausi ees istus? Tean, mida tunned :( Viimasel ajal isutama hakanud igasugused konservid ja täna just võtsin ühe ligi, mille koostis oli kanamass, rupskid, suled jne. Fakk, THIS IS LEUTSIIN!

Olge sallivad :)
A.
« Last Edit: October 16, 2018, 21:18:10 by A.L »

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
Re: MOTHERFUCKERS 200 :-)
« Reply #380 on: October 14, 2018, 20:37:06 »

Huvitav. Mulle on ka hakanud tunduma, et kõik noored neiud peavad, maksku mis maksab, bikinifitnessis lavale astuma. See, kas on endale ka mingisugune lihas suudetud kasvatada või dieeti edukalt pidada on táiesti teisejärguline. Aga möönan, et mulle võib nii lihtsalt táiesti alusetult tunduda  :) Samas... read bikinide laval aina pikenevad. Eile just mõtlesin, et varsti on võistlejaid nii palju, et kategooriad peavad vist cm-täpsusega hakkama kujunema. 167cm ja 168cm ja 169cm jne. Aga samas...kuidas sa muidu teenid siin elus õigusega välja inimeste imetluse. :)
Aga pilt oli storys minust küll jah. Morn nägu oli tegelikult tingitud sellest, et kuigi munad mulle väga meeldivad, siis neid 20 kaupa koorida on not so fun... :-\
Küll see fitnesslaifstail on ikka lahe  ;)

Joker

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #381 on: October 14, 2018, 21:38:52 »

:)
Kõneall olev instastory ...
On-Line personaalne treener: www.facebook.com/your.fitness.body

Alati diskreetne: www.erootikapood24.ee
Soodne ja kvaliteetne: www.toidulisandid.ee
Minu youtube kanal: www.youtube.com/trainhard

dront

• View Profile
« Reply #382 on: October 14, 2018, 22:26:57 »

Mmhmm , nähtub et leutsiiniteemast on keegi midagi kõrvataha pand.
Aga kui rämpspihvidest/konservidest rääkida,siis kui ma kolm päeva kanafileed ja lahjat koh.piima söön ja seejärel kanasuleviinerit manustan,siis ajab jubedalt higistama, mõnikord lööb maksast ka piste läbi.
Edaspidi kui viinereid paugutan ,siis koos maarjaohakaga.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #383 on: October 16, 2018, 21:24:06 »

Aitäh sõbrad  :)

Jätsin nüüd leutsiini menüüst välja ja rsk, hakkas tulema! Tegin beltless jõutõmbes täna 5x 120, 140, 160, 180 ja 2x 190. Usun, et tehniliselt täitsa ok sooritus. Urmo kindlasti torgib vuuduu nukku ja sellepärast ei hakanud 200+ peale laduma. Kui tuleb, siis lubasin näidata, kuidas ilma lihasteta 205 tõmmata saab :) Ok, ma olen natsa rammusamaks muutunud ja kaalun hetkel 78.

Ilusat õhtut,
A.

dront

• View Profile
« Reply #384 on: October 16, 2018, 21:33:13 »

Inspiratsioonirikas video.Jõutõmme on tore ja virgutav harjutus,ma ei väsi kordamast
 Sellel neiul kes taamal kükke vihtus oli küllaltki jäme pakk all.Ilmselt tolmutab usinasti leutsiinipulbrit seigi sisse. Palju seal kangipeal raskust olla võis?
 Leutsiinipulbrit on hea kasutada raskemal jõutõmbel kui käed higistavad ja on libedad,imab hästi niiskust.
« Last Edit: October 16, 2018, 21:37:56 by dront »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #385 on: October 16, 2018, 21:37:19 »

Inspiratsioonirikas video.Jõutõmme on tore ja virgutav harjutus,ma ei väsi kordamast
 Sellel neiul kes taamal kükke vihtus oli küllaltki jäme pakk all.Palju seal kangipeal raskust olla võis?
 Leutsiinipulbrit on hea kasutada raskemal jõutõmbel kui käed higistavad ja on libedad,imab hästi niiskust.

Seal on 50 peal ja suht bodiveit ...

metsakaja

• View Profile
« Reply #386 on: October 16, 2018, 21:49:37 »

Teise harjutuse tehnika PAISTAB imelik.
Ausaltöeldes ei teagi, kuidas ise seda teen. Hetkel pole saalis sellist pinki ja üldjuhul peeglist ei vaata ka. (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #387 on: October 16, 2018, 21:54:21 »

Teise harjutuse tehnika PAISTAB imelik.
Ausaltöeldes ei teagi, kuidas ise seda teen. Hetkel pole saalis sellist pinki ja üldjuhul peeglist ei vaata ka. (:

Ma ise teen tunde järgi ja ei vaata kunagi, kuidas keegi teine teeb. Minu selg :)

metsakaja

• View Profile
« Reply #388 on: October 17, 2018, 19:32:18 »

Ise ei vaata, aga teistele näitad  :D

Kaabakas!  (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #389 on: October 17, 2018, 22:37:18 »

Olemasoleva skeleti peale pole lihtsalt võimalik laiust juurde lisada, kuna füüsikaseadus tuleb vastu. Paksust jah aga laiust mitte. Arvad, et kui oleks tehnikat muutnud, oleks tulemus parem? I dont sink sõu.

Kui keegi kükki või jõutõmmet teeb, siis alati vaatan - mitte, et ma sealt midagi üle tahaks võtta, vaid seda, et kas tehakse "mugavustsoonis" või minnakse sellest üle. Olen lihtsalt vaadanud, et 99% naisi treenib selles mõnna-mõnna tsoonis. Aga noh, miks mitte - kõik ei peagi 200 tõmbama ja 300 kükkima. Kõigile oma :)

Nii head küki mobiilsust nagu siinsel kasutajal Urmol, kohtab üliharva. Olen kade :)

A.
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Go Up

Kaubamaja
youtube