wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 101810 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: #TeamNoCalves
« Reply #360 on: July 22, 2018, 15:53:20 »

Nägin ükspäev teda jõusaalis, tglt mitu päeva aga siis lõpuks sain aru, et on ikka A.L. Väga huvitav ja tore inimene.

Aitäh! Aga muidu siin internetis tundun nagu vana vändagängster? :) Sina Urmo oled ka "REAL AND NOT IN FAKE CLOTHES". Tõsiselt! Aga sellest olen juba ammu aru saanud :)

Vahepeal ma olen tubli olnud ja tunda on, et HEA TOIT KICKS IN! Mehed, see KAMA töötab!

Cheers,
A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #361 on: July 25, 2018, 21:36:53 »

Milline on Teie unelmate kümm? Teeme nii, et seekord jätame välja kogu Ameerika mandri ja igasugused kold gümmid, sest need on liiga mainstriim. Tulistage!

HEA TOIT on oma töö teinud ja pekk on kadunud just sealt, kus teda kunagi eriti pole olnud. Elagu geneetika! Kohustuslik vormipilt included.

Cheers,
A.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #362 on: July 25, 2018, 23:43:59 »

Reval sport ja sparta :D
säär on arenenud ma vaatan  8)

StenPv

• View Profile
« Reply #363 on: July 26, 2018, 06:55:36 »

Rikkusin reegleid ja toon näite milline võiks olla üks supermega saal:D (ameerika mandrilt)  Aga muidu hetkel kõige kodusem on puhangu HC gym,hea kelder,vähe rahvast,johnny bravosi väga pole:D
Neile kes ei viitsi kuulata mis point üldse selle kohaga on siis saali klipid hakkavad  1:50 pealt

! No longer available
« Last Edit: July 26, 2018, 07:02:01 by StenPv »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #364 on: July 26, 2018, 09:27:28 »

Rikkusin reegleid ja toon näite milline võiks olla üks supermega saal:D (ameerika mandrilt)  Aga muidu hetkel kõige kodusem on puhangu HC gym,hea kelder,vähe rahvast,johnny bravosi väga pole:D
Neile kes ei viitsi kuulata mis point üldse selle kohaga on siis saali klipid hakkavad  1:50 pealt

! No longer available

Ma pean tunnistama, et mulle ka sellised crossfiti tüüpi saalid meeldivad aga siin on neid ainult käputäis ja päris seda õiget tunnet ei teki.

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #365 on: July 26, 2018, 09:30:26 »

Reval sport ja sparta :D
säär on arenenud ma vaatan  8)

Jep, säärt on nüüd kõvasti uhatud ja järele on jäänud kaks tikku - ei teagi, kas julgen enam kükki teha. Mõtle, kui peaks üks alt ära murduma... suffer well ...

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #366 on: August 05, 2018, 15:43:26 »

Beast mode on! #squatday

« Last Edit: August 14, 2018, 09:08:28 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #367 on: August 11, 2018, 04:58:53 »

Täna tuleb maratontrenn - Ho Chi Minh City - Doha ( Katar ) 7,5h, Doha - Stok 6,5h ja Stok - Tln 1h. Ei tea, kas elan üle  :(

Cheers,
A.
« Last Edit: August 14, 2018, 09:08:11 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #368 on: August 11, 2018, 08:31:22 »

Kui ma esimest päeva siia saali sisse astusin, siis tellisin kohe kava "Saigon 12 Day Squat Challenge". Tulemus on teie ees!  :-*

Olge mõnusad!
Cheers,
A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #369 on: August 15, 2018, 14:30:59 »

Joker siin kirjutas, et hotellis polnud vett, telekas ei töötanud jne. Mõtlesin, et kirjutan siia paari kolme lausega milline maailma tõeline PERSEAUK välja näeb. Sellest on möödas juba 13+ aastat aga kõik on kuidagi nii eredalt meeles nagu oleks see toimunud just eile. Ok, ühel pool Mirjaveh, Iraan ja teisel pool Taftan, Pakistan.

Nägin esimest korda elus, et kraadiklaas näitas viludas 49 soojakraadi. Lühikeste käistega ei saanud väljas olla, sest vastasel juhul oleks elusalt põlenud. Eesmärk oli siis bussiga Quetta ( terrorismi süda ) linna sõita ja õnneks olin ma teepeal ühe jaapanlasega tuttavaks saanud ja oli vähemalt kellega rääkida. Mäletan, et tema kott oli raamatuid täis ja mina ei suutnud seda selga võtta - no ma ei tea, 100kg oli kindlasti ja seda ilma naljata. Kaks meest punnitasid seda bussi katusele higimull otsaees.

Ja no siis läks lahti 600km sõitu mägedes PUUPÜSTI täis bussis - isegi istmete vahe oli inimesi täis. Lamasid seal nagu sprotid karbis. Mina õnneks istusin põlved vastu lõuga, kuna istmete vahe oli nii väike. Johhaidii, 40+ väljas ja 600km. Esimene vahepeatus oli teekonna keskel ja ma nimetaks seda tõesti maailma tõeliseks PERSEAUGUKS. Ausalt, ma olin kontaktivõimetu ja esimest korda elus tundsin, mida tähendab tunne kõrbes, kui pole VETT. Bussist maha tulles juhtis aju mind automaatselt esimese putkani, kus vett müüdi aga oh seda imet, KÜLMIK oli PERSES nagu maailma PERSEAUGULE KOHANE! Andke raisk vett, vahet pole, kas või tahket! Sõna otseses mõttes kulistasin seda kuuma vett 2L kõrist alla, sest vastasel juhul oleks vist surm olnud käega katsutav. Peale seda istus bussitäis rahvast maha ja käis hullumeelne plekikolin - läbi udu
kuulsin, kuidas metalltaldrik minu ette viskus. Siis saabus mingi mehike, kes suurest sitaämbrist mingit ollust taldrikule viskas. Tunne olin selline, nagu seafarmis oleks olnud pidupäev. Maitset ei mäleta aga suu lihtsalt LIIKUS, sest ellu oli vaja jääda ja ees ootas veel 300km põlved vastu lõuga sõitu ...

Olge mõnusad ja tehke oma unistused teoks, sest elu ei ole lõputu drive :)
A.
« Last Edit: August 25, 2018, 22:16:35 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #370 on: August 25, 2018, 22:25:44 »

Gym! Esimesel päeval olin natukene skeptiline aga kui saabus kauaoodatud #squatday, siis kõik muutus. Saal mulle iseenesest väga meeldiks, kui seal oleks lisaks veel tõstepõrand, crossfiti kettad jne. Kõik see staff mahuks sinna kenasti veel ära. Selle 15€ eest saab seal väga edukalt rasket jõutõmmet ja kükki teha. Ei, kokkuvõttes oli väga positiivne emotsioon ...

Ise tegin sellinse trenni:

Kükk: 5x 100, 110, 120, 130, 140 ja 1x 150
Kükk pausiga: 3x 100, 105, 110, 120 ja 1x 125

Otsa veel natukene pressi, nelipead, kakspead jne.

Kui ma siin ennast kokku võtan ja aega leian, siis kirjutan natukene pikemalt Saigon Sports Club-st. Võiks öelda, et üks maailma parimaid komplekse ja seda veel Vietnamis. Vat sealne kohalik treenerite konsiilium arutas, et kuidas on võimalik nende tikkudega 140 kükkida? Ma ei julgenud suuremat numbrit öelda aga minu vastus kõlas nii: "Kõik teevad TAHTEJÕUL aga mina MÕTTEJÕUL! Think BIG!"

Olge mõnusad,
A.
« Last Edit: September 09, 2018, 17:44:35 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Road To Regionaalhaigla
« Reply #371 on: September 09, 2018, 17:47:26 »

Ühel ilusal kuuvalgel ööl sattusin Mustika Prismasse, mis on 24/7 lahti. Enamasti on sel ajal avatud ainult üks kassa ja mina pole näinud, et rohkem kui viis inimest oleks korraga poes olnud. Ok, astun siis kassasse ja minu ees on üks korpulentne daam banaanikott käes ja ajab kassapidajaga juttu. Kuulen, et teevad seal vene keeles teineteisele öösel KOMPLIMENTE! Mind nähes tuli välja, et veidel rsk banaanid kaalumata! Ja mis läks lahti? Oi, ma ei hakka neid ostma! Kassapidaja lahkelt nõus neid jooksujalu kaaluma aga veit ajas oma otsustamatusega mul harja nii punaseks, et palju juba ei puudunud, kui oleksin oma korvi sinna samasse maha jätnud ja minema jalutanud. Mis hull iha ajab inimest öösel kell kolm Prismasse banaanide järgi?

See TUUM on mul ikka strong as fuck! Midagi ei ole teha. Hetkel ma tunnen, et see on vahepeal tublisti edasi arenenud nagu eesmärgid seatud olid. Kükis pole hetkel üle 155 ja jõutõmbes 190 läinud aga usun, et sees on rohkem, kui välja paistab. Kaal kõigub ikka seal 75-76 vahel aga peaks selle kaloraazi sinna 2800-3000 juurde tõstma, sest muidu jäävad raskused tõstmata ...

Täna aga tegelesin Gymfuckeriga. Kui ma teeksin väiksemate raskustega, siis tunnen, et lihtsalt väsitan ennast ja mitte midagi ei toimu ja seega võimlemisega antud hetkel tegeleda ei viitsi. Naturaalselt vb 5-6 aastat on võimalik veel tiksuda ja loota, et need eesmärgid saavad täidetud ...

Ma olen seda meest kaks korda oma silmaga näinud - esimest korda siin Tapperis ja teist korda Santa Barbaras. Iga jumala kord olen mõelnud, et miks rsk mina nii kuradi andetu olen? Mida ma küll teinud olen? Pole ühtegi kärbest elu sees tapnud! Viimati astus ta mulle elusuurusena siin Tallinnas vastu - nii silmaga hinnates on tiba üle kahe meetri tal pikkust ja sama palju laiust. Mõtlesin, et noomin ja vibutan näppu ja avaldan talle ühe suure elutarkuse, et ÕHTUL SÜSIVESIKUID ja MAGUSAT SÜÜA EI TOHI! Kui ei usu, siis küsi Jokeri käest! Aga see tema pikkus ja laius olid nii hirmutavad, et loobusin otsekohe maailma parandamisest.

! No longer available

Cheers,
A.
« Last Edit: September 14, 2018, 10:14:33 by A.L »

Rainer/rainerA/Vaher

• Bonsuna Team
    • View Profile
    • www.kalliskivid.ee
« Reply #372 on: September 11, 2018, 16:27:44 »

oot ... miks õhtul süsivesikuid ja magusat süüa ei tohi?

Ma siis kogu elu valesti toitunud ju :D

Martin123

• View Profile
« Reply #373 on: September 11, 2018, 20:25:09 »

Sest, et Argo ütles nii!

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #374 on: September 11, 2018, 20:36:02 »

oot ... miks õhtul süsivesikuid ja magusat süüa ei tohi?

Ma siis kogu elu valesti toitunud ju :D

Tead, ma libistan ise ka õhtuti vahel jäätist, koogikesi, rullbiskviiti jne. Mõnus uni tuleb :) Mis nüüd igasugustesse teooriatesse puutub, siis ajule meeldibki sõnu kontekstist välja rebida ja see on ühiskonnas täiesti normaalne ja aksepteeritav nähtus. Aga kui keegi ütleb, et mina söön seda või teist ja sooritan seda harjutust just nii ( vaata, kui suur mul see lihas on ), siis paneb see kergelt muigama :) Elu on keeruline eksam ja kes teeb teiste pealt maha, see põrub haledalt, kuna igal ühel meist on küsimused erinevad :)

Ahjaa, Jokeri ees ma vabandan, sest järsku keegi tõesti arvab nii, nagu ma siia kirjutasin. Aga noh, ma olen lollakas ja mulle on kõik lubatud :)

PS: ETV käib just saade ravivigadest ja oli üks juhus, kus patsiendile tehti vereülekanne aga veri oli vale. Patsient suri. Perekond kaebas kohtusse ja haigla pidi kahjutasu maksma. Oleme jõudnud siiski sinna, et RAHA ravib kõik haavad. Elagu silmakirjalikkus!

A.
« Last Edit: September 11, 2018, 20:38:31 by A.L »
Pages: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything