wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102784 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Wannabe Weightlifter
« Reply #345 on: June 13, 2018, 23:32:58 »

Saarel korge kinnitus. Natsa suuremaks saab aga mitte oluliselt. Mul ka zebra saared. Masendusse pole motet langeda. Kedagi ei huvita ikka millised sinu voi minu saared on :)

Martin123

• View Profile
Re: Wannabe Weightlifter
« Reply #346 on: June 14, 2018, 11:23:14 »

Säärtega on jah nii nagu on, ega kui ikka pole antud, siis pole antud, mis muidugi ei tähenda seda, et seda  säärt nüüd kasvama ei saaks, või töötlust parandada, aga ma arvan küll, et Argo kükib varsti selle 170kg kah ära aasta jooksul kindlasti, kui mitte varem.Edu :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: #teamkanasült
« Reply #347 on: June 17, 2018, 16:32:22 »

Kui ma olin kõik kolm Tere uut proteiinipudingut ära proovinud, siis saabus šokk - see maitses nagu PÄRIS TOIT. Uskumatu. See kdi Barebellsi sült ja Pudix jms. on raudselt kas robotitele või mingitele supehumanitele mõeldud aga mina nende hulka kahjuks ei kuulu. Ma ei ole nüüd natsionaalsotsialist aga elagu Eesti toit! Algul ma olin Stevia suhtes natukene skeptiline aga kõik valgupulbrid ja muud magustatud tooted maitsevad üle ootuste hästi.

Ei no siis mul poleks midagi süldi vastu, kui Rakvere Lihakobinaat sponsoriks tuleks. Saaks mõnuga hästaagida #teamkanasült või taagi kolm sõpra kellele meeldib sült? Swipe UP to discover sült! Elu keeb ...

Silm hakkas juba kinni vajuma ja korraga kuulsin, et keegi koputab külmkapi ukse taga! Surmahigi tuli otsaette. Avasin kapi ja ossa imet - Oti juust oli ise kapis teise külje keeranud? Huvitav, kas tal väsis üks külg ära või mul on stress? No rahulik uni maksab ka midagi ja seega läks see ollus parematele jahimaadele. Seega sorry guys - 2039 maitsvat juustusaia ei saa. Igaks juhuks panin mädakala ka külmkappi, kuna selle karp oli sahvris mõnusalt pundunud ja naaber ütles, et kui pauk käib, siis tema peab ka uue korteri otsima endale. Olge kaasinimeste suhtes mõistvad!

Võtsin täna 60kg kätele ja sain ajult signaali "Command failed, try again next week". Kuskil parema õla esiosas on jälle error. Mõte hüppas kohe sinna, kuidas ma olen aastaid seda jubedat kanafileed omale sisse vägistanud, vandunud igavest truudust proteiinipulbrile, teinud sita juures alati head nägu ja nüüd korraga kõik see raske tööga teenitud proteiinimolekul võtab lihtsalt kätte ja A U R U S T U B. Suur masendus tekkis ja korra juba mõtlesin, et ostan Prismast õnge ja hakkan hoopis kalal käima aga siis meenus, et mul on NICE ASS ja BIG BOOBS!
« Last Edit: June 18, 2018, 19:30:32 by A.L »
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

StenPv

• View Profile
« Reply #348 on: June 17, 2018, 17:44:23 »

Olen siin suht uus ja lappan tööl teiste blogisi,peab ütlema et sinu oma on üks parimate seast:D keep it up ;)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #349 on: June 18, 2018, 14:17:22 »

Olen siin suht uus ja lappan tööl teiste blogisi,peab ütlema et sinu oma on üks parimate seast:D keep it up ;)

Sten, siin Sa natukene eksisid - mitte parimate seast, vaid P A R I M :)

Aitäh!
A.

zwen15

• View Profile
« Reply #350 on: June 18, 2018, 20:22:57 »

Need uued Tere pudingud on tõest head. Parimad, mida proteiinipudingutest maitsnud olen.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #351 on: June 19, 2018, 13:35:07 »

Need uued Tere pudingud on tõest head. Parimad, mida proteiinipudingutest maitsnud olen.

Ma olen igast paska proovinud - mõnda sööd ja tuleb pisar silma. Kui Sa soolakaramelli oma pole veel proovinud, siis tee seda. Võiks öelda, et kõigi proteiinide E M A. Raudselt aasta toode igasuguses kategoorias.

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #352 on: June 19, 2018, 22:10:30 »

Täna oli siis #teamkanasült miitup. Hea kohe vaadata, kuidas poisid sammusid saali, kõigil kanged rohud kaasas. Tekkis kohe kodune tunne, omad joped. Kõik on umbes sellised, et kui nimetissõrme ette paned, siis pole kutti saalis nähagi - mina tundusin nende kõrval lausa raskekaalasena. Ei mõnus, kõigil mott laes, davai, kükk 200, tõmme 300. Endal tuli ka hirm peale aga kuna ma olen #tõmbejõuekspert, #humaninfluencer ja #spiritcrusher, siis pidin lihtsalt külma meelt hoidma. Ei, vibud olid võimsad ja paremad lõpetasid Regionaalhaiglas - hästaag #3%.

Aga ise tegin seljale järgneva trenni: Ütlen kohe ette, et nii treenin mina ja kui ühiskond arvab, et nii pole õige, siis #fakoffühiskond.

1) Jõutõmme 5x 120, 130, 140, 150 ja 4x 180 ( eelmisel korral 3x ).
2) Traktor kahe käega 2x8, 80, 90.
3) Istudes tõmbed vastu kõhtu 2x8 @ 80, 90
4) Istuded tõmbed ülalt vastu rinda 2x8, 60, 70 ( mina käsi sirgeks ei lase, kuna siis ma alusatn tõmmet ALATI seljaga ).
5) Kangi tõmbed vastu kõhtu 2x8 @ 40, 45
6) Uisutamine, Suusatamine 1x8 @ 30
7) Säär

Aga ma kavatsen ikkagi 3x BW tõmmata ja hetkeseisuga peaks see olema 225kg. Kas õnnestub või lõpetan ka Regionaalhaiglas? Seda ma pole veel otsustanud, kas rihmaga või ilma.

Olge mõnusad :)
A.
« Last Edit: June 22, 2018, 09:04:17 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: #TeamNoCalves
« Reply #353 on: July 09, 2018, 22:50:27 »

Pole nüüd tükk aega saanud siia kirjutada, kuna sain alles täna haiglast välja. Jah, sellest kurikuulsast Regionaalhaiglast, millest ma siin kogueg jahunud ole. Nimelt, olin K A K S P Ä E V A S U R N U D! Praegu mõtlen, et kas teoreetiliselt on see võimalik? Mis siis juhtus? Tahtsin niiiiiiiii jubedalt #TeamNoCalves liikmeks saada ja olin juba podcasti jaoks mikrid ära ostnud, kiirema inetrneeduse tellinud kanali uploadi jaoks, lubanud vanaemale, et ei aja iial enam näppe kurku, kui tema suhkrukringlit söön ja nüüd korraga, siuke prohmakas ja hale feil, kuna lõpetasin selles faking haiglas. How could i? Mäletan, et läksin reedel miitupile ja kui silmad avasin esmaspäeva hommikul, siis askeldas kümmekond maskides inimest minu ümber ja olin eraldatud kollase lindiga nagu NYPD seriaalis. Edasi ärkasin juba haiglas, kus tehti põhjalik
kompuuteruuring ja leiti, et minu aju kaalub 10g. Kuda kurat nad seda küll kaaluda said? Toidukaaluga? Ma olen tõeliselt pettunud tänapäeva meditsiinis aga sisimas väga loodan, et järgmisel korral suudan selle 48h non-stop sääretrenni üle eldada.

PS! Müüa mikrid! DM!

Läbi aegade parim metal plaat on teie ees - kuigi, aasta oli 93, siis kindlasti 30 aastat oma ajast ees nii muusikalises, kui ka sõnumi mõttes. Kõike, mida see mees puudutas, muutus kullaks. Miks on elus alati nii, et sellised ilus-hinged võetakse noorelt ära aga järgi jäätakse mingid mnnid, kes iga päev su tuju rikuvad?

So you preach about how I'm supposed to be, yet you don't know your own sexuality. Lies feed your judgment of others, behold how the blind lead each other The philosopher ... You know so much about nothing at all ...

! No longer available

Jõutõmbes tegin viimati 5x 120, 130. 140, 150 ja 180. Ütlen ausalt, olen natukene rammusamaks muutunud ja kaalun hetkel hommikuti 77kg.

Mida arvate Teie isomeetrilisest kontraktsioonist? Baasharjutuste puhul ma seda ei kasutaga aga muu pudi-padi juures on see asendamatu.

Head ööd kallid sõbrad! Mida jõuksi meestele soovitakse? Rasket kangi vastu väikest varvast? Olge alandlikud ja viisakad ja küll elu Teile
selle ühel või teisel viisil kompenseerib.

Cheers,
A.

« Last Edit: July 11, 2018, 12:40:15 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #354 on: July 10, 2018, 14:18:17 »

Mis sääre ümberm66t on`? Endal 38cm. Vb mahuksin siukse numbriga #NoCalves Tiimi :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #355 on: July 10, 2018, 20:38:23 »

See tütarlaps Arina, kes seal TV3 klipis ütles, et on pax ja kole ja temal on vaja HEA TOIT oli täna trennis ja ma polnud teda kaks kuud näinud. Ütlen ausalt, et päris hea muutus on selle kahe kuuga toimunud. Väga tubli. Mul oleks ka vaja seda HEA TOIT, kuna viimasel ajal avaneb suu ainult siis, kui taldrik on täidetud VERI VERi BÄÄD stufiga. Vaatan muna ja mõtlen väkkk - kes küll seda süüa tahaks?

Sa oled seda ennem juba küsinud aga säär on mul seal 37-38 vahel. Ma isegi mäletan seda, mida mõned tüübid siin 9 aastat tagasi on öelnud ja itsitan pihku :)

A.

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #356 on: July 10, 2018, 21:37:35 »

Vapustavalt hea mäluga oled. Aga tnx vastamast :D

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #357 on: July 15, 2018, 18:10:39 »

Vapustavalt hea mäluga oled. Aga tnx vastamast :D

Yeesh, ai äm :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #358 on: July 15, 2018, 18:13:02 »

Kuna mp läks puhkama seitsme maa ja mere taha, siis andis mulle selle raske koorma kanda. Vb kõik ei ole veel lugenud: https://lennukad.blogspot.com/2016/02/d3-vitamiin.html

Augusti alguses ma osalen ühes pisikeses projektis "EAT AS MUCH AS YOU CAN" ja seega on nüüdsest ainult HEA TOIT! Vaatame, kui te head lapsed olete, siis vb ma kirjutan siia ka mõned read sellest. Ma lihtsalt kardan seda, et kui ma nüüd ka lõdvalt asja võtan, siis olen nuumsiga valmis. Olge mõnusad! Side lõpp!

A.

UrTz

• View Profile
« Reply #359 on: July 21, 2018, 12:40:10 »

Nägin ükspäev teda jõusaalis, tglt mitu päeva aga siis lõpuks sain aru, et on ikka A.L. Väga huvitav ja tore inimene.
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything