wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102856 times)

UrTz

• View Profile
Re: Talupoja blog
« Reply #315 on: March 28, 2018, 22:16:14 »

Küki raskused päris head juba. Jätka samas vaimus!

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #316 on: March 28, 2018, 23:37:27 »

Küki raskused päris head juba. Jätka samas vaimus!

Ma olen igal aastal 10kg juurde pannud - seega, esimesel nn. retarded aastal peaks tulema 360. Stei tjuund!

Aitäh :)
A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Bartholomeus

• View Profile
« Reply #317 on: March 31, 2018, 01:43:31 »

Võib vabalt olla mingi hoiatus sulle ülevaltpoolt, millegi suhtea, tasub kuulata, mida öelda tahetakse ja mille jaoks, kui ei puuduta sind(trenn, ülekoormus, misiganes), siis on äkkinsõnum mõeldud su lähedastele / tuttavatele unenägu peaks kindlasti jätma ruumi mingile väljapääsule olukorrast.

Edu kvaliteetses trennis.
Teeme trenni ja vaatame misnsaab edasi? :)

Aitäh Teile, kes on viitsinud siia kirjutada :)

Viimasel ajal kuidagi väga, väga kehvasti maganud. Koguaeg kummitab üks ja seesama unenägu ja seda juba mitu nädalat järjest. Laman mina operatsioonisaalis, ootamas südamesiirdamist ja siis kummardub õde minu kõrvale ja sosistab kõrva: "PÄRIS" kirurg on kuhugi kadunud aga meil on siin juutuuber, kes teeb asja ära. Noh, ta on kõrvalt 20 aastat näinud, kuidas Dr.Verhovtser seda protseduuri sooritab. Ärge muretsega, kõik saab korda. Ja noh, siis ärkan üles, higimull otsaees ... PÄRIS, PÄRIS, PÄRIS..

Käisin spetsiaalselt veel perearsti juures aga lootust väga ei hellitanud, kuna ükskord, kui kurtsin valu õlas ( kätt kõrgemale tõstes ), sain
diagnoosiks "ÄRGE SIIS TÕSTKE KÄTT NII KÕRGELE!". Seekord kirjutas retsepti 2kg jäätisele, mille Prismast kohe välja ostsin. Annaks jumal, et abi sellest oleks.

Aga päevasel ajal, kui katus paigal seisab ja selle unenäo "behind" saab panna, siis teen trenni. Proovisin seda rombkangi. Ausalt öeldes ma isegi ei tea, kas ma hakkan seda tegema, kuna põlvedele on koormus suur. Nelipea ja põlved võtavad raskuse enda hoolde ja seega alaselga peaaegu üldse ei tunne. 200 võib rihmavabalt teha. Kunagi sai Teaduspargis seda kangi kaalutud ja raskus jäi sinna 30kg juurde.

Mida Teie sellest rombkangist arvate? On väärt Tool?

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: And sweet voices turn into sirens ...
« Reply #318 on: April 01, 2018, 11:32:06 »

Päris mõnus tegelt, oled hooldekodus, sööd oma hommikuse pudru moosiga ära, siis saad sõimata teiste retardetite käest, et oled elus kõike valesti teinud ja peale seda paned kostüümi selga, tõmbad trussikud kurguauguni ja kükid 360. Buum, buum - üles alla 360. Milline nauding.

Sellel nädalala ma olen ainult kolmel korral trenni jõudnud, kuna vahepeal olin haige. Kaal on hommikuti täpselt 73, mis on ka minu jaoks ülimadal. Plaan oli tegelikult 5x150 teha aga ei hakanud isegi üritama ja tegin hoopis 5x100, 110, 120, 130, 140.

Viimasel kahel nädalal peale trenni 100g täisterakaerahelbeid 100g moosiga söönud ja kuidagi väga hästi mõjunud. Mingil perioodil ma arvasin, et teraviljad ei sobi mulle üldse - nagu teadus, täna räägime ühte aga homme oleme teisel arvamusel. Evolutsioon.

12.09.14 vs 31.03.18

Jäi silma üks kingareklaam, mille slogan oli "Hate Different!" Olge mõnusad :)
A.
« Last Edit: June 22, 2018, 09:04:45 by A.L »

Lauri

• View Profile
Re: Hate Different!
« Reply #319 on: April 01, 2018, 13:42:01 »

Ma siin natuke risustaks blogi ja küsiks kerge temaatikavälise küsimuse, ei taha uut teemat teha. Kuna ma näen, et härrale meeldib samuti kükki teha, nagu ka minule, siis tekib eluline probleem, et reied on suuremad kui puusad. Mul läksid just viimane paar teksasid läbi, mida pmst 1 aasta sai kasutatud ja läksin otsima uusi. Kõik spordipoed käisin läbi, LEVised jnejne, aga teksad mis jalga mahuksid, ei ole olemas. Isegi need venivad joggersid on sellised, et reitest nagu viinerid. Ma kujutan ette, et see on üsna aktuaalne probleem, seega on ideid äkki ? Või ongi tulevik ainult dressipükste päralt, kui kükkimine naudingut pakub ?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #320 on: April 01, 2018, 14:06:36 »

Ma siin natuke risustaks blogi ja küsiks kerge temaatikavälise küsimuse, ei taha uut teemat teha. Kuna ma näen, et härrale meeldib samuti kükki teha, nagu ka minule, siis tekib eluline probleem, et reied on suuremad kui puusad. Mul läksid just viimane paar teksasid läbi, mida pmst 1 aasta sai kasutatud ja läksin otsima uusi. Kõik spordipoed käisin läbi, LEVised jnejne, aga teksad mis jalga mahuksid, ei ole olemas. Isegi need venivad joggersid on sellised, et reitest nagu viinerid. Ma kujutan ette, et see on üsna aktuaalne probleem, seega on ideid äkki ? Või ongi tulevik ainult dressipükste päralt, kui kükkimine naudingut pakub ?

Ega mul reied nüüd ülijämedad ei ole ja pigem on see illusioon. Muidu ma näen välja nagu "average boy from kopli who never touchd a barbell". Kui ma jalga pingutan, siis on 60. Mul on erinevaid suurusi, mida ma kannan. On kas W29/30 ja L32/34 - olenevalt tootjast. Minu arust on Pepe Jeans selline bränd, millel on tagumiku- ja reie osa teistest tootjatest suurem. Isiklikult minul teksade leidmisega raskusi ei ole :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #321 on: April 14, 2018, 00:20:41 »

Täna vaatasin, et ca 20 naist ootas kobaras rühmatreeningu saali ukse taga ja esimene mõte, mis pähe lõi oli selline: Miks tahab naine kodus karjajuht olla aga muus osas soovib, et karja juhiks hoopis keegi teine? Mis värk on?

Draama ...

Peale küki ma olen veel väga, väga suur muusika fänn ...

Vahepeal sai proovitud neid munavalgeid, mis poes saadaval on. See Balticovo oma on siuke hall ollus, mis nagu meenutaks munavalget ja ei meenutaks ka ja Oti oma on nagu vesi - selline tunne, et praeks vett pannil. Toit see küll ei ole. Munas olevaga on nagu öö ja päev. Selle raha eest saab 30 piinatud kana muna poest. Kuri kahtlus, et need tooted on tehtud samas laboris, kus novitsok. Paska enam ei osta, ausalt.

Kui Oti juust poodi müügile tuli, siis ma olin algul sillas aga täpselt senikaua, kui ma seda mikrolaineahjus üles sulatasin. Joppenpuhh mis sealt välja tuli. Te ei taha teada. Mingi lõhnatu hall-kollakas mass, mis maitses nagu kautsuk. Umbes sama, kui panna tükk salvo kelgust võileiva vahele ja siis ahju. Seda jubedust ka enam poest ei osta. Kas see fitness tähendabki seda, et peab solki koguaeg sööma, mis kaugelt toitu meenutab?

Vahepeal käisime Hendrikuga Tallinki Tennisekeskuses trennis. Saun oli MEGA ja dušisegistid parimad. Ei mäeltagi, et kus kohast oleks vesi paremini pähe tilkunud kui sealt. Saal ise on pisikene aga ühtegi paha sõna küll öelda ei ole. Kuna ma nüüd pikendasin oma 24/7 kuni 7. jaanuar 2019, siis kuhugi võiks saunapileti ka osta. Kui nüüd rahaliselt mõelda, siis 24/7 kuumakse tuli mul 16€. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Kui nüüd Murumets otsustaks ühes saalis ka sauna uuesti tööle panna, siis ma oleks laiftaim klient - või senikaua, kui ma kas loomulikku või vägivaldsesse surma suren.

Aga muidu on läänerindel muutusteta :)

Ilusat õhtut,
A.
« Last Edit: April 16, 2018, 14:45:24 by A.L »

zwen15

• View Profile
« Reply #322 on: April 14, 2018, 10:06:25 »

Vaatan, et draama lõppes mõlemale osalisele õnnelikult.
Mul oli aasta alguses juhus kus viimases soojendusseerias, 10kg tööraskusest väiksema raskusega, käis seljasirutajas mingi nõks ja kükist üles ma ei saanudki. Õnneks kasutan alati turvatalasid. Ilma nendeta oleks võinud väga halvasti minna. Kusjuures see tuli nii ootamatult, sest püüan alati võimalikult head tehnikat kasutada ning egoliftimisest hoian eemale.
Ükspäev nägin videot, kus vanal kogenud treenijal käis ootamatult põlves väike nõks ja vajus alla tagasi. Õnneks olid ka tal turvatalad olemas.
Kükipuur on kasulik asi.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #323 on: April 14, 2018, 14:20:46 »

Rühmatrennimõte - samal lainel.

Lahterdada toite nende (termilise) töötlemisjärgse väljanägemise põhjal.. - teeks enesele selgeks, millest toit koosneb.

On a side note: Selle 5% rasvasisaldusega juustu maitse on parem/huvitavam kui suuremal osal "päris"juustudel. Maitseasi muidugi seegi.

Kalma saun, Raua saun - äkki klassikud? Klassikalise tõstmise huvilisele :D

Sauna, küll mitte puukütte - aga kus neid niiväga neis spordiklubideks on - võin tasuta pakkuda muidu - mis ta ikka suurema osa ajast jõude seisab ;) Kesklinna kandis ka veel - ei pea kusagile põllu peale otsima minema.

------------------------------------------------------------

Täiendatud! Värske uuuringu (tean kedagi, kes seda uuringuks nimetaks) tulemus!

Suures hirmus läksin isegi seda koledat teed, et asetasin mainitud ebatoiduliku toote mikrolaineahju.

Ja mis sai > Oti munad...ptüihh, juust.. näeb minu jaoks veel piisavalt apetiitne välja.

---- Edit 2.

Kle, äkki on sul selle ahjuga midagi lahti. Fooliummüts on ikka peas kui tegutsed ta lähedal?
« Last Edit: April 14, 2018, 21:01:37 by mp »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #324 on: April 14, 2018, 23:36:03 »

Vaatan, et draama lõppes mõlemale osalisele õnnelikult.
Mul oli aasta alguses juhus kus viimases soojendusseerias, 10kg tööraskusest väiksema raskusega, käis seljasirutajas mingi nõks ja kükist üles ma ei saanudki. Õnneks kasutan alati turvatalasid. Ilma nendeta oleks võinud väga halvasti minna. Kusjuures see tuli nii ootamatult, sest püüan alati võimalikult head tehnikat kasutada ning egoliftimisest hoian eemale.
Ükspäev nägin videot, kus vanal kogenud treenijal käis ootamatult põlves väike nõks ja vajus alla tagasi. Õnneks olid ka tal turvatalad olemas.
Kükipuur on kasulik asi.

Eks jah, asjad juhtuvad just siis, kui neid kõige vähem karta oskad. Kas treenid ikka veel 24/7 või mõnes teises kohas?

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #325 on: April 14, 2018, 23:38:10 »

Kle, äkki on sul selle ahjuga midagi lahti. Fooliummüts on ikka peas kui tegutsed ta lähedal?

Ega ma lollakas ei ole! Täpselt nii nagu protseduur ette näeb - fooliummüts kõrvuni pähe, trussikud kurguauguni, ujumismüts top of it, kummikindad kätte ja alles siis avan pakendi ja asetan mikruuni. Ma olen seda mitu X teinud ( juutuubist vaatasin ), nii et ära pea mind rumalaks.

Aga maitsed inimestel erinevad, kedagi hukka ei mõista :)

A.

zwen15

• View Profile
« Reply #326 on: April 15, 2018, 08:48:08 »

Eks jah, asjad juhtuvad just siis, kui neid kõige vähem karta oskad. Kas treenid ikka veel 24/7 või mõnes teises kohas?

A.

Ikka sealsamas jah. Nüüdseks peaaegu aasta juba hommikusel ajal.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #327 on: April 18, 2018, 21:42:36 »

Ärge pahandage, kui ma kuhugi midagi postitan, mis teile ei meeldi. Pole selle peaga enam kõik korras aga olete vist ise ka sellest aru juba saanud. No kui pole sinna antud, siis pole. Lollakas mis lollakas :)

Aga eile oli jõutõmme ja täna kükk - üht koma teist tegin veel peale ka aga sellel pole väga tähtsust. Viimasel ajal rihma uuesti kotti jätnud ja ilma teinud. Näiteks jõutõmbes ma ei saa rihmaga seda head positsiooni kätte. Kükiga on natukene lihtsam aga siiski: rihmata on parem. Viimased 5 aastat pole kõhtu eraldi pidanud tegema, kuna need kaks baasharjutust ilma rihmata tehes, treenivad abse väga hästi. Vb mõned korrad olen teinud aga peale esimest seeriat olen mõelnud, et perse ei viitsi.

Jõutõmbes tegin sellise seeria: 5x 120, 130, 140, 150 ja 3x170
Kükis tegin pikema seeria ( kükin 2x nädalas ): 8x 100, 110, 120 ja 6x 130, 2x 140.

Olge tolerastid!
A.
« Last Edit: April 21, 2018, 22:13:28 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #328 on: April 21, 2018, 22:14:47 »

21. sajandi missivõistlus on vist nüüdseks läbi? Kõik tuduvad kenasti kodus, Guangzhous valmistatud karikad kaisus. Mis loom see Welness Fitness on? Sama, mis Old või Happy Fitness? Igatahes Old Fitness tegi kükki. Siin võib olla koleda näo, paksu perse, laia puusa, kitsa õla või peenikese säärega. Liigutus on kõigi jaoks üks. Kedagi ei diskrimineerita ja söömishäireid ei teki.

Kükitasin täna 160kg ja 200g. Vaimselt oli kuidagi väga, väga raske. Raudselt teeb keegi minu tulekuks kangi raskemaks. Aga trenn oli järgnev ...

1) Kükk kang turjal 5x 100, 110, 120, 130 ja 2x 150, 1x 160
2) Jalapress 2x8 @ 250
3) Häkk 2x8 @ 240
4) Sääresirutus 2x8 @ 90
5) Kakspea 2x8 @ 60, 65
6) Säär 5x10 @ 70 - 50

Sõitsin täna Laagna teel ja vaatan, et üks binokliga vend piilub ja teine sihib mind püstoliga. Raisk politsei. Kuna ma sõitsin seal odo järgi 80 ja
liiklust oli vähe, siis arvasin, et peavad kinni - aga võta näpust, seekord 80 eest maha ei lastud.

Head ööd,
A.
« Last Edit: May 01, 2018, 17:32:15 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Wannabe Weightlifter.
« Reply #329 on: May 01, 2018, 17:35:28 »

Mis toit Teile meeldib? Mina näiteks ei saa elada ilma vürtsideta - kõik mis suu põlema paneb on hea. Mõnel korral elus olen ma toiduga kas väga puusse pannud või meeldivalt üllatunud. Kui ma peaksin konkreetselt midagi välja tooma, siis on need Lähis-Ida riigid. Jah, just need riigid, kus tänapäeval kuulid vilisevad ja pead lendavad. Aga süüa nad teha oskavad rsk, pole kahtlustki. Igasugused koogikesed jms. on mürkmagusad ja kõik muu nõretab rasvast. Kes on vb mõnes kenas hotellis viibinud, siis seal on toit teistsugune.

Vaatasin just, et üks Oti juust on mul veel külmkapis. No mitte kuidagi ei avane suu, et see sealt alla suruda. Ma usun, et säilivuskuupäev on 1. jaanuar 2040. Saadan selle targa postiga mp-le. Mõtle kui hea - 31. detsebmber 2039 teed ahjus maitsvat juustusaia.

Nii. Njuu Jork, tsainatown. Hea koht Manhattanil, sest kõik on kenasti käe jala juures. Brooklyn Bridge, 9/11 Memorial jne. Astun hotelli treppist alla ja kohe ukse kõrval on üks hiinakas - käisin seal igapäevaselt söömas. Hommikusöök aga oli selles kohas esimest korda. Lappan neid pilte seal ja tellin toidu. Uhh, jälle 10$ võrra vaesem. Mõte liigub juba seal, kuidas need vürtsid mu maitsemeeli paitama hakkavad. Muideks, kui seal tippi ei anna, siis tuleb su laua juurde ja ajab käe ette ja küsib. Ok, see selleks aga kui toit lauda toodi, siis ma olin šhokis. Suur pott T O F U T ja K A K S pulka. Davai söö! No ma oleks valinud hukkamise kohapeal aga seda jälkust ma ei oleks nõus ka nälja ajal sööma. See oli kohutav. Õnneks oli seal peale minu veel kaks klienti - naeratasin viisakalt kõigile ja põgenesin. Esimesest shifuudi putkast ostsin mingeid rasvast nõretavaid pirukaid ja sain sõna otseses mõttes orgasmi. Lõpp hea, kõik hea.

Aga on ka ülipositiivseid kogemusi toiduga - esimene, mis kohe meelde tuleb on Shirazi linn, Iraan. Kuna igas hotellis korjatakse passid ära, siis õhtul kell 23.00 ei hakanud enam väga ringi jooksma ja valisin üle tee oleva kebaabiputka. Poolel teel sinna aga kuulsin selja tagant häält STOPPPP! Ausalt, selline tunne tekkis, et nüüd olen mõnele tütarlapsele silma vaadanud ja nüüd ootab mind eluaegne range režiimiga vanglas. Aga ei. See oli hoopis hotelli omanik, kes ütles vigases inglise keeles, et dont gõu, bäd pleiss, veri veri bääd pleiss. Ja noh, ma olen sõnn ja sellega on kõik öeldud. Ausalt, ma pole elu sees nii head kebabi saanud, kui see. Tõesti, ei tea, kas ta põletas autokumme, et tuld üleval hoida või mitte aga see oli maitsestatud nii hästi, et ma suudan seda veel 13 aastat hiljem ka meenutada.

Trenni tegin ka. Kükis tuli täna ilma rihmata 8x100, 110, 120, 130. Pole sellist seeriat kunagi teinud. 140 oleks ka üht koma teist suutnud veel liigutada aga plaan oli täidetud. Jõutõmbes tegin ühel päeval 5x120, 130, 140, 150 ja 2x180 ja eile 1x190. Beltless. Ilma rihmata on tunnetus kuidagi väga hea ja kang püsib ideaalselt tsentris. Kaal kõigub ikka seal 75-76 vahel aga mõtlesin, et peaks seda siiski vähe tõstma.

Lõppu lisasin väikse vormika ka. Head õhtut!
A.
« Last Edit: June 07, 2018, 15:18:19 by A.L »
Pages: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 28   Go Up

Kaubamaja
youtube