wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102855 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Hüpoteetiliselt on see täiesti võimalik, et sa sooritad keerulisi toiminguid, milleks teised peavad aastaid valmistuma, "andekusest".

Lisaks - teoreetilised teadmised ei pruugi üle kanduda tegevusse/tulemusena välja kukkuda - sa võid midagi teada peensusteni aga sind piiravad mimngid tegurid, et neid teadmisi rakendada.

Loogika ja ratsionaalne mõtlemisvõime - eesmärgiks!

Vanakes kohta kükk kärab küll! Anna aga minna!

Okey, ma esimese proovioperatsiooni sooritaksin sinu peal :D

Aga tänud :)
A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile

Okey, ma esimese proovioperatsiooni sooritaksin sinu peal :D

Aga tänud :)
A.

Kui sa ei ole ise ennast opereerinud, siis kuidas sa saad seda teiste peal teha?  :o  (Ajendatuna ühest teisest teemast). 8)

visionofdisorder

• View Profile

Mõtlsin siin vaikselt, et hakkan neurokirurgiks. Vaatasin juutubist videod üle ja tundus, et saan hakkama. Mis siin keerulist, puur kätte, väike pzzzzzz ja auk sees. Riistad seisavad mul ka veel käes nagu autoremondi luksepal. Ei tundu üldse keeruline, kui videost vaadata. Lollid käivad 6+ aastat koolis ja alles siis saavad arst-residendi staatuse. Mina siin guugeldan ja vaatan vidosid ja olen kuuga kirurg. Lihtne. Tegin siin juba väikse eeltöö ka ära ja leidsin, et teaduslikud uuringud on tõestanud, et kadedus, füüsiline valu ja tunded jagavad ajus ühte piirkonda. Ja ja, selles suunasme me siin B liigume ...

Kükkisin ühel ilusal talvehommikul 160kg. Räägin nüüd natukene lähemalt sellest ja küsin tarkade arvamust - ise pole mind loodus kahjuks sellega õnnistanud. Jalga on nagu palju antud aga sealt ülevalt on vastutasuks kulbiga see viimne välja kraabitud.

Okey, eelneval päeval toppisin ennast kõike head ja paremat täis ja hommikuks kaalusin 75,7. Kükitasin 160. Tankisin ennast uuesti head ja paremat täis ja järgmine päev kaalule ei julgenud astuda. Tekkis hirm ja olin ühe päeva tõeliselt tubli ja järgmisel hommikul näitas kaal 74,1. Ja nüüd suure ringi küsimus on: Kas peaksin selle küki rekordi kaaluks arvestama 75,7 või 74,1?

http://www.youtube.com/watch?v=YvLE_OzbCeY

A.

karm värk tegelt. koefitsiendid koefitsientideks - hea kükk!

zwen15

• View Profile

Super tulemus ju kükis. ;) https://strengthlevel.com/strength-standards/squat  - eks sinna eliidi kategooriasse kuuluvad juba väga andekad.(NB. seal on lahter ka vanuse tarvis.)
Aga Otteri küsimusel on jumet - Kui sa ei ole ise ennast opereerinud, siis kuidas sa saad seda teiste peal teha?
Hea treener pole see, kes enda peal hea tulemuse saab vaid see kes saab hea tulemuse paljude õpilaste peal.
Mina ei kuulaks nõu inimeselt kes on ise geneetiliselt väga andekas või kasutab abistavaid aineid ja kelle peal töötab võibolla igasugune lähenemine, ka keskmise inimese jaoks sitt lähenemine kuid kelle üldteadmised jätavad soovida.
« Last Edit: March 06, 2018, 16:00:52 by zwen15 »

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Super tulemus ju kükis. ;) https://strengthlevel.com/strength-standards/squat  - eks sinna eliidi kategooriasse kuuluvad juba väga andekad.(NB. seal on lahter ka vanuse tarvis.)
Aga Otteri küsimusel on jumet - Kui sa ei ole ise ennast opereerinud, siis kuidas sa saad seda teiste peal teha?
Hea treener pole see, kes enda peal hea tulemuse saab vaid see kes saab hea tulemuse paljude õpilaste peal.
Mina ei kuulaks nõu inimeselt kes on ise geneetiliselt väga andekas või kasutab abistavaid aineid ja kelle peal töötab võibolla igasugune lähenemine, ka keskmise inimese jaoks sitt lähenemine kuid kelle üldteadmised jätavad soovida.

Laias laastus ma olen sinuga nõus aga mis raskejõustikusse puutub, siis ilma "kui puudub kirurgias aastatepikkune kogemus" pole võimalik. Miks? Ala on nii kuradi tehniline, et paljalt guuugli ja juutuubiga pole võimalik endale asju selgeks teha. Noh, erandeid on alati.

Aga mis kükki puutub, siis 170 ei ole kaugel, kuna 160 peal oli pisike varu sees. Mitte nüüd kohe aga ühel ilusal päeval kindlasti. Mis aga edasi saab, ei tea.

A.

Karl

• View Profile

Hea sooritus tõesti. Videost tundus, et väikse varugagi - 170kg kevade lõpuks peaks küll reaalne olema.
Kui sa sama entusiasmiga treeniksid ka ülakeha, siis tahaks arvata, et saaksid päris head tulemused.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Hea sooritus tõesti. Videost tundus, et väikse varugagi - 170kg kevade lõpuks peaks küll reaalne olema.
Kui sa sama entusiasmiga treeniksid ka ülakeha, siis tahaks arvata, et saaksid päris head tulemused.

Eks kõigil on mõnes harjutuses geneetilised eeldused ja arenetaksegi peamiselt seal, mida VÄGA teha meeldib. Kükis- ja jõutõmbes ma olen tugev aga surumises väga nõrk, kuna õlg ei lase mul sellele 100% pühenduda. Nüüd ma võtsin asja uuesti ette ja vaatame, kas õnnestub selles kaalus 100 suruda.

A.

zwen15

• View Profile

Niiet pole siin midagi, et viletsa geneetikaga.
Ma arvan, et enamus kellele jõusaalitreening meeldib ja kes sellele alale truuks jäänud on keskmisest paremate eeldustega/geneetikaga. Need kellel eeldusi pole valivad mõne sobivama ala.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Talupoja blog
« Reply #308 on: March 23, 2018, 23:55:42 »

Aitäh Teile, kes on viitsinud siia kirjutada :)

Viimasel ajal kuidagi väga, väga kehvasti maganud. Koguaeg kummitab üks ja seesama unenägu ja seda juba mitu nädalat järjest. Laman mina operatsioonisaalis, ootamas südamesiirdamist ja siis kummardub õde minu kõrvale ja sosistab kõrva: "PÄRIS" kirurg on kuhugi kadunud aga meil on siin juutuuber, kes teeb asja ära. Noh, ta on kõrvalt 20 aastat näinud, kuidas Dr.Verhovtser seda protseduuri sooritab. Ärge muretsega, kõik saab korda. Ja noh, siis ärkan üles, higimull otsaees ... PÄRIS, PÄRIS, PÄRIS..

Käisin spetsiaalselt veel perearsti juures aga lootust väga ei hellitanud, kuna ükskord, kui kurtsin valu õlas ( kätt kõrgemale tõstes ), sain
diagnoosiks "ÄRGE SIIS TÕSTKE KÄTT NII KÕRGELE!". Seekord kirjutas retsepti 2kg jäätisele, mille Prismast kohe välja ostsin. Annaks jumal, et abi sellest oleks.

Aga päevasel ajal, kui katus paigal seisab ja selle unenäo "behind" saab panna, siis teen trenni. Proovisin seda rombkangi. Ausalt öeldes ma isegi ei tea, kas ma hakkan seda tegema, kuna põlvedele on koormus suur. Nelipea ja põlved võtavad raskuse enda hoolde ja seega alaselga peaaegu üldse ei tunne. 200 võib rihmavabalt teha. Kunagi sai Teaduspargis seda kangi kaalutud ja raskus jäi sinna 30kg juurde.

Mida Teie sellest rombkangist arvate? On väärt Tool?

A.
« Last Edit: March 27, 2018, 14:05:16 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #309 on: March 24, 2018, 00:26:46 »

Ruutkang palju s6bralikum harjutus kui kangiga. Sooritus on legaalne ja jõudu yle keskmise. Hea sooritus. Tundub, et ben and jerris töötab :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #310 on: March 24, 2018, 00:41:29 »

Ruutkang palju s6bralikum harjutus kui kangiga. Sooritus on legaalne ja jõudu yle keskmise. Hea sooritus. Tundub, et ben and jerris töötab :)

Selle väljendiga ma natukene eksisin, kuna tegu siis rahva keeles HEX bar-ga. Tavaline kang on rohkem posterior tseini jaoks aga see HEX ei ole ei liha ega kala. Rohkem selline "Core" jõud. Ja ma kohe tunnen, et see purakas läheb ka põlve.

A.

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #311 on: March 24, 2018, 09:30:52 »

Aitäh Teile, kes on viitsinud siia kirjutada :)

Viimasel ajal kuidagi väga, väga kehvasti maganud. Koguaeg kummitab üks ja seesama unenägu ja seda juba mitu nädalat järjest. Laman mina operatsioonisaalis, ootamas südamesiirdamist ja siis kummardub õde minu kõrvale ja sosistab kõrva: "PÄRIS" kirurg on kuhugi kadunud aga meil on siin juutuuber, kes teeb asja ära. Noh, ta on kõrvalt 20 aastat näinud, kuidas Dr.Verhovtser seda protseduuri sooritab. Ärge muretsega, kõik saab korda. Ja noh, siis ärkan üles, higimull otsaees ... PÄRIS, PÄRIS, PÄRIS..

Käisin spetsiaalselt veel perearsti juures aga lootust väga ei hellitanud, kuna ükskord, kui kurtsin valu õlas ( kätt kõrgemale tõstes ), sain
diagnoosiks "ÄRGE SIIS TÕSTKE KÄTT NII KÕRGELE!". Seekord kirjutas retsepti 2kg jäätisele, mille Prismast kohe välja ostsin. Annaks jumal, et abi sellest oleks.

Aga päevasel ajal, kui katus paigal seisab ja selle unenäo "behind" saab panna, siis teen trenni. Proovisin seda rombkangi. Ausalt öeldes ma isegi ei tea, kas ma hakkan seda tegema, kuna põlvedele on koormus suur. Nelipea ja põlved võtavad raskuse enda hoolde ja seega alaselga peaaegu üldse ei tunne. 200 võib rihmavabalt teha. Kunagi sai Teaduspargis seda kangi kaalutud ja raskus jäi sinna 30kg juurde.

http://www.youtube.com/watch?v=Lqen07TlU4I

Mida Teie sellest rombkangist arvate? On väärt Tool?

A.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #312 on: March 24, 2018, 10:47:43 »

Minule meeldib sellega vahel teha. On ka võimalusi varieerimiseks: sangad üles/allapoole - suurema/väiksema raamiga kang. Aga kui ise teen, siis ei lase täiesti "lõdvaks" ja algasendit vahepeal ei kaota. Kui nii võib öelda. Maadki võib puudutada - vahel õhkõrnalt - et pinge säiliks.

Ning võrreldes tavakangiga, peetakse seda üldiselt "kehasäästvamaks".

Aga töötab ta alakehale tõesti rohkem/hästi - eriti, kui jalad korralikult "maasse" vajutada ja kogu soorituse ajal sellele rõhku panna.
« Last Edit: March 24, 2018, 10:49:45 by mp »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #313 on: March 24, 2018, 19:36:45 »

Hetkel ma lihtsalt tunnen, et see HexBar ei treeni mitte ühtegi konkreetset lihast. Moe pärast ma ei viitsi seda teha. Samas ma võin kodus ka mööblit punktist A punkti B tassida ja tulemus on sama. Mis aga kõige rohkem selle harjutuse juures muret teeb on pidev surve põlves. Kellel alaselg nõrk, siis tõesti hea harjutus aga mingist "good for your body" me küll siin rääkida ei saa. See oleks umbes sama, kui ma ütleks, et igapäevaselt "suhkrut" süüa on teie hammastele hea. Noh, selline talupojalik lähenemine :)

Aga täna "Allmighty Kükk". 4x150. Kaal on nagu alati poolseitsekümmendkuus. Läheb ära matemaatikaks kätte ja see on ajule raske. Iga nädal olen ühe korduse juurde lisanud. 5x150 järgmisel korral? Don´t fuck with me, arvab aju. We will see ...

Võtsin igast harjutusest ühe seeria linti ja tänane trenn nägi välja järgnev: OT, lõpus on veel eilsed kangiga hüpped.

Kükk kang turjal 5x100, 110, 120, 130 ja 4x150, 2x140, 3x130, 3x120
Häkk 2x8, 200-210
Jalapress 2x8 @250
Säärte sirutus 2x8 @80
Kakspea 2x8 @60
Säär 3x10 @70

Aga mis ikka, olge ANABOOLSED! Mina olen!

A.
« Last Edit: March 27, 2018, 14:04:58 by A.L »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #314 on: March 24, 2018, 20:27:32 »

Kui oma ajuga juba inglissit pursite, ma loeks head ratsionaalset mõtlemismustrit soodustavat kirjandust.
Pages: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything