wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Go Down

Author Topic: Why can't we not be sober?  (Read 97399 times)

Tan051

• Working on it...
    • View Profile

No mis pilli võtsid siis? (Autot mõtlen  ;) )

Matukas

• View Profile

No mis pilli võtsid siis? (Autot mõtlen  ;) )

Keep working on it. ;)

Tan051

• Working on it...
    • View Profile

Saime aru, et Honda. Asi on detailides.

Matukas

• View Profile

Teeme arvamismängu, ma pakun CR-V. :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Teeme arvamismängu, ma pakun CR-V. :)

Oled selle mängu võitja  ;D Kaalusin ka CX-5 aga olid üle mõistuse kallid jaapanlase kohta.

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

dront

• View Profile

Eestpoolt jäi silma , et kasvatate ise kaerahelbeid. Kas viitsiksite seda protsessi kirjeldada , lühidalt..

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Eestpoolt jäi silma , et kasvatate ise kaerahelbeid. Kas viitsiksite seda protsessi kirjeldada , lühidalt..

Kodustes tingimustes on seda väga raske teha aga see blogi, mida ma lugesin, soovitas wc potis tilli kasvatada. Anna teada, kuidas õnnestus :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: BUY BUY BUY CONSUME BUY BUY BUY!
« Reply #277 on: February 03, 2018, 22:21:36 »

Tervislik toitumine on vallutanud jälle ühte FB kommuuni, kus tegijaks on kurikuulus Teeseen. Ja jah, see jube ollus, mis 3L purgis kasvab. No minul igatahes kodus uni peale ei tuleks, kui see tallerdis mul kuskil köögis mulksuks - ma lihtsalt kardaks, et see sööb mu öösel ära. Ja jälle, kõik gurmaanid on naised. Ei mäleta, et ükski täie mõistuse juures olev mees seda kuskil reklaaminud oleks. Või ma eksin?

Vaatsin ETV saadet, kus näitas Salmes toimunud fitnessi võitlust ja üks tütarlaps ütles, et 1% on andekust ja 99% tööd. Vähemalt selgus, et huumorisoonega on tal kõik korras, sest spordist on see ala sama kaugel, kui maa kuust. Või mis teie arvate? 21. sajandi missivõitlus, ainult andekuse voor on puudu - see viimane tuleks sõu mõttes kindlasti taastada. Söön siin valget redist ( fitness fuud ) nagu õuna ja lihtsalt mõtisklen, et need andekad, kes on selle 1% seas võiks lihtsalt kukerpalli teha ja need, kes mahuvad sinna 99% sisse ( loe: TÖÖKAD ), peaks hundiratast viskama? Kuskilt uudistest jäi meelde, et Inglise ülemkohus otsustas, et Bridž ei ole sport :)

Ütleme nii, et tänane 150 @ 74kg andis lootust, et 160 pole enam mägede taga. Tegin sügavkükki ja persega vastu maad. Läks nii hullult, et taguots kipsis. Prosnulsa gips. Olid suured lootused homme aga kipsis persega pole vist bikiinifitnessis midagi teha?

Tegin sellise kükiseeria: 5x100, 110, 120, 130 ja 1x140,150 ja 5x120, 110, 100, Otsa veel eeskükki max 100.

Aga muidu on Laki saalis selline "rabotsaja atmosfera" - kes lehvitab käsi, kes teeb kätekõverdusi, kes pildistab oma ilusat peput. Mulle tundub, et naistel on uus mood saalis võimust võtnud - nimelt kannavad paljud seda pehmemat seljatuge, ehk korsetti. Vaatasin, et üks tütarlaps oli ennast keskelt nii peenikeseks venitanud, et hakkasin juba kartma, et järsku lipsab süda suust välja. Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis on ikka ülim lollus korsetilihaseid mitte treenida aga eks igaühele oma.

Aga mis ikka, tehke trenni, sööge anaboolset kana ja olge õnnelikud :)

A.
« Last Edit: February 16, 2018, 17:00:43 by A.L »

NitroKatz

• Admin / Trainhard.ee
    • View Profile
« Reply #278 on: February 05, 2018, 10:09:14 »

Sellest teeseenest rääkides...
Mu sugulasel on ka see ollus kodus ja kiidab ka hirmsasti. Ütleb, et see pidi kõige vastu aitama. Kui ma olen püüdnud uurida, et mille vastu see siis täpsemalt aitab, siis ta nagu ei oskagi öelda... Aga aitab!  ;D Noh, kes millesse usub. Kui teaduslikult ära tõestatakse, et see targaks, rikkaks ja ilusaks teeb, siis hakkan ka raudselt kasvatama. Senimaani ma pole seda tihanud koju tuua, olenemata pakkumisest. See näeb lihtsalt nii rõve välja, et ma ei tahaks oma köögikapile seda seisma. Pärast tõesti ronib öösel purgist välja ja sööb kellegi ära. Maitse sellel joogil iseenesest kehv ei ole... Aga ikkagi!  :D

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #279 on: February 05, 2018, 16:50:45 »

Sellest teeseenest rääkides...
Mu sugulasel on ka see ollus kodus ja kiidab ka hirmsasti. Ütleb, et see pidi kõige vastu aitama. Kui ma olen püüdnud uurida, et mille vastu see siis täpsemalt aitab, siis ta nagu ei oskagi öelda... Aga aitab!  ;D Noh, kes millesse usub. Kui teaduslikult ära tõestatakse, et see targaks, rikkaks ja ilusaks teeb, siis hakkan ka raudselt kasvatama. Senimaani ma pole seda tihanud koju tuua, olenemata pakkumisest. See näeb lihtsalt nii rõve välja, et ma ei tahaks oma köögikapile seda seisma. Pärast tõesti ronib öösel purgist välja ja sööb kellegi ära. Maitse sellel joogil iseenesest kehv ei ole... Aga ikkagi!  :D

On on, seal purgis on jube elukas - vahel mulle tundub, et see lausa hingab minuga ühes rütmis ja kui ma seda näen, siis aju ütleb automaatselt "fatal error, can´t continue" ...

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: 200
« Reply #280 on: February 13, 2018, 21:24:12 »

Tere kallid seljahaiged! Teate, mul on Teile täna varuks üks väike maiuspala. Istuge nüüd mugavalt tooli ja laske naisel popkorn mikrolaineahju romantiliselt prõksuma panna ( naise puudumisel järgige punkti 1, mida eelneval leheküljel manuaalis kirjeldasin ), sest kohe on algamas Teie lemmikseriaal jutuubist "Tõmbame ennast Regionaalhaiglasse!". Jah, kuulsite õigesti - pits teeseent on ka lubatud aga ärge selle gurmeejoogiga väga liialdage.

Presidendiproua ütles, et tema võtab hoolega D-vitamiini - huvitav, kas ostis Jokeri käest? Intervjuus rääkis veel seda, et käis olümpiakülas boksist boksi ja ütles, et tema hoiab pöialt nii Soomlastele, kui ka Lätlastele. Ma usun, et need viimased edastasid ka meile väikese palve: Kui saaks neid aktsiise veel tsipa tõsta, oleks kõik vinks vonks. Ja siis see Reinsalu, see on lapsepõlves kohe mitu korda peaga vastu maad kukkunud, sest ajas siukest iba alkoholipoliitika kohta, et ma lausa vahetasin kanalit ja vaatasin RTL uudiseid - mis siis, et ma Saksa keelest midagi aru ei saa. Palju põnevam oli.

Vahepeal sai tehtud 21 trennipäeva järjest. Loodame, et keegi nüüd popkorni kurku ei tõmmanud. Tegelikult oli mõnus vaib ja enamasti sai tehtud sellist fullbody trenni. Õnneks on Hendrik ka lõpuks aru saanud, et kui ma ütlen, et 100 tuleb teha 3x, mitte 2, siis nii see ka jääb, sest sõnniga pole mõtet vaielda. Kui ma ausalt ütlen, siis ma tunnen ennast siiski vastutava isikuna, kui ta peaks ennast katki tegema ja sellepärast ma alati ikka küsin, et oled selles päris kindel?

Kükki tegin ka 5x 100, 110, 120, 130 ja 2x 140 ja 2x145.

Neljapäev oli Priisles NOCCO üritus, kus jagati batoone ja muud proteiini pla pla plaad. No ei saa minust kuidagi Barebellsi fänni, sest mulle lihtsalt sült ei meeldi, kuhu peale puding kirjutatud on. Halb ei ole aga oma raha eest ei ostaks. Batoonidega sama teema. Aga tüdrukud oli ilusad :)

Ma ei tea aga see fitness laifstail muutub koormavaks ja alles nüüd ma adun, et kõige raskem selle juures on toitumine. No proovige 10 sõõrikut, 2x 500ml jäätis ja lõppu veel igasugu koogikesi ära süüa? Arvate, et on lihtne? Kolm nädalat ei olnud tilkagi jäätist võtnud aga siis viskas punni pealt ära. EI JÕUA. Ausalt! Ärkad öösel korduvalt higisena üles ja vajuda tagasi voodisse peas kumisemas proteiin, proteiin, proteiin nagu Kevade filmis, kus Arno Tali 40 palavikuga võitles. Raske, aga tean, mida tunnete.

Homme aga puhkame, sööme proteiini ja püstitame uued eesmärgid. Olge mõnusad :)

A.

« Last Edit: February 16, 2018, 17:01:24 by A.L »

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #281 on: February 13, 2018, 22:04:34 »

Hahahhaha, vorm on nii hea*, et isegi ülalt allakukutamine näeb nii poolkõva välja. Nagu "plörtstssssss" :D

Muide, on täiesti olemas see harjutus  https://barbend.com/jefferson-curl-benefits-form/ - viimasel ajal eriti on "moodsa" füsioteraapia ja valuteaduse apologeedid hakanud seda konkreetset promoma "teie lülisambad ei ole nõrgakesed" - neid tuleb samuti kasutada ja treenida.

Aga ei ole mõtet nimetada jõutõmbeks, kui see seda päris ei ole :D Ära Hendrikule ka valesti õpeta, kui nii vastutustundlik :D Sest teda ei ole ka jätkuvalt hea vaadata. Selle harjutuse progr võiks käia nii: kõigepealt puhas tehnika - ja enne edasi ei lähe raskusega, kui asi sujuvalt ja "õiget" trajektoori mööda ei liigu.

Veel kord, et ei jääks muljet, et keegi kõiketeadjat "õpetab"; tehtagu kuidas soovitakse aga nalja võib kuidagi peenemlt või vaimukamalt ka teha.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #282 on: February 13, 2018, 22:11:06 »

Hahahhaha, vorm on nii hea*, et isegi ülalt allakukutamine näeb nii poolkõva välja. Nagu "plörtstssssss" :D

Muide, on täiesti olemas see harjutus  https://barbend.com/jefferson-curl-benefits-form/ - viimasel ajal eriti on "moodsa" füsioteraapia ja valuteaduse apologeedid hakanud seda konkreetset promoma "teie lülisambad ei ole nõrgakesed" - neid tuleb samuti kasutada ja treenida.

Aga ei ole mõtet nimetada jõutõmbeks, kui see seda päris ei ole :D Ära Hendrikule ka valesti õpeta, kui nii vastutustundlik :D Sest teda ei ole ka jätkuvalt hea vaadata. Selle harjutuse progr võiks käia nii: kõigepealt puhas tehnika - ja enne edasi ei lähe raskusega, kui asi sujuvalt ja "õiget" trajektoori mööda ei liigu.

Veel kord, et ei jääks muljet, et keegi kõiketeadjat "õpetab"; tehtagu kuidas soovitakse aga nalja võib kuidagi peenemlt või vaimukamalt ka teha.

Aitäh nõuande eest :)

A.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #283 on: February 13, 2018, 22:14:02 »

Hea laps :D

Ühe saab veel, eriti vingetele seljavanadele. Eks pea peab ka kõva olema muidugi.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #284 on: February 15, 2018, 20:55:13 »

See on nagu "god intervention", kui 80kg küki ja 100g jõutõmbega mees ütleb, et kuidas peaks 150 küki ja 200 jõutõmbega mees täpselt trenni tegema - pealegi omades guugeldamises- ja juutuubis lausa phd-d. Ainukene võimalus on lihtsalt vait olla ja austust avaldada. Sõnad on siin liigsed.

Kui 24/7 fitnessi satud, siis tule suru minu kätt ka, sest mina sind kahjuks ei tunne. Oleks suur au :)

Aga muidu tegime trennis jalga, selga, rinda ja triitsa. Arvatavasti tegime kõike valesti aga nagu staartreener ütles, siis hui snim. Kammisin juuksed lahku keskelt ja tegin mp auks laia jalgade asetusega ( tüdrukutele kohane ) 10 kükki. Nalja seekord ei teinud. Ausalt.

Ärge ainult kiudaineid küll toidulisandina ostke, sest parim on nendest vähemalt Prismas täiesti saadaval.
« Last Edit: February 16, 2018, 17:01:50 by A.L »
Pages: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 27   Go Up

Kaubamaja
youtube