wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102860 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile

Aga mis mõte on adidase tõstesaabastel kui neid ei kasutata...

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Ilmselt läks sokk vineeril libisema  :D

Täpselt nii ongi :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Aga mis mõte on adidase tõstesaabastel kui neid ei kasutata...

A mis kasu on Tallinna linna ühistranspordist, kui Sa käid jala? :) Tõstesaabas pole pealegi jõutõmbeks mõeldud, kuna kand on ca 2cm kõrgem.

A.
« Last Edit: January 04, 2018, 09:35:15 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Ei hakka tehnika kallal kobisema, ise teate mis teete  :), aga parandage mind palun, kui ma eksin. Kas seal samas mitte spetsiaalselt raske kangi opereerimiseks m6eldud p6rand pole, et tavalist p6randat mitte l6hkuda??

Tehnika kallal on võimalik kobiseda küll aga selleks pead minuga koos trenni tulema ja ette näitama. Paneme kõik liikuvasse pilti ja siia üles. Vastasel juhul on see kõik üks suur müra :)

PS: See vineer õõtsub ja on libe.

A.

okk

• ....
    • View Profile

... Vastasel juhul on see kõik üks suur müra :)

Nii on :)

mp

• tervist!
    • View Profile

Võrreldes noorema mehega ju korralikud sooritused - "tehnika" kohapealt.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Võrreldes noorema mehega ju korralikud sooritused - "tehnika" kohapealt.

Nõus :) Ja eks Hendrik ka nüüd näeb oma tõmbe tehnikat ja saab aru, et midagi tuleb muuta. Kõik tuleb ajaga ja hullu pole siin midagi. Pealegi on ta lahe tüüp, kes on ka trenni teinud, mitte seal ainult käinud :)

A.

mp

• tervist!
    • View Profile

Kuni ta sama "sujuvuseni" ei ole jõudnud, võiks vabalt paar ketast maha ka võtta (sel moel tehtud ego-repsid on ikka nii koledad, et kellegi egole ei tohiks midagi juurde anda) + see punnitatud lõpufaas üleval, see on ka täiesti ebavajalik ja silmatorkavalt ülemäärane.

Sul tulid need kuidagi võrreldes varasematega tõesti kuidagi teisest puust juba.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Aju käskis mõnda uut Ostroviti kalorivaba kastet proovida. Vaatasin, et Joker siin kiitis kõvasti. Iseenesest mulle sõna Blueberry meeldib aga kui ma vaatasin videost, kuidas ta seda toidu peale valas, siis nägi see välja nagu auto sinine klaasipesuvedelik. Peale maitsmist oli VAIKUS 10 sekundit - selge, A Sa ei osta seda! Urr, ma saan insuldi, kui see peaks samamoodi ka maitsma. Kui ma rikkaks saan, siis Walden Farmsi ma kaeban kohtusse, kuna see jättis mulle ajju kustumatu jälje. See on nagu tatoveeritud sinna ja kätte seda ei saa sealt mitte mingi nipiga. Nende pähklivõi maitset ma suudaks kirjeldada ka 50 aasta pärast, sest midagi nii jubedat ei ole iial minu suhu sattunud. Ja see ei lähe mul ka meelest, et Timo kirjutas selle kohta "best taste ever" :)

Mingeid asju lihtsalt aju vastu ei võta. Ükskord ma ostsin ühe trennieelse buusteri ( B poes ka oli seda müüa aga nime ma ei nimeta ) ja see lõhnas sõna otseses mõttes k..e järele. No ei suutnud ma mingi nipiga seda omale sisse valada - veelvähem kellelegi tasuta ära anda. Kui keegi oleks küsinud, et miks ei meeldinud? Siis oleksin pidanud vastama, et mulle lihtsalt kse maitse ei meeldi? Ja wc ta alla läks. R.I.P ...

Trenni tegin ka aga kang oli heavy as fuck. Ma arvan, et keegi on selle pulga vahepeal raskemaks teinud.

Ma ei ole suutnud veel otsutada, et kas peaksin soolase ennem ära sööma ja siis magusa otsa või vastupidi? Kõik seisab selle otsuse taga. Kui Joker seda kala omale suhu pistis, siis mul hakkas lihtsalt ila jooksma aga õnneks aitas naabrimees mind hädast välja ja tõi mulle ühe teene eest selle kingituseks. Jumal õnnistagu teda.

A.
« Last Edit: January 21, 2018, 21:26:48 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile

300g kanafileed, leiba ja siis 9 sõõrikut. Verseuhkur läks nii kõrgeks, et kohe oli tunda, kuidas proteiinimolekul insulini seljas rakku ratsutas. Ma ütlen, see fitness elustiil muutub kurnavaks. Kapis on veel üks Oreo ja Tesco jäätis aga täna vist ei hakka enam sellist emotsioonitut lusika liigutamist tegema. A mine tea, sest ma võin veel meelt muuta.

Kükis ma olen maksimaalselt teinud 5x 100, 110, 120, 130 ja 4x140. Eile õnnestus 3x 140. Jõutõmbes 190 aga viisakalt siiski 180. Ma usun, et 200 on veel reaalne 75kg juures. Kükis ma ei tea, vast 170 aga see on ka maksimum naturaalselt. Igatahes on sellised eesmärgid. Kas jõuan? Ei tea.

Esimese korraga lugesin tiim lumiste lehelt, et 6 pakki Dermojadernõi ilujooki ( 6 pakki Dermo Modeline ilujooki ). No rasik, minu tähetund on saabunud. Lihtsalt joon ennast ilusaks. Kuna ma valmistun kevadisteks missivõistlusteks Salmes, siis mis võiks parem pakkumine küll olla? Aga noh, teistkordsel lugemisel läks tuhin üle - miski lihtlabane ilujook ja sellega mind haneks ei tõmba! Ega ma loll ei ole!

Teile ei ole silma jäänud, et lähete saali ja vaatate, et trennis on ainult treenerid? Noh, treenitavaid polegi. Tänapäeva proteiiniajastul on vist väga popp treener olla? Hakkas lihtsalt silma üks artikkel, kus kritiseeriti sellist meest nagu Klokov. Jutt käis seal tehniliste alade ümber nagu golf, tõstmine ja riistvõimlemine. Soovitati, et kui soovite golfis sama hea olla, kui Tiger Woods, siis palgake tema treener, mitte Woods ise.

Minu imeline muutumine - 75 vs 85. Aga noh, kuna kahe pildi võrdlusel on kaaluvahe 10kg ( eeldavalt pekk ), siis ma võin vist ennast treeneriks tituleerida? Tundub, et tänapäeval just nii ongi. Jõunäitajatest ma ei hakka isegi rääkima, sest see vahe on väga suur ...

« Last Edit: February 04, 2018, 22:17:28 by A.L »

Martin123

• View Profile

Tere ka siitpoolt, mõtlesin, et ütlen kah niisama sõna sekka lahe blogi, põnev lugemine, ja hãsti on sõnad ritta seatud, Edu! :D ;)

okk

• ....
    • View Profile

Kükis ma olen maksimaalselt teinud 5x 100, 110, 120, 130 ja 4x140. Eile õnnestus 3x 140. Jõutõmbes 190 aga viisakalt siiski 180. Ma usun, et 200 on veel reaalne 75kg juures. Kükis ma ei tea, vast 170 aga see on ka maksimum naturaalselt. Igatahes on sellised eesmärgid. Kas jõuan? Ei tea.

Mingi aeg kükkisid 150 ju?

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Mingi aeg kükkisid 150 ju?

Max on mul hoopis 155. Aga seeria mõistes 5x 100, 110, 120, 130 ja 4x140. Eile oli viimane seeria 3x 140. Seda 5x 140 pole suutnud veel teha.  Ma olen küll teinud 5x140 aga sellele eelnev koormus oli ainult soojendus. Keeruline jutt sai ☺

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Tere ka siitpoolt, mõtlesin, et ütlen kah niisama sõna sekka lahe blogi, põnev lugemine, ja hãsti on sõnad ritta seatud, Edu! :D ;)

Aitäh Martin! No õhtul paneb katus vahel jehat ja siis avan B lehe ja sõnad lähevad ise ritta ☺

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Räägin teile vahelduseks ühe muinasjutu, kuidas ma autot valisin. Kriteeriumid olid lihtsad - auto PEAB kiirelt soojaks minema ( ei ole masohhist ), võrrimootorid ja pealegi veel need, mis vurritatud on ( palju kiidetud ecobuust jne. ) olid kohe out, sest kui selle mikromootori turboga sõbraks ei saa, siis vastutasuks viskab ta kolvi aknast välja. Ausalt, ma tahan autoga sõita ja mind jätab külmaks, mis seal kapoti all on. Kepikastid olid KÕIK out, kuna käsi väsib enne trenni jõudmist juba ära ja siis ma ei saagi piitsa teha. Mis veel? Auto peab olema kõrge - madal bemm, tagavedu = That ain't no way to go, girl! Ja kindlasti PEAB olema kodumaine ajalugu - ma ei taha, et Vladimir mulle lasna garaazis ütleb, et "Eestikas", pole keritud!

Njaa, sakslastest mulle meeldis tegelikult Q5 aga Eesti ajaloo, varustuse ja hinnaga normaalset pilli kahjuks ei leidnud ja seega jäid üle koreakad- ja jaapanlased. Esimene auto kuhu ma sisse istusin oli Kia - mõte mis pähe lõi oli TABURET. Mäletate seda nõuka aegset kolme jalaga tooli? Tõsiselt, tunne oli nagu istuks just sellel taburetil. Söögilaud oli veel puudu. Ausalt, nüüd ma kohe lähen mõne Kia omaniku juurde ja ma tahan seda inimest oma silmaga näha, kes selle auto ostnud on.

Edasi viis mind tee Huidai juurde. Muideks kõik autod olid aastast 2014-15. Istun siis sisse ja vaatan rooli, vaatan teist korda veel ja meenub Aliexpressist tellitud kalkulaator! TÄPSELT sellised nupud roolil nagu nendel 1€ raalidel, mida Hiinast tellida saab. Auto on siiski emotsionaalne ost ja seda Huidaid mina käima panna ei taha. Mõte liikus sinna, et kurdan pissihäda üle ja kaon nagu Tallinn-Moskva rong horisondi taha ...

Aga kõige sümpaatsem nendest oli siiski Honda vabalthingav, mis ka valituks sai. Harjumatu oli 2014 aasta auto juures muidugi see, et kapotti avades tuli tükk aega otsida seda nippi, kuidas see üles jääks. Ausalt, mõte lihtsalt ei olnud aastas 93, kui selleks pidi kasutama mingit varrast, mis täpselt ühte auku läks. Mäletan, et isegi 2005 aasta VW grupi autodel oli see juba automaatne. Ok, Walden Farmsi pähklivõiga ma ei harju aga sellega saan hakkama :)

Kütusekulu? Vat see on iga õige auto- ja delfipede maiuspala. Vahel loen ja imestan, kuidas mõni mats lülitab kondi ja jumal teab mis veel välja, et näeks ära selle maagilise numbri, mis on alla 5. Saate aru, see AU küsimus! Selle nimel võib talvel autos surnuks külmuda või suvel dehüdreeruda aga seda numbrit PEAB nägema. See ei ole mingi ävrits 5 vaid 4,98! NELIKOMAÜHEKSAMÜMENDKAHEKSA!

Mida vanemaks ma jään, seda rohkem hakkavad igasugused pisiasjad häirima. Panen siia mõned kirja, mis nagu eriti tigedaks teevad ...

1) Noh, ütleme nii, et mind ajab hulluks, kui minu ees poes seisab tüüp, kes hakkab oma rahakotti just see moment otsima, kui maksmiseks läheb - vaatab mulle otsa ja küsib: Huvitav, kas ma jätsin selle autosse? Mind ei huvita, kuhu KARU PERSE sa selle jätsid. HAKKA MAXMA! Umbes nagu mina teaks?

2) Sõidan mina Laagna teel kiirusega 75km/h odo järgi ja siis järsku reastub minu ette auto 4-5m vahega ja hakkab 60 sõitma. No mis teed siuksega? Tuleb see kurikas ikka ära osta!

3) Pargid auto poe ette ja tagasitulles avastad, et oleks pidanud poes käiguga 10kg alla võtma, et autosse mahtuda - samas on pool parklat tühi. Joppenpuhh ...

Ennem trenni läks sisse õnne- ja armastusega kasvatatud mahekaerahelbed 70g, moosi vähemalt 4 supilusikat, rukkirääk 120g, Oti juustu 100g, kaks piimakohvi ja hiljem veel üks soksi puding. Kalaoreid tuli sinna 1k+. Süsikaid 100+. Hea üllatus oli see, et hommikul näitas kaal täpselt 74. Seekord otsustasin, et jäätise- ja sõõrikutega hullama ei hakka, sest suurt vajadust ei ole.

Ja kordasin oma seeria rekordit, millest üleval kirjutasin aga see maagiline 1x jäi ikka puudu. Alati on nii, et kui kaal langeb, siis jõud suureneb. Sitta sellest lihasest, peaasi et jõudu on. Eksju onju :)

Kui ma peaks valima ainult ühe video jutuubist, siis siin see on. Selle kooslus lihtsalt tekitab mulle kananaha. Lugu räägib sellest, kuidas paljud usugrupid siiani on veendunud, et saatan mattis dinosauriuse luud siia selleks, et inimkonda hoiatada ja segadusse ajada. Aga noh, usk ei ole enam ammu juba usk, vaid puhas äri.

I am wise and you don't know, A cloud is my home, Only some get in, Got a 'maginary friend ...

A.
« Last Edit: February 04, 2018, 22:18:07 by A.L »
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything