wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Down

Author Topic: Kus liigub võim, kus liigub edu, ikka mööda Laagna teed, madal bemm, tagavedu..  (Read 54747 times)

zwen15

• View Profile

Ei hakka tehnika kallal kobisema, ise teate mis teete  :), aga parandage mind palun, kui ma eksin. Kas seal samas mitte spetsiaalselt raske kangi opereerimiseks m6eldud p6rand pole, et tavalist p6randat mitte l6hkuda??

Ilmselt läks sokk vineeril libisema  :D

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile

Aga mis mõte on adidase tõstesaabastel kui neid ei kasutata...

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Ilmselt läks sokk vineeril libisema  :D

Täpselt nii ongi :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Aga mis mõte on adidase tõstesaabastel kui neid ei kasutata...

A mis kasu on Tallinna linna ühistranspordist, kui Sa käid jala? :) Tõstesaabas pole pealegi jõutõmbeks mõeldud, kuna kand on ca 2cm kõrgem.

A.
« Last Edit: January 04, 2018, 09:35:15 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Ei hakka tehnika kallal kobisema, ise teate mis teete  :), aga parandage mind palun, kui ma eksin. Kas seal samas mitte spetsiaalselt raske kangi opereerimiseks m6eldud p6rand pole, et tavalist p6randat mitte l6hkuda??

Tehnika kallal on võimalik kobiseda küll aga selleks pead minuga koos trenni tulema ja ette näitama. Paneme kõik liikuvasse pilti ja siia üles. Vastasel juhul on see kõik üks suur müra :)

PS: See vineer õõtsub ja on libe.

A.

okk

• ....
    • View Profile

... Vastasel juhul on see kõik üks suur müra :)

Nii on :)

mp

• tervist!
    • View Profile

Võrreldes noorema mehega ju korralikud sooritused - "tehnika" kohapealt.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Võrreldes noorema mehega ju korralikud sooritused - "tehnika" kohapealt.

Nõus :) Ja eks Hendrik ka nüüd näeb oma tõmbe tehnikat ja saab aru, et midagi tuleb muuta. Kõik tuleb ajaga ja hullu pole siin midagi. Pealegi on ta lahe tüüp, kes on ka trenni teinud, mitte seal ainult käinud :)

A.

mp

• tervist!
    • View Profile

Kuni ta sama "sujuvuseni" ei ole jõudnud, võiks vabalt paar ketast maha ka võtta (sel moel tehtud ego-repsid on ikka nii koledad, et kellegi egole ei tohiks midagi juurde anda) + see punnitatud lõpufaas üleval, see on ka täiesti ebavajalik ja silmatorkavalt ülemäärane.

Sul tulid need kuidagi võrreldes varasematega tõesti kuidagi teisest puust juba.

A.L

• GymLeco
    • View Profile

Aju käskis mõnda uut Ostroviti kalorivaba kastet proovida. Vaatasin, et Joker siin kiitis kõvasti. Iseenesest mulle sõna Blueberry meeldib aga kui ma vaatasin videost, kuidas ta seda toidu peale valas, siis nägi see välja nagu auto sinine klaasipesuvedelik. Peale maitsmist oli VAIKUS 10 sekundit - selge, A Sa ei osta seda! Urr, ma saan insuldi, kui see peaks samamoodi ka maitsma. Kui ma rikkaks saan, siis Walden Farmsi ma kaeban kohtusse, kuna see jättis mulle ajju kustumatu jälje. See on nagu tatoveeritud sinna ja kätte seda ei saa sealt mitte mingi nipiga. Nende pähklivõi maitset ma suudaks kirjeldada ka 50 aasta pärast, sest midagi nii jubedat ei ole iial minu suhu sattunud. Ja see ei lähe mul ka meelest, et Timo kirjutas selle kohta "best taste ever" :)

Mingeid asju lihtsalt aju vastu ei võta. Ükskord ma ostsin ühe trennieelse buusteri ( B poes ka oli seda müüa aga nime ma ei nimeta ) ja see lõhnas sõna otseses mõttes k..e järele. No ei suutnud ma mingi nipiga seda omale sisse valada - veelvähem kellelegi tasuta ära anda. Kui keegi oleks küsinud, et miks ei meeldinud? Siis oleksin pidanud vastama, et mulle lihtsalt kse maitse ei meeldi? Ja wc ta alla läks. R.I.P ...

Trenni tegin ka aga kang oli heavy as fuck. Ma arvan, et keegi on selle pulga vahepeal raskemaks teinud.

Ma ei ole suutnud veel otsutada, et kas peaksin soolase ennem ära sööma ja siis magusa otsa või vastupidi? Kõik seisab selle otsuse taga. Kui Joker seda kala omale suhu pistis, siis mul hakkas lihtsalt ila jooksma aga õnneks aitas naabrimees mind hädast välja ja tõi mulle ühe teene eest selle kingituseks. Jumal õnnistagu teda.

A.
Pages: 1 ... 16 17 [18]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything