wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 14 15 [16]   Go Down

Author Topic: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?  (Read 47516 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?
« Reply #225 on: November 11, 2017, 20:44:20 »

Kolmapäeval oli üle pika aja jälle üks seik, kui läksin autoga Espoo. Ma ei tea, miks minu auto jälle väljavalituks osutus tolli poolt aga seekord tegid nad põhjaliku kontrolli. Absoluutselt kõik puistati läbi. Ennem laevale minekut käisin veel Sportlabist läbi ja ostin ühe bcaa ja preworkoudi, kuna tagasitulek oli reede õhtul ja plaanis oli ikka laupäeval trenni minna. Võttis siis esimese potsiku välja ja keeras kaane maha - koputas sinna foolimumi peale näpuga ja kuulatas? Tundus korras olevat? Okey, anna teine ka. Koputas ja kuulatas? Ausalt, väga palju ei puudunud, kui ma oleks talle öelnud, et usu mind, keegi ei koputa Sulle sealt vastu. Õnneks ma hoidsin ikka suu kinni, kuna vastasel juhul oleks meie sõit vb angaaris lõppenud ...

1) Kükk kang turjal  5x 100,110,120,130 ja 3x142,5.
2) Häkk 8x250, 300, 320 ( üks lemmik masinaid viimasel ajal )
3) Jalapress 8x 200, 220 ja vist 240
4) Sääresirutused 6x90, 8x85
5) Kakspea 8x55, 6x60
6) Säär 5x10 @ 80

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=TEIcz3Ia9S8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=TEIcz3Ia9S8</a>

Mul on au olnud sõita autoga umbes 10+ riigis. Viimane meenutus on Californiast, kus kiiruspiirang on max 75 miili ( 110km ). Kuigi võiks vabalt seal põrutada 200-ga. Ja noh, selliseid tolbajoobe, kes soovivad kellegi teispoolsusele kaasa võtta on igas riigis. Õnneks on enamus juhtidest siiski normaalsed ja matemaatikaga on neil kõik korras. Eile just vaatasin, et Espoo ümbruses palju lõike 80-ga - kuigi, võiks ka seal vabalt 120 rauda lükata. Ja kes veel aru pole saanud, siis kiiruspiirangud pole selleks, et kedagi kottida, vaid selleks, et me kõik õhtuks kenasti koju jõuaksime :)

Ohutut liiklust,
A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #226 on: November 11, 2017, 21:59:51 »

Vb vaaatas, et nii kapp vend, et raudselt steroidide peal ja tahtis dopingut leida  ;D

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #227 on: November 18, 2017, 23:19:15 »

Minu ees seisis üks mees täna Rimis, kes ostis kaks eksootilist puuvilja. Müüja siis küsis, et mis need on? Mees kehitas õlgu ja ütles, ei mina tea. Ise müüte ju? Tore küll - ostad paki piima ja kui müüja küsib, et kas see on piim? Kehitad õlgu ja ütled, ei tea. Ise müüte.
Noh, selle Draakonivilja ma tundsin kohe ära aga teine oli ka minu jaoks tundmatu loom. Hakkasid seal omavahel siis mälumängu mängima aga
kuna ma olin juba tükk aega selles poole km-s järjekorras seisnud, siis tundsin, kuidas veresuhkur nulli läks. Kui õiged asjad ülesse leiti ja see lõpuks kassasse toksiti, siis sai mees šhoki. Ma tean väga hästi, et see draakonivili maitseb nagu magus pläust ja on kullahinnaga. Vaatas kordamööda tablooad ja müüjat aga lõpuks võttis värisevate kätega viikümbise ja ulatas kassapidajale. Usun, et kui ta seda kodus proovis, lendas see otse prükkarisse. Ahjaa, olenemata minu madalast veresuhkrust ma suutsin selle teise vilja nime ikka meeles pidada ja see oli Cherimoya :)

Trenniga on viimasel kahel päeval suht hapu olnud - lihtsalt ei jõua selga hoida nii rebimises, kui ka kükis. Täna võtsin 140 selga ja kohe oli selline tunne, et ei tule siit midagi. Lõpuks vägistasin veel 150-ga ühe poolküki ja kõik.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Qb-CyGIkg2o&amp;feature=youtu.be" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=Qb-CyGIkg2o&amp;feature=youtu.be</a>

Aga teised harjutused jälle arenevad. Häkis sai max 350 tehtud, jalapressile natukene juurde lisatud jne. Hea seegi.
Kaal on jälle seal 74-75 vahel. Üle pika aja tegin pausiga kükki. Seekord stiilis 5x1 @ 120.

Olge tublid ja kui poest midagi ostate, siis jätke ikka nimi meelde :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?
Pages: 1 ... 14 15 [16]   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja