wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Go Down

Author Topic: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?  (Read 50848 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?
« Reply #210 on: September 02, 2017, 22:52:43 »

"Tuli päris viisaka tehnikaga ja väga kapsauss ei olnudki." - master of delusion

tõmbasin hiljuti omal selja ära ja tehnika polnud pooltki nii sitt kui selles videos.  :D

Korruta oma kehakaal 2,45-ga ja näita kitsalt tehes tehnikat. Muidu oled lihtsalt "müra" :)

A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #211 on: September 03, 2017, 00:03:49 »

Nii kuum...käisin täna öösel trennis, kuna kartsin, et jõu -ja kükipolitsei on kohal ja käseb mul raskused maha võtta ( tra, sa ei jõua ju? ) ja
60kg kükki teha. Ahjaa, üks õndsa näoga kutt oli ka veel kohal aga teda ma ei kartnud. Isegi vestlesime ja tundus lahe tüüp :)

Kükis 5x100, 110, 120 ja 2x140, 1x150. Jäin elama.

Aga jah, ärge olge nii kurjad - elus on veel palju muud peale trenni :)

A.
« Last Edit: September 16, 2017, 21:31:00 by A.L »

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #212 on: September 03, 2017, 00:22:49 »

Korruta oma kehakaal 2,45-ga

A.

ei, aitäh.

"Clearly, bodyweight multipliers aren’t a very good standard for comparing relative strength across a wide range of body weights.  If they were, you’d expect pretty similar strength/weight ratios across the board when looking at the world records."

https://www....byscience.com/whos-the-most-impressive-powerlifter/

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #213 on: September 08, 2017, 22:42:29 »

Baltas astus täna üks laps ligi ( silma järgi võis ta vanus olla nii 12-14 ) ja küsis suitsu - eitava vastuse peale ütles, et mine perse värdjas. Mina aga olin sõnatu ja vaatasin klaasistunud pilguga, kuidas Peterburi-Moskva rong jäljetult kadus ...

Olgem ausad, peale 5 aastat pole 60-se küki ja 120-se jõutõmbega midagi teha - vähemalt suure lusikaga pudrukausi ääres istudes. Enamus lihtsalt ei julge reaalsusele otsa vaadata ja loodab mõne noname internetitreeneri soovitusele teha 5-e korduse asemel 6. Ausalt, võimlemas ei viitsi käia. Teie ärge nii tehke :)

Täna hüpplesin kangiga. Pean tunnistama, et kangi tunnetus ja õige nurk tuli alles peale kolmandat aastat.

Aga jah, enamus siin on üks suur müra nagu ka see lugu ...

A.
« Last Edit: September 16, 2017, 21:17:36 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #214 on: September 09, 2017, 08:26:11 »

Rebimine on sul Juba väga ilusa tehnikaga :)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #215 on: September 16, 2017, 21:29:08 »

Täna siis kükkisin. Tegin 5x 100, 110, 120, 130 ja 2x 140. Peale seda sai natukene säärt ka sipsitud. Sellega on alati kehvasti olnud. Vb Joker loeb ja kingib mulle, kui eeskujulikule ( närvid korras ) postitajale kinkeraardi mõnes peenes salongis, kus sääred rasva täis pumbatakse :)

Treenin ma neljal korral nädalas: Teisipäev selg ja õlg, neljapäev rind, triits ja biits ( töökaaslastega hea teha ), reedel puhtalt klassika ja õlg, laupäeval ainult jalg. Eks need päevad lähevad kuidagi üheteise otsa aga saame hakkama. Kaal oli täna 78,5kg. Triitsa ja jalga on kõvasti jõudu juurde tulnud.

Töökaaslane ütles mulle, et isa olevat talle ultimaatumi esitanud: MA EI TAHA SIND KOLMEL KORRAL NÄDALAS õhtuti kodus näha. Vat on ikka vanemad. Arusaadavalt on kuti isa aastaid klassikalise tõstmisega tegelenud ...

A.
« Last Edit: October 02, 2017, 22:03:41 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #216 on: September 24, 2017, 12:35:51 »

Mul on nii Nike Romales 2, kui ka Adidas Adipower tõstekingad. Kui ma peaksin kellelegi soovitama, siis kindlasti Adidas. Stabiilsus ja mugavus on kindlasti Adidase kasuks. Samuti tundub Adidas jalas kergem. Kui jalg on lai, siis vb Adidas tundub ebamugav, kuna see on kitsale liistule ehitatud. Kui lihtsalt küki jaoks need soetada, siis vahet pole - valige lihtsalt meelepärane värv :)

Tegin eeskükki, pausiga kükki, pressi ja häkki. Eeskükis 130 sellise "maistail" võtmes. Tüdrukutele ka natukene itsitamist :)

Kaal oli hommikul 77,1. Vaikselt liigume sinna 75 poole tagasi ...

A.

« Last Edit: September 30, 2017, 21:26:11 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #217 on: September 30, 2017, 21:44:00 »

Täna käisin uues Priisle saalis - vinge, midagi halba ei ole küll öelda. Lisandunud on üks uus jalapress ja häkk. See vanem häkk on uues saalis natukese teise nurg all ja isegi parem. Saal ise on muidu on avar ja valgusküllane. 19€ eest on keskmise fitnesshuvilise jaoks saali palju.

Kuna halvad kombed jäävad siit külge, siis vibutasin Murumetsale ka näppu, lootuses et ühel ilusal päeval siiski tõstepõrnad sinna tuleb. Minu jaoks on see nagu A ja O. Ma ei saa midagi teha aga Gymleco enda kangid mulle kohe üldse ei meeldi, sest griff on hoopis teistsugune. Kas Rogue või Eleiko. Aga see olen mina. Usun, et 99,9% jaoks sobib see imehästi.

Seekord tegin oma liistu - 5x100, 110, 120, 130 ja 2x140, 1x150. Ja muidugi katsetasin uusi masinaid, kuigi Gymleco masinatel ei ole minu jaoks kunagi sellist vau effekti olnud. Kaal oli peale trenni 76,7. See kaal, kus ma ennast hästi tunnen on 73-74. Hetkel nagu raskused tõusnud ja kaal langenud.

A.
« Last Edit: October 21, 2017, 21:54:29 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #218 on: September 30, 2017, 23:29:01 »

Palju kasvu on?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #219 on: October 01, 2017, 10:04:26 »

Palju kasvu on?

Töötervishoiuarst mõõtis 178 :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #220 on: October 21, 2017, 21:55:43 »

1) Mahekaerahelbed 60g + piim 250ml ( ma olen nüüd varbaotsani mahe, rõõmsa kana munad jne. ).
2) Munavalged 3tk ( vaatasin, et ühes foormumis sõi üks kiilakas tüüp koguaeg neid - oli see nüüd trenhard, dreinhard või chainhard, ei mäleta ).
3) Üks viil Trimmi + 3 viilu kanafileesinki.
4) 2 suurt piimakohvi + mürk.

Kokku vast tuli 700-800 kilokalli. Pedant ei ole, sest vastasel juhul oleks ma ühel ilusal päeval hullumajas.

Kuna 120 oli nagu tühi kang, siis proovisin palju 140 tuleb. Tuli 5x. Pole selles kaalus kunagi nii suurt raskust liigutanud.

1) Kang turjal 5x 100, 110, 120 ja nn. tööseeria 5x140.
2) Eeskükk 5x100, 3x110 ja 1x120 ( 130 olen ka hiljuti teinud aga esimese harjutusena )
3) Terehommikust 8x100, 105 ja 110.
4) Jalapress 3x8 @ Peast ei mäletagi aga max pingutus "counts".
5) Sääresirutused 2x max.
6) Kakspea 2xmax.
7) Säär smithil 6x10.
8) Saun x4 - kuidagi pidi ju sellest 12€ ( Arigato 1x pääse ) viimase kui sendi ära kulutama.

Kükis- ja kapsaussi-jõutõmbes ma olen tugev. Kaal oli peale trenni 75.6kg. Kaloraaz on olnud seal 2000-2400 vahel, olenemata sellest, kas trenn või vaba päev. Ma väga hästi ei mäleta, kui kiirelt ma 79 peal alla olen tulnud aga selle 5-6kg ma lisasin umbes aastaga - iga trenni alguses kas HIIT või 45 minutit ratast. Hetkel ma enam maratontrenne ei tee, kuna ajaga ei mängi enam kuidagi välja - lihtsalt soojenduseks 15 min. Ütlesn ausalt, on juurde lisandunud kvaliteetset jõudu. Kui kaal veel natukene langeb, siis proovin 190 ilma kõpskingadeta tõmmata. Kas õnnestub? Mida arvate?

Nüüd vaatasin, et 16. september oli kaal 78,5kg. Eks ma reaalselt olen 3,5kg alla tulnud küll.

A.
« Last Edit: October 29, 2017, 18:56:38 by A.L »

alaska

• View Profile
« Reply #221 on: October 22, 2017, 18:35:30 »

Käin Bonsunas päris tihti aga kummalisel kombel alles nüüd avastasin selle blogi siin.Väga huvitav lugemine igatahes.Jõudu trennideks.😊

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #222 on: October 24, 2017, 21:52:33 »

Käin Bonsunas päris tihti aga kummalisel kombel alles nüüd avastasin selle blogi siin.Väga huvitav lugemine igatahes.Jõudu trennideks.😊

Aitäh :)

Ma tegin täna tervest õla- ja seljatrennist video - igast harjutusest. Ma veel ei tea, kas ma peaksin selle postitama siia või meelelahtuse rubriiki. Kapsaussi-jõutõmmet seekord ei teinud. Peab mõtlema :)

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #223 on: October 29, 2017, 18:58:56 »

Reede öösel käisime naabrimehega tema alaealisel tütrel Lasnamäe politseijaoskonnas järel. Politsei ütles tüdrukule, et vahele jäävad ainult lollid. Kuna tüdruk ka suupeale kukkunud ei olnud, siis küsis: kas ma olen loll? Politse vastas, et mina küll seda öelnud ei ole. Põnev, põnev :)

Kuna mp reklaamib siin fastingu teemat, siis pean ütlema, et see sobib minu elustiiliga. Hommikul ma joon ainult ühe suure piimakohvi mürgiga ja siis tööle. Esimene toidukord on seal 11-12 vahel ja nii silmaga hinnates 700-800kcal. See ei puutu nüüd teemasse aga sea- ja loomaliha pole söönud vast rohkem kui 3. aastat. Mitte nüüd seda, et ma mingit sorti vegan oleks aga lihtsalt see seedub mul 100 aastat ja siis kõnni nagu telliskivi kõhus. Igasugust kala- ja linnuliha ma võin nõrkemiseni süüa.

Kodus, peale tööd, ma ei söö, vaid lähen trenni. Kui ikka suur nälg on, siis libistan paar kirsiotti ära ja kõik. Peale trenni tuleb üks 1k miil.
See söök imendub kohe momentaalselt :D Peale seda, umbes 1h pärast ma söön veel nii 400-600kcal suuruse eine, kus on 30-40g valku, sama palju süsikaid ( et tuleks hea uni ), milles on vähemalt 20g kiudaineid. Hetkekaalu juures ( 74,5kg ) ma tarbin päevas umbes 170g valku ja sama palju süsivesikuid. Ülejäänud kaloraazist moodustub seega pekk. Ja vot, nii me siin vireleme päevast päeva ja kujutame omale asju ette :)

Trenniga on hetkel nii, et selles kaalus ( 74,5kg ) ma pole ennem selliseid raskuseid ligutanud - kuigi kaal on jube kiirelt langenud. Kuna ma olen sardellivormis, siis seda muret ei ole, et midagi kuskilt küljest ära pudenema hakkab.

Kükk oli järgnev: 5x 100, 110, 120 ja 2 x 130, 140 ja 1 x 150. Perse maad ei puudutanud aga alla paralleeli.

Selga- ja õlga treenin ma nii nagu videos. Negatiivne faas, ehk venitus on minu jaoks kõige tähtsam. Kapsaussi-jõutõmmet pole nüüd 2-3 nädalat teinud ja seega peab asja uuesti käsile võtma. Usun, et seekord üllatan teid :)

Trapets. Jällegi negatiivne faas. Kui Jokeri blogi vaatate, siis seal ta kuskil kirjutas, kuidas tema trapetsit treenib. Olen sedasi aastaid teinud.
Kergelt ette kallutates ja alla lastes saab väga hea venituse. Max raskus, millega ma suudan puhtalt ja pausiga teha on 180. Teie ärge nii tehke - selleks on tugevat alaselga vaja.

Ja noh, selline Ervin Abel ma hetkel olen. Olge moodsad, sööge kana ja vibutage vähem näppu :)

A.

« Last Edit: November 04, 2017, 22:16:44 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #224 on: November 04, 2017, 22:18:42 »

Täna olin sellise dilemma ees, et kuhu minna? Priisle mulle meeldib, Arigato meeldib, uues HC pole käinud aga lõpuks sai otsustavaks ikka saun. Eks kõigil omad kiuksud, mille järgi otsus tehakse. MP näiteks kirjutas, et team ei lähe saali, kus roosad hantlid puuduvad. Arusaadav, mul jälle teised kiuksud :)

Arigato suur pluss on universaalsed räkid, Eleko kangid ja saun. No mitte ei taha ma neid 24/7 Fitnessi kange kätte võtta. Pealegi on Murumets nii koonriks läinud, et tõstepõranda asemel on ka mingid matid. Kui Gymleco avati ( oli vist 2010 või 11 ), siis Teaduspargi saal oli küll vau ja käisin seal senikaua, kui Laki avati. Pealegi oli koht alati rammumehi täis, mis nüüdseks ajalugu on. Kurb.

Lakis ma käin ikka edasi just selle crossfiti ala pärast. Ausalt, see on big like. Pealegi on seal palju inimesi, kes jõusaaliga ei tegelegi vaid harrastavad teistsugust sporti. Ja muidugi on seal palju vanu rauakäristajatest tuttavaid.

Ütleme nii, et minu trenn on üks suur rutiin - mingeid imeharjutusi ma ei tee. Võimlemas ei käi. 10+ aastat kükki ja nagu Piana ütles, siis non stop buum, buum, buum. Ja ei ole minul küll mingit hullu kükiperset tekkinud - järelikult geenitu. Aga jah, mingil ajal ma satun jälle üle lombi, ja siis peab vaatama, kuhu suur mustkunstnik maetud on. R.I.P.

1) Kükk kang turjal 5 x 100, 110, 120, 130 ja 3 x 140 ja 1x151.
2) Eeskükk 3 100, 102, 104
3) Terekommikust 3 x 8 @ 110-115
4) Jalapress 2 x 10 @ 260
5) Sääresirutus 2 x 8 @ 90 ( pausiga )
6) Kakspea 2 x 8 @ 20
7) Säär Smithil 6 x max

A.

« Last Edit: December 09, 2017, 21:22:59 by A.L »
Pages: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything