wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15   Go Down

Author Topic: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?  (Read 44747 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Sinu kaloraaž- ja makrode suhe?
« Reply #195 on: June 20, 2017, 00:33:34 »

Ma pigem usaldan ketaste kaalu kui neid jõusaalide kaale. Kindlasti on ketastel mingi lubatud +/-, kuid ei usu, et see üle 500g on, kuid seda teavad siiski vaid tootjad. Minu jaoks tähtis see, et saalis kus ma teen nt pidevalt, et jõuaksin seal siis sama raskusega rohkem kordusi teha või suurema raskusega. Ja ega tglt vahet pole, mis kiiksud kellelgi on, eesmärk ilmselt sama, et toimuks areng :)

Minu jaoks on kõik baasharjutused tähtsad ( peale surumise ) - ülejäänud tilu lilu ei oma tähtsust. Seal ma võin suvalise raskusega ka teha. Kükk, tõmme, rebimine, clean. Siin ma olen pedant :) Eks kõigil omad eesmärgid ja kiuksud :)

Ja kui ma kaalun sama kaaluga Eleikot ja ketast X, siis on asi selge :)

A.
« Last Edit: June 20, 2017, 00:36:37 by A.L »
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #196 on: June 27, 2017, 22:33:53 »

Hakkasin juba keskenduma ja siis sadas järsku hunnik pepusid sisse - hakkas jube sagimine, mida nimetatakse vist ringtreeninguks? :) Ei, mulle tegelikult meeldib, kui inimesed on tublid ja ennast liigutavad ja mind see ei sega. Vaatan alati sellistele inimestele alt ülesse.

Täna siis jõutõmme 3x170 ja saun. Kaal oli tubli 76,2kg. Saun on laifi :)

Postimees ja FB kajastasid ühe 25 aastase noormehe lugu, kes palus abi, et võidelda neljandas staadiumis lümfoomiga. Ja siis on fb sõna otseses mõttes kari "mnne", kes parastasid ja süüdistasid, et noormees ise jättis ravi pooleli. Kui Sa oled 16, siis pole Sul õrna aimu ka, mida sõna "surm" tähendab - veel vähem oskad sa seda karta. Ja ALATI peab olema TEINE võimalus - vahel isegi KOLMAS. Mina igatahes toetasin ja võimalusel tee seda ka Sina :) Aitäh :)

« Last Edit: July 05, 2017, 23:10:36 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #197 on: June 30, 2017, 23:56:39 »

Tegelikult mulle kaubamaja toidumaailm ei meeldi, kuna mitmel korral on mõni rikas penskar mind tahtnud oma toidukäruga surnuks sõita. Hea meelega ma sinna ei lähe aga kuna Tumeriin siin ajas oma Lohiloga mind tuuri, siis võtsin käigu ette. No mis ma ütlen? Ma ei arvaks iial, et sellel jäätisel sellised makrod on. Proovisin Salted Carameli ja Double Chocolate ära. Mõlemad on ülihead :) Igaks juhuks ostsin ühe B&J ka, kui asi peaks šokiga lõppema :) Aga ma vist sain šoki, kuna nii head olid :)

« Last Edit: July 05, 2017, 23:10:10 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #198 on: July 08, 2017, 21:44:55 »

Joker ütles, et raskust peab iga nädal lisama - hetkel olen jõutõmbes 181 peal ja kükis 152. Kolmanda klassi matemaatika ütleb, et 9 nädala pärast tõmban 190  8) Kaal on tegelikult tõusnud ka, kuna ma olen iga päev mõne jäätise ära libistanud. Loodame, et järgmisel nädalal olen jälle 76.

Täna nägin Vello Vaherit trennis. Astusin kohe ligi ja tegin juttu ja nagu selgus, mehele väga meeldib rääkida. Igatahes väga sümpaatne tegelane.

« Last Edit: July 16, 2017, 18:36:58 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #199 on: July 16, 2017, 18:52:42 »

Vaatasin just, et mul on juutuubis 208 videot alates 2012 ( viimased 5 aastat ). Väga hea hiljem mingit progressi jälgida.

Sellel nädalal 5 jõua- ja aeroobset trenni. Kes veel ei tea, siis iga trenni alguses ma sõidan ratast 45 minutit pulsiga 120-140. Alla 45 minuti pole minu arust mõtet teha - see ei klassifitseeru aeroobse alla. No okey, kui teha HIIT-i, siis vast 30 mintsa on ka ok. Selle aasta ja kahe kuu jooksul ma olen arvamusel, et aeroobne annab juurde kvaliteetset jõudu. Uskuge mind, midagi küljest ära ei kuku :)

Kaal on hetkel 77,5kg peale tõusnud. Üldiselt ma kaaluga ennast šhokeerima ei hakka, vaid vaatan riiete järgi. Hetkel lähevad need asjad veel selga, mis 75kg juures. Ühesõnaga rahu, ainult rahu :)

Kükis tegin ühe kõrge 153, eeskükis 120 ( arvan, et 130 teeks kindlasti ära ) ja jõutõmbes 181. Täna tegin trapetsit stiiliga mida ühiskond ei aktsepteeri :)

Oeh, saaks tööjuures ühe asja kaelast ära ja siis võiks puhkusele minna. Tekitab juba vaikselt stressi aga parim rohi selle vastu on trenn.

A.

« Last Edit: July 29, 2017, 00:51:06 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #200 on: July 29, 2017, 00:58:35 »

Hüpplesin täna ainult 60 kiluga - rohkem lihtsalt ei viitsinud. Vanadus tuleb vist peale. Kõik tegelevad ikka sellega mida kõige rohkem siin elus armastavad - mp postitab linke, joker näitab piitsa jne :)

Mees number üks - mitte küll bodibildingus ega jõutõstmises aga legend metal muusika maastikul. Allmighty Steve Di Giorgio ...

! No longer available

Olge moodsad ja nautige suve - seniks kui seda veel on :)

A.
« Last Edit: September 02, 2017, 22:50:50 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #201 on: August 29, 2017, 21:21:26 »

Mulle tundub, et Murumets on nii koi, et sööb teisel koil ka augu prse. Selle saunalava peal jõutõmmet teha on kole, kole. Ükskord ta mulle liftis ütles, et klopsib sinna mingi raami ümber. Et mida? Oleks hea, kui ta ise seda loeks ...

Eile õhtul sai 2 Ben Änd Jerryt ära libistatud, kuna kapsa -ja porgandiga jõutõmmet ei tee. Mina vähemalt mitte, kuna hetkel tunnen, et see number, mis on ette keeranud, takistab seda. Keha taastub kuidagi väga kaua. Tunne on alati väga petlik.

Aga siiski 190. Kodus, ennem trenni näitas kaal 77,5. Tuli päris viisaka tehnikaga ja väga kapsauss ei olnudki.

A.
« Last Edit: September 02, 2017, 22:51:29 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #202 on: August 30, 2017, 08:10:45 »

Videos väga jalga ei rakendanud. Endal läheb ka selg kumeraks nagu banaan kui suurem raskus otsas.. Sellep piire ei kompa tõmbes  ;D

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #203 on: August 30, 2017, 09:06:55 »

Videos väga jalga ei rakendanud. Endal läheb ka selg kumeraks nagu banaan kui suurem raskus otsas.. Sellep piire ei kompa tõmbes  ;D

Eks ta läheb jah ja ega midagi teha ka ei ole, kui raskused suuremaks lähevad. 150-160 on ok aga peale seda läheb käest ära. Kuus korra vb mängin kapsaussi. Eks jalga rakendub ka natukene, sest videos teeb see tuta tuta :)

A.

Marek /BONSUNA/ Kalmus

• Bonsuna Team
  • Marek Kalmus - انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتا
    • View Profile
« Reply #204 on: September 02, 2017, 10:01:52 »

Et eesmàrk on tôsta suuremaid ja suurenaid raskuseid. Arusaadav kuid kui inimene treenib vaid treenimise pàrast siis milleks teha seda riskiga vb isegi, et ratastooli  ennast tômmates. Hoidke selga!
انا اقول واحد فقط ، أن يدفع لي فتاة "مجنونة"

http://www.bonsuna.com/forum/index.php?topic=111.0

http://www.youtube.com/watch?v=W3rwk0O6vT0

treenija123

• View Profile
« Reply #205 on: September 02, 2017, 11:38:14 »

Millisest tehnikast siin üldse juttu on :D selg on nagu vibu ja jumal tänatud, et pooleks ei paindunud... aga noh samas ma pole kunagi su treeningute mõttele pihta ka saanud. sööd vorsti ja välja näed ka nagu vorst

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #206 on: September 02, 2017, 12:05:34 »

Ei söö vorsti. Ben and yerrist sööb ... :D

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #207 on: September 02, 2017, 17:00:08 »

"Tuli päris viisaka tehnikaga ja väga kapsauss ei olnudki." - master of delusion

tõmbasin hiljuti omal selja ära ja tehnika polnud pooltki nii sitt kui selles videos.  :D

treenija123

• View Profile
« Reply #208 on: September 02, 2017, 18:02:56 »

ei tegelt pohhui mida ja kuidas keegi teeb aga selg oli ikka korralik vibu ja väga valus vaadata :D

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #209 on: September 02, 2017, 19:05:57 »

No aga mõelge nii, et ma hoian foorumi vähemalt aktiivsena ja on keda kommenteerida. Kui ma teeksin perfektse tehnikaga, siis oleks siin vaikus. Seekord ma andsin endast kõik :) Nüüd aga tõmmake kopsud õhku täis ja rahunege maha :)

Ma saan aru, et siin on "seljahaigeid" palju aga mina nende hulka kahjuks ei kuulu. Kõike vb juhtuda, garantiid ei ole.

A.
Pages: 1 ... 12 13 [14] 15   Go Up

toidulisandid.ee Kaubamaja