wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28   Go Down

Author Topic: No Arms, No Legs, No Worries!  (Read 102781 times)

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: MOTHERFUCKERS 200 :-)
« Reply #390 on: October 17, 2018, 23:15:04 »

Tervise seisukohalt balls to the walls pole just kõige mõistlikum. Palju on niisama tervisesportlasi, kes tahavad, et liigesed ei valutaks ja rüht poleks küürus  ;D

UrTz

• View Profile
« Reply #391 on: October 18, 2018, 20:38:09 »

Miks see harjutus tervise seisukohalt mõistlik pole? Ootan huviga põhjendust, mitte mingit uuringu vms linki.

Urmo

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
« Reply #392 on: October 18, 2018, 21:38:11 »

Yleyldist rauat6stmist motlesin Urmo

UrTz

• View Profile
« Reply #393 on: October 18, 2018, 21:44:28 »

Ma vaidleks vastu. Teadlikult, mõistusega ja läbimõeldult tehes kindlasti pole see ebatervislik.

dront

• View Profile
« Reply #394 on: October 18, 2018, 22:18:21 »

Ma vaidlen omakorda vastu. Teadlased on sada korda tõestanud,et tugev treening(mitte tervisesport!) on pikas perspektiivis tervisele (südamelihasele) halva mõjuga. Sitta neist liigestest.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #395 on: October 20, 2018, 00:57:37 »

Täna oli siis kerge "balls to the walls" nimeline tervisespordi päev. Võimalik, et selles elus ma suuremaid numbreid enam ei ürita - aga mine tea, sest pole ju normaalne, kui pingutad ja haiglasse ei satu :)

Head ööd!
A.
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: 170
« Reply #396 on: October 28, 2018, 18:39:59 »

Astun mina üks päev saali sisse ja korraga kuulen, et keegi nagu sünnitaks seal venitus alal. Joppenpuhh, käärisin käised üles ja jõudsin kiirelt jutuubi sisse toksida "kuidas vastu võtta sünnitust" ja korraga näen, et üks nooremapoolsem meesterahvas teeb selle palli peal siukest harjutust, mille nime ma unes ka ei oskaks välja mõelda. Kuna nüüd on ju väga popp rasedana saalis käia, siis jumal teab, milleks valmis peab olema. Üks kord nägin, kuidas vanem meesterahvas tegi ploki peal puudelõhkumise harjutust - krt seda teab, vb valmistus puudelõhkumise MM-ks aga vb nägid minu silmad pealt, kuidas Lasnamäe serial killer õhtuhämaruseks valmistus?

Kreatiini ma hetkel enam ei võta, kuna see pärsib tugevalt minu jõunäitajaid - nüüdsest siis ainult Beetakas ja seda ka trenni päeva hommikul 5g ja teine 5 enne trenni.

Vahepeal juba mõtlesin, et nüüd, kui 170 on käes, siis aitab aga reedel tegin päris hea kükimaratoni: 5x 100, 110, 120, 130, 140 ja 3x 150, 2x 155, 1x 160. Tunda oli, et rohkem kui 170 on ikka sees aga sellel aastal ma seda üritama ei hakka. Jõutõmbes võiks teha veel 210 ja surumise 100 ei ole ka enam mägede taga. Hetkel on kaaluga nii, et kõigume seal 78-79 vahel. Ma arvan, et ma ei ole igast paska söönud aga väljas on külmaks läinud ja keha on võtnud kaitsepositsiooni!

Ma ei tea, kas see uus Tallegi toode on ikka fitness? Tohib seda süüa? Ega ma paxux ei lähe?

Mis siis ikka naised, mehed, tüdrukud ja poisid - perse suuremaks ja aju väiksemaks! Elagu fitness!
A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Why can't we not be sober?
« Reply #397 on: November 12, 2018, 19:15:32 »

Ma vahepeal vaatan juutuubist igasuguste autode teste ja 99% on nendest venelaste kanalid, kus on kõige adekvaatsem info. Oli üks juhus, kus omanik käis oma VW Touareg igasugused kohad läbi, et leida auto probleemile lahendust. Isegi esindus kehitas õlgu ja igasugused garaažiboksid saatsid ta pikalt. Ja siis viidi masin ühte Siberi külla, kuhu õige autodoktor ennast peitnud oli. Jopakolla, tüüp tuli toast välja sellise näoga nagu oleks kaks kuud järjest joonud, võttis kuskilt trussikute vahelt stetoskoobi välja, millega perearst südant kuulab, kõndis natukene auto ümeb ja kuulas siit-sealt ja lausus: "Vahetaga reduktori X jupp välja". Põmm, viidi esindusse ja teostati vastav töö ja auto korras :)

Ütlen ausalt, et Arigato saal mulle väga meeldib ja seega otsustasin lunastada sinna SportID vahendusel 10x kaardi, mis maksab 100€. Eriti mõnus on seal reede õhtul käia, kuna siis on seal vb paar tütarlast, kes oma peput pildistavad ja vahel ka mõni noormees, kes mitte mingil juhul mugavustsoonist välja ei astu. Ja siis see saun, millest ma kunagi loobuda ei kavatse. Mõnus :)

Kükis teen vahelduseks kõik kordused seeriates persega vastu maad aga tunnen, et mingist raskusest hakkab kehast pinge ära kaduma just selles alumises faasis. Jõutõmbega on nii, et 205 tuli täitsa ok tehnikaga üles ja seega 210 on täitsa lubav number. Kaal on hetkel 79. Kahjuks ilus olemine ja suurte raskuste kangutamine ei lähe minu puhul kuidagi kokku.

Üks minu lemmikkanaleid on teie ees. Võimas. Puhas talent. Raudselt parem kui igasugune fitness, persed instas ja sex :)

There's a shadow just behind me, shrouding every step I take, making every promise empty ... Why can't we not be sober? Ma olen pea 30 aastat Tooli fänn olnud ...

Olge mõnusad,
A.
« Last Edit: November 18, 2018, 11:04:43 by A.L »

metsakaja

• View Profile
« Reply #398 on: November 13, 2018, 14:59:52 »

Jaga Siberi doktori videot ka. Aitäh (:
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #399 on: November 13, 2018, 15:15:06 »

Jaga Siberi doktori videot ka. Aitäh (:

Kui ma üles leian, siis panen 😊

A.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #400 on: November 18, 2018, 10:59:29 »

Ma arvan, et olen nüüd iga trenn pea 3 aastat järjest säärt teinud - ok, mõned üksikud korrad on vahele jäänud. Mõõtma ei hakka aga tekkinud on selline "treenitus", mida enne pole olnud. Ei usu, et nüüd suuremaks paisunud aga mingi silmaga nähtav muutus on toimunud. Vähemalt minu jaoks. Aga ma olen lollakas, kui midagi pähe võtan, siis võiduka/võiduta lõpuni välja.

Ega mul midagi tarka pole kunagi siia kirjutada olnud ja vahel mõtlen ise ka, et miks ma siin üldse pedereerin? :)

On Teil mõni harjutus, mida tõeliselt vihkate? Või lihasgrupp, mida kohe mitte teha ei taha? Olen siin enne ka maininud, et biitsa- ja kõhu tegemist ma vihkan. Esimene neist on kuidagi eriti vastumeelne ja ma pean alati endale küsimuse esitama: "KAS MA TÕESTI PEAN?" Ull värk.

Tüüp on 58 ja näeb oma vanuse kohta ikka väga hea välja. Pakun, et 0 fitness :)

! No longer available

Be happy, it drives people crazy :)
A.
« Last Edit: November 19, 2018, 22:23:18 by A.L »

Kiilakas1991

• SPARTA SPORDIKLUBI
    • View Profile
Re: Be happy, it drives people crazy.
« Reply #401 on: November 18, 2018, 11:04:41 »

Biitsa eraldi ei pea tegema. Lõuatõmmetes saab käsi korraliku puraka. Paljud arvavad, et  laialt lõuga tõmmates treenib see selga rohkem kuna lülitab biitsa rohkem välja. Ning peale seda pöörduvad peegli ette biitsa tegema
Naturaalidel oluline tugevamaks saada. Suudad suurema raskusega lõuga tõmmata või rohkem kordusi lisada on ka biits kasvanud

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #402 on: November 18, 2018, 16:56:37 »

tundub, et meil on väga sarnane muusikamaitse. helmet, tool, crowbar, godflesh jne. aastaid kuulanud neid.

vihatud lihasgrupid, hmm. kõik mis ei treeni otseselt kükki, tõmmet või surumist. oli aeg kui ma tegin biitsa 5x12 iga päev ja midagi ei muutunud enam. kõige suurem biitsepsi ümbermõõt on olnud 47.5cm. nüüd pea 1 cm vähem. kõhtu ja selga eraldi ei treeni.

dront

• View Profile
« Reply #403 on: November 19, 2018, 00:25:44 »

EGa just ei vihka aga kõige sitem on minu jaoks pealthaardega lõuatõmme, no ei tule kuskilt otsast. Igast tehnikaid proovinud,valusaks ka ei jää.
Ükspäev tegin kätekõverdusi ,mitu kuud ei olnud teinud, ja lailihas oli sellest 2 päeva ikka päris valus.
Täna tegin triitsa ja õlga ja biits läks täis,ei tea mis minuga toimub.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #404 on: November 19, 2018, 22:08:46 »

tundub, et meil on väga sarnane muusikamaitse. helmet, tool, crowbar, godflesh jne. aastaid kuulanud neid.

vihatud lihasgrupid, hmm. kõik mis ei treeni otseselt kükki, tõmmet või surumist. oli aeg kui ma tegin biitsa 5x12 iga päev ja midagi ei muutunud enam. kõige suurem biitsepsi ümbermõõt on olnud 47.5cm. nüüd pea 1 cm vähem. kõhtu ja selga eraldi ei treeni.

Ojaaaaa, minu esimene kassett, mille klassivend mulle Rootsist tõi oli Slayer "South Of Heaven" ja aasta oli 88 :) Aga jah, las see biits ja kõht jäävad ilusatele inimestele :)

A.
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28   Go Up

Kaubamaja
youtube