wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Down

Author Topic: Why can't we not be sober?  (Read 97382 times)

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Wannabe Weightlifter.
« Reply #330 on: May 05, 2018, 21:19:38 »

Kuna ma olen Bonsuna foorumi influencer, modell ja brand ambassador, siis tundsin, et pean selle teema üles võtma. Hetkel mul lebab sahtlis 4 Eesti treeneri poolt spetsiaalselt minu jaoks koostatud toitumiskavad. Kahe treeneri makrod arvutasin sportlikust huvist välja aga siis läks elu kiireks ja rohkem ei viitsinud. Nüüd aga aastaid hiljem tekkis huvi mineraalide jms. vastu. Lasin silmaga need kavad üle ja vaatasin lisaks veel neid moodsaid tasakaalustatud toidu pakkujaid netist ja leidsin, et üks ülioluline mikro on neil kõigil puudu. Isegi seda RDI pole täidetud. Soovituslikust vb 1/3 on. Ja nüüd suure ringi küsimus: Millisest mineraalist jutt käib? Mul on instas miljoneid subscribereid aga ainukesena vastas õigesti Kati. Aga tehke proovi, kes viitsib. Kui ma ausalt ütlen, siis neid muid mineraale ja vitamiine on ka nendes kavades väga vähe ja ma ei taha kuulda, kui keegi ütleb, et ma võtan midagi ilusast läikivast purgist juurde.

Mõne kuu pärast võiks proovida 100 suruda ja 170 kükkida. Jõutõmbes on ilma rihmata 200 täitsa reaalne ja selle absouluutse maxi peaks sinna 220 juurde nihutama. Ainuke mida ma trennis viitsin teha ongi kükk, tõmme ja surumine. Kui ma seda kõike 77-78kg juures teeksin, oleksin rahul.

Üks päev juhtus siuke pull, et jalapressil ei läinud lukk enam peale. Raskust oli 230. Viimane seeria, jalg suht kutu. Kõigil saalis klapid peas. Aga lõpuks kaks kutti võtsid raskuse maha. See alumine lukustus on ka sellise piiri peal, et pressik mul põlved silmaauku. Hetkel ma üksi seda enam ei julge teha.

A.
« Last Edit: May 13, 2018, 00:07:30 by A.L »
What will you do if all your problems aren't solved by the time you die?

Ralf Otter

• Bonsuna Team
  • Saagem suureks vaimult!
    • View Profile
« Reply #331 on: May 05, 2018, 22:17:34 »

Briti teadlased on kindlaks teinud, et kõige rohkem mineraalaineid ja vitamiine on apteegis.

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #332 on: May 06, 2018, 12:04:54 »

"Ainuke mida ma trennis viitsin teha ongi kükk, tõmme ja surumine"

ma pmst muud ei teegi. kodus natuke vehin hantlitega aga saalis ainult "the big three"

Kaits poiss

• View Profile
« Reply #333 on: May 09, 2018, 18:17:48 »

Kuna ma olen Bonsuna foorumi influencer, modell ja brand ambassador, siis tundsin, et pean selle teema üles võtma. Hetkel mul lebab sahtlis 4 Eesti treeneri poolt spetsiaalselt minu jaoks koostatud toitumiskavad. Kahe treeneri makrod arvutasin sportlikust huvist välja aga siis läks elu kiireks ja rohkem ei viitsinud. Nüüd aga aastaid hiljem tekkis huvi mineraalide jms. vastu. Lasin silmaga need kavad üle ja vaatasin lisaks veel neid moodsaid tasakaalustatud toidu pakkujaid netist ja leidsin, et üks ülioluline mikro on neil kõigil puudu. Isegi seda RDI pole täidetud. Soovituslikust vb 1/3 on. Ja nüüd suure ringi küsimus: Millisest mineraalist jutt käib? Mul on instas miljoneid subscribereid aga ainukesena vastas õigesti Kati. Aga tehke proovi, kes viitsib. Kui ma ausalt ütlen, siis neid muid mineraale ja vitamiine on ka nendes kavades väga vähe ja ma ei taha kuulda, kui keegi ütleb, et ma võtan midagi ilusast läikivast purgist juurde.

Mõne kuu pärast võiks proovida 100 suruda ja 170 kükkida. Jõutõmbes on ilma rihmata 200 täitsa reaalne ja selle absouluutse maxi peaks sinna 220 juurde nihutama. Ainuke mida ma trennis viitsin teha ongi kükk, tõmme ja surumine. Kui ma seda kõike 77-78kg juures teeksin, oleksin rahul.

Üks päev juhtus siuke pull, et jalapressil ei läinud lukk enam peale. Raskust oli 230. Viimane seeria, jalg suht kutu. Kõigil saalis klapid peas. Aga lõpuks kaks kutti võtsid raskuse maha. See alumine lukustus on ka sellise piiri peal, et pressik mul põlved silmaauku. Hetkel ma üksi seda enam ei julge teha.

http://www.youtube.com/watch?v=_pWM0F3OyhM

A.
Tegin seda 300ga kukk aparaat.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #334 on: May 13, 2018, 00:04:00 »

Ladusin 170 peale ja võtsin selga - alla laskudes ja just paralleeli juures läks pilk peeglisse ja mida mina seal näen? RAISK, seavitt vaatab vastu! No see oli totaalne šokk ja aju läks automaatselt avariirežiimi. Peale seda 170 isegi ei lubanud enam. Lootusetu. Mõtlesin siin, et kui ma nüüd netist otsin mõne ultramoodsa treeningkava ja söön 24/7 keedukana, et kas ma siis lõpuks vabanen sellest pasakehast? Mis arvate? Kopp juba ees.

Pealtnägijas oli üks huvitav lugu, kuidas juutuubi on vallutanud igasugused kavalad ravitsejad. Sosistavad mikrofoni ja see pidavat väga rahustava toimega olema ja seega stressi leevendav. Instas surfates avastasin, et mulle sobib natukene teine lähenemine - nimelt need toidu hakkijad. Igal õhtul nüüd vaatan, kuidas spetsialistid sibulat, maitserohelist jms. hakivad. Tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh, tšahh ja suunurgad keeravad ennast automaatselt üles ja silm vajub kinni ....

Mida te arvate sellest, kui sportlased riiki juhivad või on mõne väga keerulise ameti peal, mis nõuab spetsiifilist haridust? Hetkel tuleb meelde kohe Klõtško, kes poliitikasse suundunud on. Kui ma vaatan tjuubist tema sõnavõtte, siis mees on sõna otseses mõttes "braindead". Tõsiselt. Umbes nagu meil siin 101 braindeedi, kes jalgu seal üleval kõigutavad.

1) Kükitasin ilma rihmata 8x100, 110, 120 ja 1x140, 150 ja 0x170
2) Häkitasin 8x330, 350, 370 ja 5x385,5
3) Sääresirutus 8x90, 95 ja plokk põhjas 5 vüi oli 6 ...
4) Jala biits 8x60, 65 ja 6x70
5) Säär 10x70, 12x65, 14x60

A.
« Last Edit: June 05, 2018, 22:15:53 by A.L »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
Re: Wannabe Weightlifter
« Reply #335 on: June 05, 2018, 22:18:13 »

Mis siis vahepeal juhtunud on? Ütleme nii, et 170 ma pole kükkinud aga viimati tegin 5x4 @140. Sügavad kükid, persega vastu maad. Hetkel ma kahtlen, kas ma olen võimeline 5x5 @140 tegema. Isegi, kui ei ole, siis mul on väga hea meel, et ma suudan selles vanuses veel mõnusalt progresseeruda.

Tõmbejõus tegin täna 5x120, 130, 140, 150 ja 3x 180. Üks jäi kindlasti veel varuks aga võimalik, et lõpus oleks gymfukeriks läinud. Tõmbed on korralikud ja kooskõlas ühiskonna kõige karmima moraalikoodeksiga.

Avastasin enda jaoks kastile küki ja võin väita, et see on MEGALT hea harjutus. Esimesel korral tegin 4x8@100. See on kakspea- ja persekiller ja nüüdsest minu jaoks top 10 harjutus. Proovige! Video lõpus on näha, kuidas mina seda teen.

Lapsepõlvemuusika. Samuti top 10 olev plaat minu jaoks aastast 94. Mõni siin olevatest trollidest pissis kindlasti püksi siis veel. Aga pole hullu, ma olen ka seda teinud :)

The struggle inside of your mind is a waste of time, your purest thoughts evaporate ... ja nii on see ka päriselus ...

Aasta 2006. Enne Arnold Classikut tõmmasin ennast kuivaks. Siledaks. Viimase pildiga on kaaluvahe 7kg. Järsku ma siiski selle 12 aasta jooksul olen 10kg omale selga kasvatanud? Krt seda teab ...
« Last Edit: June 11, 2018, 10:08:22 by A.L »

Mesilasehunt

• View Profile
« Reply #336 on: June 11, 2018, 05:35:08 »

----
« Last Edit: June 23, 2018, 21:33:37 by Mesilasehunt »

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #337 on: June 11, 2018, 08:02:21 »

Mul oleks häbi siukesi numbreid teistele näidata kui aus olla teiega...

Kui ma teiega aus olen, siis mul oleks häbi selliseid postitusi teha aga kõigile oma. Nothing in life is permanent, be humble ☺

A.

UrTz

• View Profile
« Reply #338 on: June 11, 2018, 20:58:35 »

Minu arust kõige paremini kirjutatud blogi :)

Martin123

• View Profile
« Reply #339 on: June 11, 2018, 21:41:44 »

Minu arvates ka kusjuures kõige mahedalt kirjutatud blogi, Argo on niisama ka lahe päss, kes teda ei tea siis! :) 8)

Nlv

• View Profile
« Reply #340 on: June 12, 2018, 22:42:11 »

Miks peaks häbi olema? Peaks oma blogis valetama numbrid suuremaks? Milleks? Inimene kirjutab nii nagu asjad on. Respect, jätka :)

Martin123

• View Profile
« Reply #341 on: June 12, 2018, 23:39:03 »

Ma ka aru ei saanud, ilmselt poisil endal raskused ei liigu trennis, siis vaja kuskil foorumis auru välja lasta, või oma aruga ärapanevaid kommentaare kirjutada siia, eks sellised on olnud ja on ka edaspidi, siin foorumis on nad viimasel ajal vaiksemaks jäänud küll igastahes.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #342 on: June 13, 2018, 22:09:08 »

Sõbrad häbi on, tõesti ja suur mure väisab hinge. Miks ma küll 210 peale ei ladunud? Korra kartsin, et läheb gymfukeriks kätte ära aga tuli suht ok - mingi šedööver see nüüd ei olnud aga minu jaoks suur samm edasi - või noh, kelle jaoks edasi ja kelle jaoks tagasi. Kükis tegin ka laupäeval 8x110, 120, 140 ja 5x140, 4x140, 3x140, 2x140, 1x140. Aga need on lihtsalt numbrid. Kaal on hetkel punktipealt 75kg. Vanust ei julge öelda - saan veel sõimata ka ...

Säärega peab midagi ette võtma. Mis arvate, kui buustiks kerge toiduõli süstiga? Krt, ma pole endale ise kunagi süsti teinud aga vb keegi aitab hädast välja? Peenike säär ja siis veel see pasakeha, no ma ei tea, vahel ei julge enam kodust välja ka minna, sest teiste arvamus on ülim.

Ja mis siis ikka, nautige suve, kuniks seda veel on ja olge sallivad :)
A.
« Last Edit: June 17, 2018, 16:32:58 by A.L »

visionofdisorder

• View Profile
« Reply #343 on: June 13, 2018, 23:05:02 »

210 oli sees küll. :) karm värk kui 220kg kunagi ära tõmbad.

A.L

• GymLeco
    • View Profile
« Reply #344 on: June 13, 2018, 23:31:17 »

210 oli sees küll. :) karm värk kui 220kg kunagi ära tõmbad.

Kükk 170, tõmme 220 on reaalselt tehtavad aga edasi on tõesti tume maa :)

Aitäh!
A.
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 27   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything