wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!  (Read 2536 times)

Mesilasehunt

• View Profile
Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
« on: May 22, 2018, 16:25:08 »

Tere,

Kas keegi oskab öelda millistes Tallinna jõusaaliides on rammumehe varustust? Tean, et Tartu mnt HC Gym'is on neid aga kas kusagil veel?

Timo Majuri

• Admin / Trainhard.ee
  • WR RAW 231kg,WR Single Ply 300 ,WR BenchP 330kg
    • View Profile
    • www.seksitori.fi
Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
« Reply #1 on: May 23, 2018, 17:21:19 »

Linnamäe tee 91 HC GYMis ka natuge
Aasta 2013 Maailmameister Surumises tulemustega 231kg särgita Maailmaennatus ja 330kg särgiga maailmaennatus tulemustega. Aastal 2015 Euroopa Mester.
----------------------
" Teeme trenni edasi ja vaatame mis saab? "
----------------------
Meie Sponsor: http://www.hotlips.ee

StenPv

• View Profile
« Reply #2 on: May 28, 2018, 09:32:33 »

endal sama mure.Hetkel lihtsalt keskendun neljale suurele:) (press,bench,kükk,Dlift) Ju ei tasu ära konkreetselt sellise saali tegemine,pole huvilisi jms.

mp

• tervist!
    • View Profile
« Reply #3 on: May 29, 2018, 20:58:05 »

Rammumees ja "neli suurt" on ju paris eri asjad.
Neid nelja saad teha nii, et rekordid muudkui purunevad kuni elu lopuni..vahemalt igas HC-s, ilmselt ka paljudes teistes saalides.

StenPv

• View Profile
« Reply #4 on: May 30, 2018, 00:00:11 »

sellepärast nelja suurt teengi sest seda saab ilusti teha.Ei ole väga erinevad asjad.Suured basic harjutused ja enamasti rammumehed (niipalju kui uurinud olen) treenivadki nelja suurt et tugevamaks saada.EVENTe ehk siis ..rehvi kantimine,farmer carry jms igapäev ei treenita.Ma muidugi pole mingi spetsialist..lihtsalt mis uurinud olen.."guugeldanud".Nelja suure sees on ka ülepea surumine mis on rammumeeste võib öelda et üks põhi asju.Jõutõmme samamoodi.   Probleem on pigem see et pole ruumi kantida kusagil suuri rehve.Tassida asju .Atlase kive jne.Teatud evente ei saa harjutada.
Jah lasnamäel HC gymis kui rahvast pole olen farmerit harjutanud,nüüd pole küll ammu seal käinud.   tartu maantee HC-s ma ei kujuta kll ette kuidas või kus seal nt yoke carryt teha(kunagi seal oli olemas igatahes ,vist isegi atlase kivid) rahvast palju ja pole ruumi,kui rahvast pole isegi siis jäävad igast kulturistide pumpamis masinad ette.No offence .Arusaadav ka ,üldiselt minnakse saali ikka käsi ja tisse punni ajama et naisi saada jms.Toob rohkem rahvast ja rohkem raha.

BTW , kui siin on spetsialiste sellisel alal  siis oleksin huvitatud treening kavadest.
« Last Edit: May 30, 2018, 00:06:24 by StenPv »

metsakaja

• View Profile
« Reply #5 on: May 30, 2018, 11:49:13 »

Linnamäe HC ümbruses ruumi on tegelikult. Ma küll ei tea kellele kõrval krunt kuulub aga ''välisaal'' oleks hea variant rehvide kantimiseks ja kivide tõstmiseks (:   Talveks kolitakse sisse ja kevadel jälle..
''Yes you have got the wrong interpretation, mixed up with vain....vain imagination''
Pages: [1]   Go Up

Kaubamaja
youtube
anything