BONSUNA FOORUM

Bonsuna.com FOORUM => JÕUTÕSTMINE/RAMMUMEES - kommuun jõuhulludele => Topic started by: Mesilasehunt on May 22, 2018, 16:25:08

Title: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: Mesilasehunt on May 22, 2018, 16:25:08
Tere,

Kas keegi oskab öelda millistes Tallinna jõusaaliides on rammumehe varustust? Tean, et Tartu mnt HC Gym'is on neid aga kas kusagil veel?
Title: Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: Timo Majuri on May 23, 2018, 17:21:19
Linnamäe tee 91 HC GYMis ka natuge
Title: Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: StenPv on May 28, 2018, 09:32:33
endal sama mure.Hetkel lihtsalt keskendun neljale suurele:) (press,bench,kükk,Dlift) Ju ei tasu ära konkreetselt sellise saali tegemine,pole huvilisi jms.
Title: Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: mp on May 29, 2018, 20:58:05

Rammumees ja "neli suurt" on ju paris eri asjad.
Neid nelja saad teha nii, et rekordid muudkui purunevad kuni elu lopuni..vahemalt igas HC-s, ilmselt ka paljudes teistes saalides.
Title: Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: StenPv on May 30, 2018, 00:00:11
sellepärast nelja suurt teengi sest seda saab ilusti teha.Ei ole väga erinevad asjad.Suured basic harjutused ja enamasti rammumehed (niipalju kui uurinud olen) treenivadki nelja suurt et tugevamaks saada.EVENTe ehk siis ..rehvi kantimine,farmer carry jms igapäev ei treenita.Ma muidugi pole mingi spetsialist..lihtsalt mis uurinud olen.."guugeldanud".Nelja suure sees on ka ülepea surumine mis on rammumeeste võib öelda et üks põhi asju.Jõutõmme samamoodi.   Probleem on pigem see et pole ruumi kantida kusagil suuri rehve.Tassida asju .Atlase kive jne.Teatud evente ei saa harjutada.
Jah lasnamäel HC gymis kui rahvast pole olen farmerit harjutanud,nüüd pole küll ammu seal käinud.   tartu maantee HC-s ma ei kujuta kll ette kuidas või kus seal nt yoke carryt teha(kunagi seal oli olemas igatahes ,vist isegi atlase kivid) rahvast palju ja pole ruumi,kui rahvast pole isegi siis jäävad igast kulturistide pumpamis masinad ette.No offence .Arusaadav ka ,üldiselt minnakse saali ikka käsi ja tisse punni ajama et naisi saada jms.Toob rohkem rahvast ja rohkem raha.

BTW , kui siin on spetsialiste sellisel alal  siis oleksin huvitatud treening kavadest.
Title: Re: Otsin Tallinnas jõusaale rammumehe varustusega!
Post by: metsakaja on May 30, 2018, 11:49:13
Linnamäe HC ümbruses ruumi on tegelikult. Ma küll ei tea kellele kõrval krunt kuulub aga ''välisaal'' oleks hea variant rehvide kantimiseks ja kivide tõstmiseks (:   Talveks kolitakse sisse ja kevadel jälle..