wxxx24
BONSUNA FOORUM
 Language:
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

TRANSLATE POSTS TO ENGLISH (google translate)
NB! FOORUMIS PILTIDE NÄGEMISEKS PEATE OLEMA SISSELOGITUD!
NB! YOU MUST "LOG IN" TO SEE ALL PICTURES!

-40 -50% Coco
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Eesti rammumehed võistlevad MHP Strongman Champions League 2014 etappidel  (Read 6591 times)

Milvi

  • God of Herself
  • ****
  • Posts: 552
    • View Profile

Eile allkirjastati leping MHP Strongman Champions League ja Protekton OÜ vahel, mis annab meie rammumeestele võimaluse võistelda MHP Strongman Champions League etappidel. Antud koostöö sai alguse eelmisel hooajal ja kõik osapooled jäid tulemustega ülimalt rahule.

Protekton OÜ on spetsialiseerunud projektipõhisele teraskonstruktsioonide tootmisele ning paigaldusele Eestisse, Soome, Rootsi, Venemaale ja Saksamaale.

Sellel hooajal lööb MHP Strongman Champions League etappidel kaasa kolm Eesti tugevamat rammumeest. Esimesel etapil , Martiniguel, võistleb eelmisel hooajal väga head taset näidanud Lauri Nämi. Tugevas vormis on ka rammumees Meelis Peil, kes astub võistlustulle mitmes järgnevas etapis. Rauno Heinla teeb oma „combacki „ professionaalsesse sporti, peale eelmisel hooajal saadud vigastust.

„Meil on väga hea meel antud koostööd teha. See annab meie rammumeestele võimaluse näidata Eesti rammumeeste tugevat taset maailma areenil“, sõnas Marek Tobi, Protekton OÜ esindaja.

„Eesti professionaalsete Rammumeeste Ühing on Protekton OÜ juhatusele väga tänulik, et nad on võimaldanud jätkata pikaajalist koostööd Strongman Champions League`ga. Eesti rammumehed on väga tugevad ja parim koht selle tõestamiseks on võistelda Strongman Champions League etappidel, “ sõnas Janek Tobi, Eesti Professionaalsete Rammumeeste Ühingu juhatuse esimees.

Pildil vasakult paremale: Lauri Nämi, Arttu Parviainen, Marek Tobi, Janek Tobi, Ilkka Kinnunen


Artikkel: http://www.rammumees.ee/uudised/517
Pilt: https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn
Logged

aommummy

  • Posts: 2
    • View Profile


Ah good The post is very informative to see it. Was created with a mission to make sure of that.
Logged
Pages: [1]   Go Up
 

Kaubamaja
youtube
anything